Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:11:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: trajni oziljci? pamtim,ne oprastam..  (Pročitano 10347 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ja bi preporucio i pronalazenje nekog hobija...dobro je to kad rukama zaokupiras mozak da ne mislis o tim nekim stvarima, jer realno lako je reci 'niko mi ne treba' ...
...cak stavise i kad nemas vremena za druzenje ali ipak znas da imas par dobrih prijatelja sa strane opet je lakse nego kad nemas to saznanje, ocu reci tesko to pada, pogotovo u tim periodima nesigurnosti... ali nema tu frke, to se ne juri..jednostavno budes druzeljubiva i eventualno naidjes na dobre ljude...

Elem, sto se tice hobija, ozbiljan sam... evo ja otkako upisah fax sam se prilicno udaljio od svih ortaka i onih nesto drugarica..i sta ja sad da radim, evo mogao bih da pricam sa ovim gore vrcom ali nisam lud... zato uzmes fotoaparat, prosetas se, slikas nesto i vratis se kuci ko nov...ti mozes da crtas, citas knjige, stagod da ti odgovara.
Mislim ne treba ti to da se druzis sad sa svakim po svaku cenu, pogotovo ako je neko ko ovaj gore Vrc. Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0;MEGAU
Iako nemam neko preterano lepo misljenje o ovom iznad, rekao bih da ima smisla ovo sto je rekao.  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
prosto je milina videti kada se neki kao ova dva iznad sloze oko necega  Smile
pridruzujem se u slaganju  Smile jako je vazno imati i razvijati neke hobije, interesovanja, aktivnosti koje te opustaju i ispunjavaju...
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Iako nemam neko preterano lepo misljenje o ovom iznad
 Smile Smile Smile
Jebote i ja da se slozim  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa niko vas ne tera da budete bas ko braca  Smile
mozete ponekad u necemu i da se slozite, iako se najcesce ne slazete Smile uopste nije nemoguce, bilo bi u stvari jako cudno da je drugacije....

raven, bez off topica  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


ne znaš ti kako je normalan biti pa poludeti !!!!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 10717
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG shine
Verujem ti skroz i ja sm imala jako loše detinjstvo izborićeš se samo ako si optimista od depresije nemaš vajde samo sebe zakopavaš. Ako ti je za utehu moj ćale je alkos-robijaš hronični nikad nisam živela sa njim jer naravno bio je na drugoj adresi Valjevo, Požarevac Niš uglavnom je polazio iz Bačvanske 14 da se seli keva ko sve ne iživljene klinke koje rađaju decu za inat klasična udavača udavala se dvesta puta. jedan od tih brakova je u meni puko imala sam takođe16 god kad je moj očuh primetio da više nisam klinka ,da ti ne zalazim u detalje, rećiću ti da sam ostala sama sa sobom jer kad sam majci rekla da me spopada njen muž rekla je : ajde bre nije te sramota ako ti je do ku... nađi sebi nemoj na moje da skačeš i ne laži on nije takav pa i on trpi zbog tebe"

a onda sam sama rekla sebi da me neće niko maltretirati i na moju sreću imam normalnu baku koja mi je izašla u susret i pa sam prešla da živim sa njom ,tako da mi je to mnogo značilo i ako je ona stara pomogla mi je da završim školu da se zaposlim i teram dalje, ja sada majka dvoje dece i ni zašta na svetu ako se ikad razvedem ne bih svojoj deci ništa slično priredila , pomoglo mi je društvo nemoj padati u očaj zbog jedne drugarice upravu su svi koji su ti rekli ti biraš skim ćeš da se družiš nemoj da dozvoljavaš da i u društvu ti budeš neko koga će neko prihatiti ili ne , a što se tiče stručne pomoći ako već nemaš nekoga kao ja baku potraaži je posavetuj se sa ljudima raspitaj se i zapamti niko ne može da ti pomogne ako ti sama sebi ne želiš da pomogneš i ne budeš jaka da u tome istraješ mlada si život je tek pred tobom bilo bi glupo da zbog bilo koga pa i zbog roditelja zaboraviš da se smeješ.
Veruj mi glavu gore i u koštac sa problemom koji imaš jer to nije najvna stvar poslušaj svaki savet ne obraćaj pažnju na one koji to pravdaju hormonima jer su verovatno imali tu sreću da im takvi hormoni nikad ne prorade pa nemaju predstavu kakav je to poremećaj .

Budi jaka jer ti to treba da bi istrajala , budi optimista , guraj školu stiči karijeru , obrati se za pomoć , Budi svoja !!!!!!!!!!!!!!!
Budi borac za svoje sutra , znam da je jako teško ali glavu gore budi optimista i uspećeš veruj mi!!!!!!!!!!!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
nisi ti draga u depresiji nego jednosavno se nalazis sama sa sobom, a to je velika razlika, i neoj molim te nikom da govoris da si u depresiji tada bi bilo ozbiljno da ne duzim dalje, ono sto ja smatram da trebas da uradis jeste da se obratis za pomoc, razgovaraj i sa majkom kazi joj sve sto si ovde nama rekla, valjda je bar njoj stalo do tebe, sto se drugarice tice, iskuliraj je, pravi prijatelji dolaze kasnije i tada ces shvatiti da ta tvoja vrsnjakinja i nije tvoj prijatelj, samo napred, mozes ti to..

pozzz kosovka-devojka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0;MEGAU
Siguran sam da bi Toplica Milan pazljivije procitao temu, pa tek onda "pucao".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:11:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.