Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:49:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: trajni oziljci? pamtim,ne oprastam..  (Pročitano 10345 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Znam predivne ljude kojima su detinjstvo zagorčavali loši roditelji i okolina. Da li postoji neki rođak ili rođaka kome možeš da se obratiš za pomoć. Recimo neka baka ili deda kod kojih bi mogla da budeš više vremena, tetka u drugom gradu kod koje možeš da pređeš na školovanje, neki stric koji može da utiče na tvog oca da se uozbilji. Možeš li da utičeš na majku da se zajednički udaljite od oca ili da ti pomogne kako bi se ti udaljila.

Alkoholizam je problem za sebe ali uz njega ide i nekontrolisano ispoljavanje ostalih karakternih osobina. Kakvo je ponašanje tvog oca koje za tebe predstavlja problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
...slazem se sa vrcom, treba da poprica sa nekim ko je zaduzen za to i ima iskustva... previse je mlada i zelena a bogami i osetljiva da bi sama izasla na kraj sa ovim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung S7
Ko zna koliko je toga istinito.Hiperbola je uiobicajena kod tinejdzerki.Ne kazem da je to laz,nego da mozda preteruje....ipak hormoni......ja ja ja ja ja...nezavisnost...bla bla...
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ljudi su dovoljno jaki da se izbore sa svim, samo ako prihvate i jednu i drugu stranu. Ja ne smatram da devojka hiperbolise.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Da,postoje rodjaci koji su pokusali da uticu na njega,ali nije pomoglo. On uopste ne smatra da je jedan jedini djelic njegovog izivljavanja losa stvar! Znaci u njegovoj glavi to izgleda-ne radim nista lose,sve je normalno,mrtav padoh radeci za njih,a oni da idu? ne! A to njegovo -nista- je i fizicko i psihicko zlostavljanje-a ovo drugo 1000puta gore. Sada on ima 51godinu,a pije od srednje skole-neprestajno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Sa alkoholicarima se retko kad moze izaci na kraj, pogotovo hronicnim.
Psihicko ostecenje je posledica i fizickog i mentalnog zlostavljanja.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


*u gadnu babu rastem*

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 12422
Zastava francuska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 5610
Ko zna koliko je toga istinito.Hiperbola je uiobicajena kod tinejdzerki.Ne kazem da je to laz,nego da mozda preteruje....ipak hormoni......ja ja ja ja ja...nezavisnost...bla bla...

pobogu  Smile

devojcica se zali na oca alkoholicara koji nju i majku maltretira zadnjih 16 god, nema prijatelje nema drugare a ti pricas o hormonima i nezavisnosti ?!



IP sačuvana
social share
U mom penkalu je jos mnogo mastila, ali volim da pisem samo jednoj osobi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Ljudi su dovoljno jaki da se izbore sa svim, samo ako prihvate i jednu i drugu stranu. Ja ne smatram da devojka hiperbolise.

Mozda...mozda ljudi ... ali ona je dete ako nisi primetio.

Devojcice...znas da je lakse kad ispricas nekom, ali trebalo bi sto pre nesto da preduzmes.

Ako ne znas te brojeve (gugluj) , neko ce ti ostaviti ovde broj ... i onda vec moras sama to da uradis.

Citat
devojcica se zali na oca alkoholicara koji nju i majku maltretira zadnjih 16 god, nema prijatelje nema drugare a ti pricas o hormonima i nezavisnosti ?!

nije sad mesto o tome pricati, znadoh jednu licno... ali ima i tih slucajeva...zato i ne treba da prica o tome ovde...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Deca su obicno mnogo jaca nego sto se cini.
Pitanje je sta bi i nase sluzbe u Srbiji uradili povodom ovoga. Verovatno nista.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Deca su obicno mnogo jaca nego sto se cini.
Pitanje je sta bi i nase sluzbe u Srbiji uradili povodom ovoga. Verovatno nista.

Da, samo ne od coveka koji ima 40 god. Mentalno i fizicki. Narocito ne devojcice od 18.

I ti si kao imao iskustva sa organizacijama tog tipa u Srbiji i sirom sveta pa znas sta bi oni uradili ?

Daj ne lupaj.. sem toga. sta bi joj ti predlozio da uradi, da kupi pistolj od dzeparca ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:49:57
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.