Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:30:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pecanje  (Pročitano 49628 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
SonyEricsson w995
cao narode!ja sam mlad pecaros imam 13 godina i obozavam da pecam.uglavnom pecam na tisi pecam sada sa proleca belu, deveriku, karas i tu sitniju ribu.ja samo da se javim mislim da znate da ima i mladih pecarosa.pecam od svoje sedme godine a poceo sam sa tatom da idem na pecanje sa 3. godine.   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
cao narode!ja sam mlad pecaros imam 13 godina i obozavam da pecam.uglavnom pecam na tisi pecam sada sa proleca belu, deveriku, karas i tu sitniju ribu.ja samo da se javim mislim da znate da ima i mladih pecarosa.pecam od svoje sedme godine a poceo sam sa tatom da idem na pecanje sa 3. godine.   Smile

lepo cuti  Smile

trenutno na DTD-u riba u mrestu i koliko sam ja cuo neradi nigde,ali za jedno nedelju dana krece intezivni lov na sarana  Smile



Citat
bobaK_bl

decko idi nas neku drugu temu leci komplekse,nekenjaj ovde bez veze  Smile
« Poslednja izmena: 29. Maj 2011, 08:51:40 od Gale10 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
A sto?  jbg starac... ti volis da pecas...
ti pises o pecanju, kao zabavi...sportu i necemu plemenitom... Smile
Jja to vidim kao mucenje...i u cemu je problem... Smile
ti mozes da ubijas ribu i da pises kako si je ubio...
a ja ne mogu da pisem kako ne treba da se ubija zivi svet...pogotovo riba...
jednom kad je svu potamanite... vi i ostali trovaci...rijeke... nece moci da zive bez ribe...
a bez rijeka nece ni ljudi moci da zive...dakle ti sa svakom tom ribom ...upecanom iz dosade...
otimas rijeku nekome u buducnosti... :flower:i skracujes mu zivot... Smile
znaci ti ne ubijas samo ribu - nego covjecanstvo... Smile
Bolje otidjite trcite ili nesto pametno radite...a ne da mucite i ubijate zivotinje... Smile
i jos kad vam neko ukaze na taj vas zlocin... Smile govorite mu da kenja i da ide negdje... Smile
Ja da imam kompleks... ja bi mucio zivotinje, kao ti ..i tvoji pajtosi ,,,sa rijeke..koji toliko vole rijeku,...
naravno ne zbog rijeke...vole je zbog sebe.... da se mogu odmoriti i ubiti sta god ..pa pojesti...

sram vas bilo...stidite se... Smile
« Poslednja izmena: 30. Maj 2011, 01:39:13 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Alcatel Idol 2
A sto?  jbg starac... ti volis da pecas...
ti pises o pecanju, kao zabavi...sportu i necemu plemenitom... Smile
Jja to vidim kao mucenje...i u cemu je problem... Smile
ti mozes da ubijas ribu i da pises kako si je ubio...
a ja ne mogu da pisem kako ne treba da se ubija zivi svet...pogotovo riba...
jednom kad je svu potamanite... vi i ostali trovaci...rijeke... nece moci da zive bez ribe...
a bez rijeka nece ni ljudi moci da zive...dakle ti sa svakom tom ribom ...upecanom iz dosade...
otimas rijeku nekome u buducnosti... :flower:i skracujes mu zivot...
Smile
znaci ti ne ubijas samo ribu - nego covjecanstvo... Smile
Bolje otidjite trcite ili nesto pametno radite...a ne da mucite i ubijate zivotinje... Smile
i jos kad vam neko ukaze na taj vas zlocin... Smile govorite mu da kenja i da ide negdje... Smile
Ja da imam kompleks... ja bi mucio zivotinje, kao ti ..i tvoji pajtosi ,,,sa rijeke..koji toliko vole rijeku,...
naravno ne zbog rijeke...vole je zbog sebe.... da se mogu odmoriti i ubiti sta god ..pa pojesti...

sram vas bilo...stidite se... Smile

Hm, ovde mi neke stvari nisu baš najjasnije. Kako to da će zbog ribolova nestati reke? Šta, ribe pišaju i time održavaju količinu vode jedne reke? Pa kad upecaš ribu, nestaje i deo reke. Onda bi trebalo da svi podržimo sportski ribolov, možda bi ribe od straha više pišale kad se vrate u vodu?  Smile
Samo to mora da bude strogo kontrolisano, da ne dođe do nekog velikog potopa!?

P.S. Morao sam da...citiram sve...jer ne znam...gde je...početak rečenice...  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Recenica Pocinje tu... Smile

Ne volim vas vidjeti na slici.. a kamoli  u zivo... Smile ne samo sto ste zlikovcci i sadisti..
Nego  sto ste mnogo ruzni... :weirdface:Nema ribara da lici na nesto...lijepo... Smile
Valjda se zato i motate po grmlju i mocvarama... Smile

CCc...Jos samo i vi treba da trazite svoja prava.. Smile
Kao i ostali zlikovci... koji traze neka svoja prava.. Smile
A unistavaju planetu i sve zivo na njoj... Smile

Sve bi ja vas pohapsio..i sve i jednog bacio u vodu.. i zakacio ga trokukom i navlacio malo...u meredov... Smile
Da osjetite kako to boli... Smile- Kako vam nije zao da mucite zivotinje... Smile
Pu - pu...gadovi jedni... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 986
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Alcatel Idol 2
Gde ćeš nas bacati u vodu. Pa to bi bila ekološka katastrofa.  Smile

Izgleda da se i ja deklarisah kao ribolovac.  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
SonyEricsson w995
prvo ovako ja ne pecam iz dosade nego idem da pecam jer to volim.drugo gospodine dok je vode na ovoj zemaljskoj kugli bice i ribe tako da mi ribu nemozemo svu da pohvatamo.i decko ili gospodine neznam koliko godina imate ali malo se opustite, to vam je moj savet. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
A moj savjet tebi je... da, nadjes nesto pametnije da radis...kao recimo moj sin sto radi...malo je mladji od tebe...
otidji treniraj i igraj fudbal...treniraj karate...sviraj gitaru...pa na posletku trazi sebi cure...
u tim si godinama..kad se vataju prve ribice na suvom... Smile
aove u vodi...ostavi na miru.. Smile .i nemoj da ih mucis...jer i njih to boli... Smile

I da te informisem ...posto vidim da te otac nije dovoljno edukovao..
Prije nego ti je dao u ruke alat s kojim ces da mucis zivotinje...
Vode nece jos dugo biti...a ribe ce mnogo prije toga da nestanu sa planete...
Zbog mnogo cega...I sada imas mnoge vode, na kojima nema ribe...niti bilo kojeg zivog stvora... Smile
A upravo je krivac prekomjereni i nekontrolisani  izlov...
Na nasim rijekama i ostalim vodama  je svake godine za  x  % sve manji riblji fond... Smile
Doslovno receno, za nekih dvije tri stotine godina, riba ni nece postojati na nasim vodama...
Znam, sta tebe briga sta ce biti za tri stotine godina... Smile
Ali da je tako neko razmisljao o tebi,  pre tri stotine godina,
 ni ti sad,  ne bi imao mnogo cega... Smile

Kako ti volis da zivis... tako voli i riba da zivi... Smile
I sva prava koja ti imas kao naseljenik ove planete ima i ona...i jos veca nego ti.. Smile
jer je prije tebe dosla ovdje i ti si dosao od nje da uzimas i krades, a ne ona o tebe...
i ta zivotinja nije zasluzila.. na kraju - krajeva ...da je jos mucis i ubijes...
Ako zelis da jedes ribu... Smile odes lijepo na ribnjak..ili neko drugo uzgajaliste...
platis , ribu...koja je i stvorena za taj vid...kao i sve druge domace zivotinje...
Ako bas moras da je jedes...a mozes i konzeviranu ribu da jedes..
koju je vec neko takav mucio i ubio...iz zadovoljstva i ljubavi..
Volim i ja ribu i sve druge zivotinje..ali ja ih ne udaram stapom po glavi ili ubadam udicom...
ili rezem repove...i noge... sto vi radite ribama i zabama...

Uzas...i nije mi jasno kako jedan roditelj moze tako da vaspitava svoje dijete...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
SonyEricsson w995
treniram kosraku i sviram gitaru.. Smile i da ja pecam po principu poljubi i vrati... Smile ja na pecanje idem da se odmorim od grada od automobila itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
pa pustite ga i on je pecaros,samo kenja bez veze  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:30:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.