Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto Anea i drugi moderatori pljuju po Srbima? Trazim sankcije protiv nje  (Pročitano 1548 puta)
15. Maj 2008, 16:21:02
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Zasto moderator Anea pljuje po Srbima? Trazim sankcije protiv nje

Ovo nije ni muslimanski ni hrvatski ni siptarski forum da bi bilo dozvoljeno da neki moderator vrijedja Srbe i sve srpsko. U najmanju ruku treba da bude neutralan. I stvarno ne vidim nista lose u tome da Srbi budu Srbi a ne jos da pljuju po svom narodu.
Primjer: u temi http://forum.burek.com/index.php/topic,87257.0.html
Haha... Deretic... svasta... Srbi, pa amebe Smile

@Rassanin

sto.. nisam u pravu


da selim ja ovo u vicoteku.. tamo je mesto ovakvim teksticima.. Smile

spanskim 8-)

ali.. ne znam sto se bunite protiv pravopisa...

covek je ocigledno ekspert kad je u pitanju i istorija i pravopis... drago mi je sto je neko takav na forumu...


sto se tice izigravanja uvredjenog klinca zbog stava moderatora... pa.. mi smo modovi, vi ste clanovi... i to je to.. 8-)

molim vas.. spremam ispite... neurozna sam... spava mi se...
jel i meni neko moze da obezbedi te tripove koje je koristio autor teksta... Smile

Kad bi neko mogao da napravi kartu sveta gde se vidi gde su sve Srbi živeli?



Postoji jedno poluostrvo koje se zove Balkansko poluostrvo... Smile

Vrlo smesno, al zar administrator ne bi trebao da bude neutralanog stava na svom forumu, ili da se bar suzdrzi od sarkazma, kojim se pokazuje omalovazavanje sagovornika?

dodajem ovaj citat da se vidi da ima jos ljudi koji isto misle kao i ja


Sto? Ne svidja ti se moja karta?
Nije u imperijalistickom duhu?

Britanci su zeleli imperiju nad kojom sunce nikad ne zalazi, pa danas imaju Pakistance i Indijce...
Francuzi su zeleli da vladaju Crnim kontinentom, pa danas imaju dzamije u srcu Pariza...
Amerikanci i dalje zele da vladaju svetom, pa se njihovi vojnici potucaju od zemljice do zemljice i izigravaju serife dok im teroristi ruse zgrade u centru Njujorka...
Neki Srbi su zeleli Veliku Srbiju, pa danas imamo Albance... Wink



imperijalisticki duh kod srba i poredjenje sa britancima
poredjenje srpskog Kosova sa britanskim Pakistanom
je bezocno grubo nemoralno i van svake pameti
cak i za nekog kao sto je anea
pa zar nije sramota da Srbi tako pricaju o Srbima?
Zasro imamo albance?
je li iz istog razloga kao i britanci pakistance?
zna li anea otkud albanci na kosovu i metohiji?
Kakva Velika Srbija? Je li joj drago sto je Krajina pala?
je li pogresno stp je postojala Krajina? ili je pogresno sto su Srbi izbaceni kao konstuitivan narod rep. hrvatske iz njihovog ustava? je li joj smeta Republika Srpska?

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          ma neka sve to, ja se slazem sa tobom srbi su najstariji narod na svetu samo mi se ne svida ovo tvoje da su i hrvati srbi. kud bas i oni. ja mislim da su oni pali iz svemirskog tanjira pre nekih 1400 godina i planirali okupirati zemlju ali ih nevreme izbacilo na centar balkana gde je srpska velesila bila najjaca, a ne kako su oni planirali u bizant. kako padose na nasa teritorija tu ih hrabri srbi spremno docekase  sto je zabelezio veliki srpski istoricar platon koji pise o slavnom srpskom kralju leonidi (potomku leonide spartanca koji jednako tako bese samo srpski namesnik u grckoj koja je bila tada srbija, i bese srbin , a ne kako se verovalo i danas se veruje da je bio grk.) koji je sa svojim vojskama desetkovao pridoslice, od koih se jedan deo preselio na podrucja nama danas poznata kao hrvatska i nisu bili od nikakve vaznosti u daljem istoriskom toku, dok se drugi deo asimilirao sa srpskom vecinom i danas zivi u bosni. znamo ih po imenu mali zeleni ili kako je njima draze da ih se nazove muslimani

a postoje i neke beleske sokrata koji je takode bio srbin, a ne grk kako se verovalo. on kaze ovako: bese to godine 9628 p. n. e. kada je mocna atlantida bila na vrhu svoje snage. bese to narod velik negde izmedu 280 i 300 000 000 ljudi. sve mahom viskoki, plavi i lepi muskarci. njihive zene bijahu najlepse na zemlji, izuzev lepe srbijanke. njihova armija brojase oko 300 000 bojnih kola,  1000 000 konjanika i 3000 000 pesaka, njihova mornarica imase 700 000 ratnih brodova. bila je to drzava u punoj svojoj snazi, iako je svoje korjene vukla iz kulture srba koji su napustili svoju dedovinu u centralnoj europi i otisli put zapada na otok izmedu danasnje amerike i europe te tamo uspostavili svoju drzavu nisu nikad dostigli tehnologiju kakva se koristila u dedovini njihovoj (npr. stari srbi su imali masine kojima su leteli po zraku, i kojima su plovili do dna okeana.) tako atlantida u svojoj oholosti napade svoju bogatu dedovinu srbiju koja je tada bila na teritoriju cele danasnje europe, sjeverne afrike i cijele azije (izuzev kinu koja je tada brojala jedva 2 milijuna stan.) kad su atlantidanji dosli na obale svoje dedovine nisu mogli naprosto da veruju svojim ocima. tek tada im je bilo jasno koliko je njihova kultura bila nazadna. ali nemilosrdna srca nedase im mira i poce veliki rat, 139 g je trajao rat izmedu srbije i atlantide dok naposled srbi ne pobise i poslednje okupatore. kako se nebi ponovilo da ih atlantida napadne oni napadose drzavu koja je tada bila bez vojske i sravnise je sa zemljom tj sa vodom. (znamo da je danas atlantida duboko na dnu okeana) kako bogovi volise atlantidu zbog njihovih orgija koje su odrzavali u cast svojih poganskih bogova ovi ucinise da srbi zaborave sve svoje kulturne uspehe i unistise im sheme njihovih masina, zatrse u prah njihove gradevine kako nikad u istoriji nebi bilo otkriveno kako su srbi bili takva velika civilizacija. to je dovelo do slabljenja srpske drzave i jacanja pokorenih naroda. broj srba je drasticno pao ali i danas se u svakom narodu vide neke linije koje ih povezuju sa njihovim precima koji i danas postoje samo u malom broju (svega koji milion)
pogledajmo samo narod srednje afrike. ocigledna je slicnost izmedu njih i srba sta se vidi u boji koze.

eto to nam govori o tome da su srbi ipak najstariji narod na svetu a ne samo u evropi.

kolumbo bese srbin koji je emigrirao u spaniju

da su i severni narodi vukli korene iz srpske kulture govori nam podatak da je normansku  bog odin zapravo bio srbin koji je bio veliki pomorac, dokazao se u poslednjoj bitci kod atlantide i ostao je u secanju naroda kao veliki pomorac, posle su mu se zavetovali mornari i ribari a jedan deo srba koji 6347g p. n. e. otisao na sever uzeo ga je kao svoga boga mora i svog vrhovnog boga. potomci tih srba su oni nama poznati normani koji su harali nasim zemljama prije nekoliko stotina godina.

turci koji su svetu poznati kao veliki narod koji je pokorio istocnu evropu zapravo su potomci onih srba koji su ostali na istoku prilikom pohoda na indiju. zapravo oni nisu dosli pokoriti evropu nego pomoci svojim rodacima srbima na balkanu. u narodu se razvilo uverenje da je srbija bila pod turskom vlasti, ali zapravo to je bio samo dobar nacin da se sakrije od evrope istina. turci (srbi) su zapravo na podrucju srbije samo pripremali svoje pohode na ostatak evrope, ali nikad nisu bili grubi prema svojim rodacima starosedeocima. osim ponekad kad su tu i tamo kojega nabili na kolac, ali to je bilo iz ljubavi.

jedan deo atlantidana je pobegao u zemlje srednje amerike i od tamo se rasirio na podrucja sjeverno i juzno. ovi sjeverni su zbog geografskih utjecaja ziveli u plemenima i nikada nisu dosegli razinu neke znacajne civilizacije, dok su ovi na jugu imali 3 znacajne kulture, bile su 3 radi velike vaznosti koja se tom broju jos tad pridavala u srpskom narodu. ( maye, inke ,azteci) dakle svi narodi na podrucju amerike vuku srpsek korene

srbi su se iz severne afrike prosirili na jug tako da su svi narodi u africi zapravo potomci starih srba

oni srbi koji su ostali na teritorijima indije su jedan deo poslali na otoke ispod azije ta na australiju i novi zeland, a odatle nam proizlazi da su svi australski i indoneziski narodi kao i aziski (osim one sacice kineza) srbi

[Edit by Anea: 8 (osam) poruka spojeno u jednu... Ti nisi normalan... ]
iz ovih gore navedenih beleski vidimo da su zapravo svi narodi sveta srbi u svojoj davnoj ili blizoj istoriji. postavlja se pitanje zasto to nigde u svetu nece da priznaju, pa naravno zato sta bi svako hteo biti prvi pa se nemogu pomiriti sa istinom. ali doci ce dan kada ce se ponovo vratiti ona nacionalna svest i kada ce se svi srbi ponovo ujediniti u jednu drzavu koju je najavio hrist kao vjecno kraljevstvo. (velika srbija) tek tada ce srbi da maknu i ovaj jedan narod na zemlji koji zapravo nisu srbi (sacica kineza) i ove potomke vanzemaljaca koji sebe nazivaju hrvatima. (ja se nadam da ce njih sudbina zadesiti prije kineza) a atlantid ce se ponovo pojaviti iz dubina okeana u svojoj staroj slavi a braca atlantidani ce se izmiriti sa svojom bracom srbima.

to je sudbina svih rba da se ponovo ujedine i preduhitre apokalipsu. sa tokikim brojem srba na zemlji morat ce se dogoditi pizdarija koja ce rasturiti planetu zemlju. tu zavrsava put jedne velike kulture srba. treba da prezivi samo jedan mali deo koji ce da ode na mars i tamo uspostavi novi poredak i udari temelje novog sveta. jer srbi su bogu mili i on nebi mogao bez da gleda svoje odabrane kako rade, ratuju, pevaju se i vesele.



vidi, ovaj nam se ismijava
moderatoru brisi ovo

citiram miodraga da se vidi da ima istomisljenika
ne mogu da vjerujem da je ovu srpski forum
covjek koji prica o srbima je ispljuvan
dok moderatori pustaju muju, znaci  pustaju muju, alo muju da sere po nama

Pa stvarno mislim ovo nema smisla

kako da tema bude ozbiljna kad moderatori nece da izbrisu gluposti ovog muje i njemu slicnima

[Edit by shone83: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

Pa stvarno mislim ovo nema smisla

kako da tema bude ozbiljna kad moderatori nece da izbrisu gluposti ovog muje i njemu slicnima

Ja bih najradije brisao tvoje postove kao sto cu i da uradim ne budes li se smirio!

ja stvarno ne mogu da vjerujem da je ovo srpski forum
jos jedan moderator sere po srbinu a ne muslimanu

Citat
Daleko smo mi od najstarijeg naroda na planeti.
A i kultura stanovnistva nam je na niskim granama budimo realni Smile
za ovo mogu samo reci  AJD NE SERI

Citat
Ja bih najradije brisao tvoje postove kao sto cu i da uradim ne budes li se smirio!

covjek je u pravu, neznam zasto ga mrzis

i jos jedan Srbin
koji misli normalno


zanima me ko vam je glavni? ko vas je postavio da budete moderatori?
zasto ne uvazavate nekog ko je sakupio 30ak strana pa makar one bile netacne,
nije ih on pisao pisali su ih naucnici, kakvi god bili ti naucnici pametniji su sigurno od moderatora
zasto vrijedjate podjebavate i ne zastitite srbe od uvreda? pa ovo je srpski sajt
eto toliko od mene. ako mogu jos nedje da se zalim recite mi?



« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 16:23:21 od jovana85 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ovo nije ni muslimanski ni hrvatski ni siptarski forum

Jesi li siguran\sigurna?

Elem... odgovor ces dobiti veceras od strane vlasnika.

Do tada - LOCK...


Citat
molim vas.. spremam ispite... neurozna sam... spava mi se...
jel i meni neko moze da obezbedi te tripove koje je koristio autor teksta...

Hej... ovo jos cekam...  Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 16:25:06 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ovo nije ni muslimanski ni hrvatski ni siptarski forum da bi bilo dozvoljeno da neki moderator vrijedja Srbe i sve srpsko.
Ovo je forum gde su svi ljudi dobrodosli dokle god su prijateljski nastrojeni... da li su Albanci, Srbi, Eskimi ili Marsovci, nama nije narocito bitno.

Dakle.. nekolicina vas ocekuje da ovo bude srpski forum po vasem shvatanju Srba i srpstva... da svi budu jednaki iz vaseg ugla, sto u realnom svetu znaci da jedna strana ima protekciju.
To necete doziveti...

Ako je neko nekorektan on biva udaljen, bilo koje da je religije ili nacije.
Ne postoji protekcija za Hrvate ali isto tako ne postoji protekcija za Srbe.

Citat
zanima me ko vam je glavni?
Ja.
Citat
ko vas je postavio da budete moderatori?
Ja.
Citat
zasto ne uvazavate nekog ko je sakupio 30ak strana pa makar one bile netacne
Zato sto taj neko vrlo verovatno svojim dosadasnjim ponasanjem nije zasluzio nista bolje od toga.
A sto se tice 30 strana. Tesko je napisati 5 recenica koje su pametne i imaju smisla, nije nikakav problem natrpati 100 strana nebuloza, procena, misljenja, pausalnih izjava, prazne price.
Citat
nije ih on pisao pisali su ih naucnici, kakvi god bili ti naucnici pametniji su sigurno od moderatora
Recenica bi bila zanimljiva da nije besmislena.
Citat
zasto vrijedjate podjebavate i ne zastitite srbe od uvreda?
Nazalost, bojim se da nisu svi Srbi isti... bar tebi...
Postoje ljudi koji su sebe do sada toliko kompromitovali na forumu da ne zasluzuju nikakvo postovanje ili zastitu.
Ima ih medju svim narodima, ali ih najvise ima medju Srbima iz vrlo jednostavnog razloga, jer je nas najvise.
Svi se vode istom logikom da je ovo "srpski sajt" i da ovde njima niko ne moze, pa misle da je sasvim ok svako malo vredjati sve ostale narode i busati se u grudi kako je to veliki patriotski cin.
To rade i druge strane, ali one ne izigravaju Kalimera kada za to dobiju kaznu koja im sledi... bilo da je u pitanju brisanje poruke ili iskljucivanje sa foruma.

Napad na Srbe kao narod, svaki moderator ce osuditi.
Oko toga nikad nije postojao problem...

A to sto ce se neko podsmevati izjavama koje ljudi daju... to je njegovo pravo... i meni je moram da budem iskren, jako smesno kada vidim kako se ljudi gube u teorijama zavere, kako pricaju da smo najstariji narod na svetu, kako Hrvati pricaju o svom poreklu od Anglo-saksonaca i Germana i slicne nebuloze... to nije mrznja, to nije netrpeljivost prema narodu...
Ti mozes da se ne slozis sa time, i to je u redu.
Ovo je moja kuca, dakle ja postavljam pravila i ja sudim sta jeste a sta nije.
To toliko lose radim da uspevam vec 6.5 godina da ovde odrzim zdravu atmosferu medju ljudima koji se po mnogo cemu ne slazu.
To ne mora svakom da se svidi... kao sto na daljinskom za tv ima dugme za napred i nazad, tako i na internetu svako moze da ode na sajt koji se njemu / njoj svidja.

Evo... pogleda li neko tvoje poruke videce napade paranoje i histerije zbog ironicne recenice koju je Anea citirala...
Tuzno je da si u stanju napadati a da ne znas ama bas nista ni o forumu ni o osobi koju napadas.

Tumacis nesto onako kako ti odgovara...

Ova izjava:

Da li znate da ovo nije srpski forum nego muslimanski-hrvatsko-siptarski forum?

... ponovljena kroz nekoliko paranoidnih poruka punih mrznje govori jasno u prilog tome da o ovom mestu, ljudima koji se ovde druze i stavovima bilo koga od nas ne znas nista...

Sve stvari koje si pisala dozivljavam kao primer verbalne dijareje jer zaista ne moga prihvatim za ozbiljno nekog ko je spreman biti toliko histerican, toliko nepiristojan, a opet toliko neupucen.

Za tvoj mozak najbolje je da ovo mesto zaboravis.. da zamislis da nas placaju strane sile i CIA, da nam je Ceda gazda i da ne zamaras sebe razmisljanjima o tome kakva je realnost...
I onako, ma sta mi pricali, za tebe i tebi slicne uvek cemo biti izdajnici iako o nama ne znate nista, iako nemate ni najblazu predstavu kroz sta smo prosli i cemu danas stremimo i koga podrzavamo...

Veruj mi sledeci put kada vidim da si mi nekog od moderatora, supermoderatora ili admina, ljudi koji svoje zivce i vreme trose na vase imbecilije, nazvala bilo kojim pogrdnim imenom, ja cu ti pokazati vrata Wink

I ne... to nije zato sto si Srpkinja... mada verujem da si to vec urezala u memoriju... to je zato sto si nevaspitana i nezahvalna... to sta si i za koga si, dokle god se ponasas pristojno, veruj mi nikom od nas nije bitno.
Ima nas sa svih strana, iz svih partija, raznih religija pa funkcionisemo besprekorno godinama...

Over and out..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.