Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:35:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa zvukom  (Pročitano 6773 puta)
15. Maj 2008, 00:41:20
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
Imam problem sa zvukom,nisu u pitanju zvucnici vec je do kompjutera,dosad sam normalno slusao pesme a sad ne mogu? prikljucivo sam zvucnik na radio i radi,pozajmio sam jos jedan zvucnik i takodje radi  prikljucen na radio ali ne moze na komp...........znaci kompjuter ne moze da prebaci zvuk na zvucnike,recimo pustim pesmu na Winapu i ona ide al se nista ne cuje,samo krcka na zvucniku ka se pojacava,ali nema nikakvog zvuka
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007.1)
Odradi update driver za zvucnu kartu.
« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 01:24:10 od okno »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
e aj mi objasni kako,gde i sta a ne odradi,mozes da mi kazes sta da radim,postupak Smile
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Apple iPhone 12, S21
desni klik na my computer=>properties=>hardware=>device manager=>sound,video and game controllers,pronadjes zvucnu, desni klil na nju pa update driver i posle yes,yes,yes...dok ti nekaze da li imaju noviji drajveri za nju...ako imaju onda install, a ako ti kaze da nemaju nije do drajvera...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
celavi uradio sam onako kako si reko..moja ta kartica zvucna je Creative Sound Blaster PCI.......je li kada pronadjes zvucnu karticu i pritisnes update driver..ispadne Welcome to the Hardware Update Wizard?
Ima tri rupice i ja kliknem na prvu Yes i ono pocne da trazi i na kraju ispadne odgovor da ne moze da to uradi zato sto moj drajver radi dobro i za njega nema zamena???????????????? Smile
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa moras da skines drajwer na nekom sajtu.A prwo pogledaj dal ti u audio settings ne stoji mute... Smile Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ubij zvucnu iz safe moda i nakon toga ponovi instaliraj taj driver sto imas ...

ako i onda nece, skini update drivera sa oficijalnog sajta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
ubij zvucnu iz safe moda i nakon toga ponovi instaliraj taj driver sto imas ...

ako i onda nece, skini update drivera sa oficijalnog sajta

cekaj nije mi jasno,kad sam pregledo drajver u svim stavkkama pise da sve radi regularno i dobro,ti govoris da treba da ga uninstaliram pa da ga instaliram opet...

ubij zvucnu iz safe moda i nakon toga ponovi instaliraj taj driver sto imas ...

ako i onda nece, skini update drivera sa oficijalnog sajta

kog sajta bureka?
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21968
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Apple iPhone 12, S21
ubij zvucnu iz safe moda i nakon toga ponovi instaliraj taj driver sto imas ...

ako i onda nece, skini update drivera sa oficijalnog sajta
uradi bas tako i skini drajver sa ovog sajta
« Poslednja izmena: 15. Maj 2008, 23:18:57 od chelavi1 »
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


koncentrat 100%

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 546
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
cekaj,i dalje mi nije jasno gledao sam preko kontrol panela saund i audio devices,ogradak hardwer i tamo ima nekoliko komponenti i koju god kliknem pise this device work properly,sto valjda znaci da radi dobro,gledo sam i da li negde ima mute nema,ne stoji ni u jednoj kockici obelezeno mute Smile,sva polja su prazna,......da li je moguce da je u necem drugom problem?..nikad nisam ni dirao komponente za zvuk,nikad me nije boleo kurac za to od kad imam kompjuter,nisam ni mislio da ce se dogoditi ovo Smile
IP sačuvana
social share
Siberia/Serbia,Sibe/Srbi,Siberian/Serbian,stara i zaboravljena sirbska postojbina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:35:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.