Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim vas pomoc!!!Pismeni zadatak iz srpskog!!  (Pročitano 13314 puta)
13. Maj 2008, 20:14:00
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1142
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung e250,Nokia N73
Molim vas pomozite..Evo o cemu se radi:Vec nekoliko godina,tacnije od petog razreda pisem sam teme za pismeni zadatak iz srpskog i stalno dobijam cetvorke..Smatrao sam da nije pravedno prema drugima da mi majka to odradi ili bilo ko drugi..Sada sam osmi razred i treba mi 5 iz ovog predmeta za odlican uspeh,trenutno stanje u dnevniku je 4,4.Ako ne budem dobio ovu ocenu,nema nista od odl. uspeha.Najgore je sto sam danas celog dana bio zauzet,imao sam neke probe za predstavu u kojoj ucestvujem,a pismeni zadatak je sutra prepodne..Ako neko zna gde mogu da nadjem neke recenice,pa i ceo sastav neka pomogne,ili ako imate vec napisan pomozite.Ukoliko znate neke recenice opet pisite,svaka pomoc je dragocena. Smile
Teme su:
Rastanak (Misli se na rastanak od drustva iz osnovne skole)
Susret posle 20 godina (Promene koje ce se desiti za period od 20 godina)
Lik Pilipende (Pilipenda je covek iz teksta,vrlo siromasan koji nije hteo da pogazi hriscansku veru)
Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Maj 2008, 20:23:53 od igordr »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo ti jedna recenica na temu "susret posle 20 god" ...  I sve bi bilo cool, da se nismo 'vako ugojili. Ne znam sta vise da vam pisem, posto sam pijan, ipak treba proslaviti 20 god ... budi iskren, otvori dushu, stavi sebe u poziciju za 20 god, pa ne mogu ja sve da ti pisem..

P.S. I jos nesto, ne exploatisi majku da ti pise tvoje glupe teme. Mucni malo tintarom.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.