Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Megadeth u skc-u  (Pročitano 2503 puta)
15. Jun 2005, 01:20:28
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Sta reci, poceli su tacno u 22 a zavrsili za samo nepunih 50 minuta. Zvuk nije bio los mada mislim da basta skc-a nije adekvatno mesto za odrzavanje ovakvih dogadjaja. I veliki minus za guzvu i krkljanac kod izlaza na onu malu kapiju koja se zove glavni ulaz.i
« Poslednja izmena: 15. Jun 2005, 03:16:02 od spinoff »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
mogao bi da namestis sat,posto nisu poceli u 22,niti su svirali 50 min......
koncert je bio najjaci u jugi ikada!!!!!
krkljanac je normalan,pa nisi dosao na koncert klasicne muzike....
slazem se da skc ne treba da ima veze sa megadethom,ali tako nam je kako nam je.....bitno je da su uopste i bili....
dok niko nije dolazio to nam nije valjalo,a sad kad dolaze,i tu imamo zamerke....stvarno smo najodvratniji narod na svetu..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Sat je ok a mislio sam na krkljanac posle a ne za vreme koncerta jer ako je tebi ok da se guras bez potrebe dok izlazis meni nije.Ako je tvoje misljenje da je ovo bio najboljii koncert ok, mada je meni kada je ova vrsta muzike u pitanju Metallica bila 100x bolja u svakom pogledu. A sto se zamerki tice mislim da ne treba sad ako vec niko nije bio 15 godina da sve koji dodju primamo zdravo za gotovo i da ne treba da pravimo zamerke ako one realno postoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
dobro,naravno,ali guranje na izlazu nema nikakve veze sa organizacijom....to je do ljudi koji su na koncertu bili.a trebalo je da vidis obezbedjenje ispred bine koje je celo vece guralo onu ogradu,posto umalo nije stigla do iste...ljudi su padali jedni preko drugih,samo su ih iznosili....
imala sam tu srecu da koncert gledam iz backstage-a,tako da sam bila postedjena toga da me neko pregazi(realno,s obzirom na moje proporcije:))))
narvno,metallica je metallica,ali ja ti pricam o drugoj stvari...na metallici je bilo pola fanova(fanovima svaka cast,i sama sam bila medju njima),a pola ljudi koji su nazalost dosli samo da bi ih neko tu video,ili kao"ajde veliki je to bend,pa hajde da vidimo",i najgora varijanta"u zivotu smo culi samo nothing else matters",i sad smo mi jezivi metalci....
megadeth nije taj bend.megadeth se ne slusa iz pomodarstva....oni ljudi koji su bili su najstrasniji fanovi,ljudi koji su se tukli da dodju do te karte,te je atmosfera bila mnogo prisnija,intimnija,jaca.
nemoj pogresno da me razumes,fan sam metallice od kada znam za sebe.
ali drugi deo mene je megadeth,sta cu.
presrecna sam sto su bili,presrecna sto sam pricala sat vremena sa mustaine-om,covekom toliko britke pameti,a opet,toliko opustenim i luckastim.....
bilo je propusta(zato se i zovemo zemlja srbija),ali zato i treba da se svi potrudimo da sledeci put bude bolje...
ne samo za megadeth,nego za svaki sledeci veliki dogadjaj.
uf,ala sam se raspisala....
odoh da spavam,jedva cekam tvoj novi post.
pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


I just realized, i am the ow in the word now

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 11892
Zastava Beograd
mob
Apple Iphone XR
...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

29mo.jpg
(320.71 KB, 1000x2009)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Necu da komentarisem tekst g.Momcila Petrovica ali eto sta se desava kada se na koncerte salju ljudi koji se razumeju u muziku kao moja baba u hokej na ledu. Ne kazem da mora da pise u superlativu o koncertu ali ne bi trebao ni da pljuje po grupi,koncertu i ljudima koji to slusaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
I ovo je rivju koncerta?!....covek cak i u clanku priznaje da nema pojma o grupi,otvoreno izjavljuje da to tu njemu nista nije jasno,ni ljudi ni muzika, i on pise clanak o svemu tome...znao sam da je blic budjava novina (uspesna zamena za toalet papir) ali toliko...ja ne slusam Megadeth, ali ne bih sebe nikad postavljao kao, ja sam bluzer , jazzer, mator sam i u moje vreme je sve bilo bolje, i ljudi su bili bolji i pametniji, i ja sam jako pametan i iznad svega toga, a sad cu da vam pisem o svemu tome , da svi vidite koliko sam ja pametan...ja u ovome nisam video ni r od rivju-a koncerta..ovo mi vise lici na neku sociolosku studiju, sto je steta jer je Megadeth ipak stara i svojevremeno velika grupa....( zasto skc..ostaje misterija). (Kazu da su novinari u Srbiji slabo placeni, ja bih rekao previse, kad su pojedinci u pitanju).
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
poredi Megadeth sa Zdravkom Colicem
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Stvarno strrasno ... izabrali su pogresnog lika za konc.....ccc

IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Da sam bio u Bgd otisao bih na koncert...valjda ce poceti dolaziti svetske grupe malo cesce do nas
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.182 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.