Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:19:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kad će Srbija ući u EU?

Glasanje završeno: 16. Dec 2005, 00:01:26

2008.
0%  (0)
do 2013. ali posle 2008.
0%  (0)
do 2020. ali posle 2013.
25%  (4)
posle 2020.
6.3%  (1)
Nikad, EU ne želi Srbiju
6.3%  (1)
Nikad, ući će u EFTA
0%  (0)
Nikad, ujediniće se sa Rusijom i Belorusijom
6.3%  (1)
Nikad, EU će se raspasti do 2020.
12.5%  (2)
E baš me i to zabole.
18.8%  (3)
Šta je to EU?
6.3%  (1)
Šta je to Srbija?
18.8%  (3)
Ukupno glasova: 16
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad ce Srbija uci u EU?  (Pročitano 15663 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Lupio sam, sociologiju imaju skoro svi faksovi, bas je visak! Mozda si imao dobrog profesora, meni je u gimnaziji predavala kravetina koja mi je ogadila i samo ime sociologija... U svakom slucaju, dosta nebitan predmet. Lepo je siroko se obrazovati ali to nekad zasmeta u zavrsavanju faksa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ja sam na prvoj godini gradjevine imao sociologiju. Ne kazem da je losa, ali je nepotrebna na jednom tehnickom fakultetu, pogotvo sto je profesor imao neku suludu ideju dokazivanja da je sociologija neophodna onima koji se bave tehnikom. Pa onda kaze, evo kako inzenjeri nisu mislili kada su pravili WTC kule, jer evo sta se dogodilo, navodno nisu predvideli da bi covek nesto tako mogao uraditi, zabiti se avionom u zgradu. A kod sociologije me najvise nervira sto je naglaseno Marksovo ucenje, i uglavnom se sve svodi na Marksove i Engelsove ideje i zakljucke. Mnogo se teoretise na nasim fakultetima, pogotovo tehnickim. Tehnicki fakulteti su goruce pitanje, jer ih i jako malo ljudi upisuje, upravo sto kulaju price kako su na tim fakultetima krvopije od profesora sto i nije daleko od istine. Mi smo dosada bili lojalni ruskom sistemu "ubij bliznjeg svog" sto se tice predmeta. Tako da bi osvezenje bilo reforma viseg skolstva po ugledu na britanski. Ali sto kaze marniko, pitanje je koliko bi to uticalo jer bi to povredilo ponos i bozansko znanje koje imaju neki nasi prosvetljeni profesori.

Citat: SerbianFighter
Next Sokovi, Pelinkovac, Voda Voda, Stark i Pionir, MB Pivo.. polako.. ima sta moze da se proda napolju...

Pa da, to i ja kazem. To su prozivodi sa kojima bi mogli izaci na globalno trziste. Pogotovo mineralne vode, pelinkovac i next sokovi i to od jagode, rbizle, maline i tih ostalih vockica, jer se za cudo takvi sokovi ne piju na zapadu. I voce je problem, jer sto se tice voca, evropskog, tu je Izrael nenadmasan, jer su razvili navodnajvanje kap po kap, koje daje enormne prinose vocnih kultura. Mi bi mozda mogli sa kupinastim vocem, ali sve pod uslovm da se lepo to otkupi, upakuje i kao takvo izvozi u evropu i na istok, a ne kao na pijaci, dodje seljak i evo ti u kanti i hoce da to da proda. A to pakovanje, bakteriolosko ispitivanje ce po svemu sudeci morati sami seljaci poceti raditi.

Nasa najveca sansa je u turizmu. Ovo sve ostalo je pomalo da se upotpuni buzdet. Kada kazem turizam, onda mislim i na sportski turizam, nasi su sportisiti dobri, pogotvo kolektivno i Srbija zasluzuje da se vise svetskih i evropskih takmicenja odrzava u Srbiji. Ali zato se moramo dobro pripremati, i nauciti orgnizovati. Nesmeju nam se desavati stavri, kao ona kada je americki delgat dosao da provei limes halu za mec sa drim timom, kado ono na jednom delu porkisnjava. Deliblatska pescara, jednistveno mesto u Evropi, prepuno raznih vrsta ptica, zatim Fruska Gora, sveto mesto mnogo manastira na njoj, planine Tara, Zlatibor, Zlatar, Kopaonik, Beograd i Novi Sad, muzicki festivali, Exit, Guca, pa toliko toga ima samo ne iskoristavamo to pravilno,  i jos medjusobno dolazimo konflikte oko toga da li je boljeda Exit bude u Beogradu ili Novom Sadu. Sve se moze kada bi se htelo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
A sta kazete na lektire koje smo citali, nije li vreme da deca uce nesto pametnije od Ane Karenjine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U vreme kada se ona cita oni koji je citaju uveliko nisu deca.. a knjiga je svetski prizata i cenjena i ne vidim sto je ne bi u lektiri bilo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Pa sta hvali Ani Karenjini, svetski priznato delo, ostaje za sva vremena!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ima samo jednu manu, jeste obimno, ali u zivotu treba ipak neke stvari procitati, slabo varim osobe sto "micu usnama kad sricu pejdzer"
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Lektire su OK, mozda bi ih nekiliko trebalo smaknuti da ne bude preobimno ali nije bitno. By the way mrzeo sam Anu Karenjinu... Smiley

Costa, nisu bitni samo prinosi, vazno je i kolika je potraznja voca gde. Ima gde da se proda, samo treba biti pametan sa cenom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Tesko da ce to biti skoro,jer se ovde malo proizvodi i stvara,nego ima mnogo onih koji gledaju da zive na tudj racun.To je ovde "normalno",a u EU sramota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 07:19:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.