Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:14:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Kad će Srbija ući u EU?

Glasanje završeno: 16. Dec 2005, 00:01:26

2008.
0%  (0)
do 2013. ali posle 2008.
0%  (0)
do 2020. ali posle 2013.
25%  (4)
posle 2020.
6.3%  (1)
Nikad, EU ne želi Srbiju
6.3%  (1)
Nikad, ući će u EFTA
0%  (0)
Nikad, ujediniće se sa Rusijom i Belorusijom
6.3%  (1)
Nikad, EU će se raspasti do 2020.
12.5%  (2)
E baš me i to zabole.
18.8%  (3)
Šta je to EU?
6.3%  (1)
Šta je to Srbija?
18.8%  (3)
Ukupno glasova: 16
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad ce Srbija uci u EU?  (Pročitano 15682 puta)
15. Jun 2005, 01:01:28
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
Prevashodno me zanima rezultat glasanja, ali ako neko bas hoce da se pravi pametan/pametna, nek vam bude: dozvoljavam i komentare...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Kako stvari idu, nece EU da potraje dok mi dopuzemo do njih...

Sa ili bez EU, mi smo realno na nivou banana drzavica Latinske Amerike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Uvek optimista 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Heh... Srbija u EU... yeah, like that's gonna happen!  Smile
Nema sanse. A i uz sve tenzije koje prate EU po pitanju evropskog ustava, ne verujem da ce sirota mala stinky Srbija moci jos duuugo da primirise clanstvu. A mozda je i pitanje da li je nama u interesu da udjemo u EU? Cini mi se da narod ovde ima jednu podosta iskrivljenu sliku o EU, posto je "ulazak u EU" jedan od reklamnih slogana vecine politickih stranaka ovde.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Neverovatno koliko smo mi Srbi cudan narod. Sve stvari gledamo i postavljamo se u odnosu na njih na neki ekstremisticki nacin. Znaci danas u Srbiji imas one koji tvrde da cemo uci jako brzo i da eto samo sto nismo, a sa druge strane imas ljude koji tvrde kako mi nikada necemo uci ili ako su malo bolje raspolozeni da cemo uci 2020. 2030. i tako dalje. Ono sto je najbolje u svemu, a sto po mom misljenju polazi dosta od politicara, to je sto svi samo kao neke babe sede i nagadjaju kada cemo uci u eu, kao da je to sada neki datum koji treba jednosotavno docekati i onda je sve ok. Mislim da velika vecina ljudi uopste nije svesna da ulazak u eu zavisi od mnogo stvari kako ekonomskih i amdinistrativnih, tako i politickih. To znaci da bi politicari trebali da rade ono sto je Zoran radio, a to je da prave dobar imidz zemlje u svetu, a ostali ministri pa sve sa svakim gradjaninom pojedinacno da vuku iz petnih zila kako bi pokusali da pomere stvar sa mrtve tacke. E ako tako budemo svi poceli da radimo tek tada moze neko da nagadja da li cemo i kada uci u eu. Ovo sto sada rade je smesno. I jos bih rekao da mi treba da se ponasamo kao da cemo sigurno uci u eu jer je to pre svega dobro za nas jer cemo podici sve segmente svog zivota. Ako se eu raspadne ili odbiju da prime nas u eu nista mi ne gubimo time sto smo se priblizili standardima eu, a sa razvijenom privredom i nekorumpiranim sudstvom, na granici eu, a opet van nje, mislim da bi mi doziveli svoju renesansu. To je iskustvo svih novih clanica eu. Recimo SLovenci se svi slazu da su bili na vrhuncu neposredno pre ulaska u eu. Cim su usli standard im je dosta opao jer su usli u igru sa jacima od sebe, a nisu imali carine koje ih stite.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Kada za to dodje vreme, a to ce biti onda kada svi shatimo da je ubijeni predsednik bio u pravu kada je rekao da svako treba da radi ono sto zna i da svaki dan uradi nesto da poboljsa svoje kvalitete, jer ce samo tako pomoci i sebi a i drzavi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
Kad?Nikad.Izgleda  mi kao naucna fantastika i sama pomisao da ce Srbija nekad imati uredjen pravni sistem,da ce postojati pravna drzava,razvijena industrija i da ce ljudi konacno moci da zive od svog rada...Elem,dosta sa apatijom,mislim da u najboljem slucaju mozemo ocekivati ulazak 2012.god ali imajuci u vidu krizu koja vlada u eu i taj rok treba pomeriti bar za dve-tri godine

« Poslednja izmena: 20. Jun 2005, 16:09:19 od DR83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
2012 je nerealno za ocekivati. Bugari su dobili 1992 ono sto je Srbija dobila 2005. pozitivnu ocenu o studiji izvodljivosti. Ako sve bude islo kako treba, uci cemo 2020, ako se zakomplikuju stvari, onda ce to da potraje i iza 2020.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
Bugarska je Bugarska,a mi smo mi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
Ja se iskreno nadam da necemo nikad uci u tu "sektu"Kako su prosli Madjari???sve su im uzeli....Ljudi nigde ne tece med i mleko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:14:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.