Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ja bih da sve ovo prestane ali, izgleda, ne moze...  (Pročitano 6403 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Da, dobro Anea kaze... Ukoliko si student na drzavnom fakultetu, imas pravo da korisitis "usluge " studentske poliklinike... Tamo postoji psiholog sa kojim sam sigurna da mozes razgovarati... i toplo ti preporucujem da ga posetis... Ali, bez predrasuda o odlasku kod psihooga: oni ne postavljaju glupa i bespotrebna pitanja (pod pretpostavkom da su zaista dobri psiholozi), a i niko ne mora da zna da ga posecujes...

Najzad, citajuci tvoje postove, siucem utiisak da se negde, jos u vrlo, vrlo ranom detinjstvu, krije uzrok tvog problema... Najvise mi se cini da je u pitanju odnos s majkom... Da li je bila senzitivna, odgovarala na potrebe malog deteta? Ljudi dobrim delom nisu svesni cinjenica da je podloga za ceo dalji emocionalni zivot upravo odnos sa majkom (odnosno, osobom koja se neposredno stara o detetu). Dalje, vaspitanje i kasniji odnos sa porodicom, te izbegavanje razgovora o emocijama, seksualnosti, i svemu onome sto sami spoznamo u nekom periodu, veoma utice na formiranje stavova i o seksu i o vezama. Odnos svojih roditelja cesto posmatramo kao obrazac (opet kazem, ovo je najcesce, ali nije pravilo) po kojem "krojimo" u glavi sve ostale forme ljudskih odnosa... Mislim da je tu negde, usled takve atmosfere, doslo do kratkog spoja...

I sama kazes da se plasis prolaznosti... Razlog vise da se obratis psihologu i spoznas svoje pravo, unutrasnje stanje... te zaista dozivis promenu. Srecno!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
negiranje vaznosti i banalizovanje seksualnog akta(proces stapanja u drustveni kalup?mislim,koji moj to treba da znaci?)uvijek pretstavlja.....problem,sunce mu ljubim Smile
Ali kalup je ceo paket, ne seks  Smile pokušala sam da objasnim da nisam gubljenje nevinosti nazvala tako, već vezu, brak i sve što se od nas podrazumeva. Pogrešno si razumela. Dakle, sve ono što ostali očekuju od mene, a ja sam nesposobna da održim, ili uzmimo da je neko sposoban, ali opet to radi po principu - kud svi tu i mali Mujo. Ali eto, recimo da i jesam to napisala, evo sad negiram jer - ne mislim tako. To nije ili ne bi trebao da bude problem, oduvek sam bila protiv toga što je radila i radi masa devojaka oko mene - održava "šemu" jer je to tako cool  Smile kad ih pitaš je l' bar dobro - pa i nije nešto.....

Od seksa sam očekivala nešto malo više, nije bilo jer je bio prvi put i nisam to doživela kao kraj sveta. Nisam nazvala seks šablonom, mada ima dosta stvari koje ljudi u svemu tome doživljavaju kao moranje. Najpre je bilo - moram nevina ući u brak, sada je - moram izgubiti nevinost do 18-e ili nisam normalna..... trudim se da ne razmišljam tako i ovde pišem samo iz problema vezanog za paniku koju imam kad je ispred mene mogućnost započinjaja neke... veze.

Rekao bih da nikad pa ni sad, nisi bila potpuno iskrena.
A trebalo bi... bar kad pitas za savet, dugujes to sebi i onom sagovorniku.
Ako nisam bila iskrena pvrema vama (a možda nisam), nisam ni prema sebi. Valjda je to prednost razgovora uživo, gde se čovek malo teže zamaskira, a ja to inače dobro radim, koristeći samo slova prilično je lako..... pa bi čovek koji me sluša mogao i da pretpostavi kad lažem. Tj. kad mislim da nešto znam a u stvari... nemam pojma.  Smile

Jao ne znam više ništa..... znate šta je najgore? Što je mnogo ljudi koji imaju ovkav ili sličan problem, samo što ga oni na neki već njima poznat način rešavaju ili misle da rešavaju, pa još na sličan način kao ja sada misle da je istina nešto što nije..... par devojaka se potpuno isto odnose prema momcima, samo što se jedna vezuje za čoveka koga ne voli, a druga se vezuje za X njih koje može da vrti oko prsta..... i sad sam ja tu najbolja... ili najgora. Studentska, hm... Smile

poruke spojene by B@mbin@



[Edit by B@mbin@: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 12. Maj 2008, 22:12:41 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Seks i grad je kriv za sve... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Jeste..... Samanta, pa onda i ona... Keri? Zapad nas je uništio Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Uf al ima ljudi koji se igraju psihijatra na forumu, kao analiziraju djetinstvo... ccc  Smile Puno filmova gledali pa misle znaju, a ono... citava nauka.

Neznam sta bih ti ja mogao reci. Zadrzi pozitivan stav, sto je uvjek najvaznije i nevezano za stanje u kome se nalazis. Mozda zvuci kao suplja prica to "pozitivan stav" - mogao bih reci i sebi u momentima krize al je bitno. Bavi se necim "divergiraj" energiju na izlaske, sport, filmove, knjige... to meni pomogne kad se smorim.

Mozda su cure bolje upucene u ovaj problem...pa et, vise poslusaj njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
Divergencija, shta chovek radi kad se napije kao dupe i kad mu je muka ? Gurne prst u usta i dozhivi najgadniji osecaj na svetu, potom dobije grcheve u stomaku, izbaci sve iz sebe dok mu ochi ne iskoche. Nakon dve sekunde se oseca kao na krovu sveta. Poenta ovog idiotizma koji sam napisao da krenesh najtezhim, nejduzhim i najbolnijim putem ka reshavanju svog problema, ma koji on bio.

Stisni petlju i zagrli nekog, poljubi ga nezhno, nasmej mu se, otkud znam ... radi shta god ga mozhe uchiniti srecnim, pa makar bile i perverzije, lupam. Shta si se uprpila i zatvorila u ljushturu ? Shta zhelish ? Sebi odgovori.

Divergencija je kada se neko raspline na sto strana, a ti odredi najvazhniju tachku u svom zhivotu kojoj cesh da konvergirash.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Am... kako da ti kazem... to joj je struka...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
Shta je kome struka ? Nisam skont'o.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Shta je kome struka ? Nisam skont'o.

Ma, upao si mi u post... tj. postovanje... mislila sam na Slagvorta
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
Citiraj Anea, citiraj ... ne pishi postove velikim slovima i koristi dugme "izmeni"  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.