Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:51:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na pomolu nova afera: Šta je uradio Divac?  (Pročitano 1660 puta)
06. Maj 2008, 18:01:53
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ne bih ja mnogo... opet će da me napadnu, jer je Divac ovde jedna od ikona. Pa još da ga blatim danas na crveno slovo. Taman posla. ali, samo da podsetim da ste me pljuvali ovde (čast izuzecima i respect : ) jer sam ukazivala na malverzacije. Čitam, pratim, sećam se, mislim.
Sve je bilo sumnjivo oko VODEVODE. I kako to, majka mu stara, čega god se latio, tj. HTEO da se lati - OP! Afera! Te Knjaz Miloš, te Večernje novosti i onda se ustremio na dojučerašnjeg prijatelja, čoveka koji je godinama sponzorisao naše košarkaše... malo nešto potpisao, mnogo naobećavao, a kod džentlmena je reč - reč o odjednom: Divac se uknjižio kao većinski vlasnik.
E, sad da hoće neko i da ispita rad njegove Humanitarne organizacije koju bih predložila da reimenuje u Ću Ćeš Će. Sve što je do sada rekao bilo je u budućem vrmenu, još ni jednom nismo čuli prezent ili, daleko bilo, perfekat. Pokloniće izbegličkim porodicama, ovo, ono, trte, mrte, daj malo odavde, pa odande, pa sms, pa markice... pa smo od septembra preko obećanja za januar, pa za februar, pa za april... sada stigli do juna! Će sačekamo, će pogledamo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ti si kraljica....definitivno Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 5610
Није баш Дивац цвећка као што се представља. Једно је његова спортска каријера, а друго послови којима се бавио и даље бави.
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 18:06:49 od kombiondzija »
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ti si kraljica....definitivno Smile Smile Smile
Tebe sam se najviše uželela, evo, u koga da ti se zakunem : )
Pa, čekaj, je l nisam u pravu! Cmok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ti si kraljica....definitivno Smile Smile Smile
Tebe sam se najviše uželela, evo, u koga da ti se zakunem : )
Pa, čekaj, je l nisam u pravu! Cmok.
Smile Smile Smile Smile

ne znam da li si u pravu ali znam da cega god se divac latio iskrsavali su problemi....ili ga neko jaci namerno rusi...ili divac stvarno nesto petlja....ko ce ga znati...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Мислим да си управу када говориш о његовим пословима, испада да је свуда муљао, што није у реду.
они који боље памте спортска такмичења, нека се сете на колико је такмичења Дивац играо за репрезентацију.
Видеће да и није био толико активан колико се мисли
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Ne bih ja mnogo... opet će da me napadnu, jer je Divac ovde jedna od ikona. Pa još da ga blatim danas na crveno slovo. Taman posla. ali, samo da podsetim da ste me pljuvali ovde (čast izuzecima i respect : ) jer sam ukazivala na malverzacije. Čitam, pratim, sećam se, mislim.
Sve je bilo sumnjivo oko VODEVODE. I kako to, majka mu stara, čega god se latio, tj. HTEO da se lati - OP! Afera! Te Knjaz Miloš, te Večernje novosti i onda se ustremio na dojučerašnjeg prijatelja, čoveka koji je godinama sponzorisao naše košarkaše... malo nešto potpisao, mnogo naobećavao, a kod džentlmena je reč - reč o odjednom: Divac se uknjižio kao većinski vlasnik.
E, sad da hoće neko i da ispita rad njegove Humanitarne organizacije koju bih predložila da reimenuje u Ću Ćeš Će. Sve što je do sada rekao bilo je u budućem vrmenu, još ni jednom nismo čuli prezent ili, daleko bilo, perfekat. Pokloniće izbegličkim porodicama, ovo, ono, trte, mrte, daj malo odavde, pa odande, pa sms, pa markice... pa smo od septembra preko obećanja za januar, pa za februar, pa za april... sada stigli do juna! Će sačekamo, će pogledamo...
I sta ocekujes???
Da se ovde proseravate o Divcu,kao o nekom tajkunu ili politicaru...Ce,Ce,SCe...to je jedino sto bi se i moglo laprdati na ovakvoj nazovi temi...

Lock... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:51:30
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.