Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mike Patton ( faith no more, fantomas, tomahawk . . . . ) 15. Jun - skc  (Pročitano 3760 puta)
04. Maj 2008, 22:08:45
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Treba li pretstavljati legendu nad legendama ?! Ne .



Nastupice sa svojim ZU quartetom, a sta mozemo ocekivati na koncertu , to samo Mr.Mike zna ...

Vidimo se !!!






[Edit by ziledin: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 04. Maj 2008, 22:10:19 od ziledin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
odlicna vest Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia onaj veliki
Fantasticna ves'... Ima da se ide... Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5;M
mob
Samsung Neki shit
Koncert milenijuma u najavi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Legendarni Majk Paton u Beogradu
Utorak, 6. maj 2008. 12:42    


Fanovi Faith No More , Fantomas, Tomahawk , i ostalih Patonovih projekata, imaće jedinstvenu priliku da 15. juna vide jednu od najboljih i najkontroverznijih ličnosti u rok alternativnoj muzici.

Majkl Alan Paton je američki pevač, tekstopisac i kompozitor poznatiji kao frontmen rok benda Faith No More od 1988 do 1998. godine.

U karijeri je sarađivao sa brojnim muzičarima a poznat je i po tome što je obrađivao vokale za Mr.Bungle-a, Tomahawk, Lovage, Fantômas, The Dillinger Escape Plan, i Peeping Tom.

Poznati kritičar Gred Prato je za njega rekao da je Paton " jedan od najsvestranijih i najtalentovanijih pevača u rok muzici".

Majk je odrastao u Eureci, Kalifornija, gde su on i njegovi prijatelji osnovali Mr.Bungle 1985. godine.

Tokom kasnih 80-ih snimali su demo snimke na kesetama "The Raging Wrath of the Easter Bunny", "Goddammit I Love America", "Bowel of Chiley" i "OU818".

Paton se bendu Fath No More pridružuje u Januaru 1989. godine i popunjava mesto vokala koje je prethodno napustio Chuck Mosely.

Album "The Real Thing" izdat je kasnije te godine i uspeo je da se za kratko vreme nađe među prvih deset u Americi.

Koncert Patona u ZU benda će se održati u Beogradskom SKC-u , sa početkom u 21h . Karte su u prodaji od 10.maja, na biletarnici SKC-a, Felix-a , Bilet Servisa i Eventima, a cene ulaznica su 1800 i 2000 dinara .

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
U tom bendu pattonn skoro jedva da se cuje.  .  .    :weirdface:  bend je u prvom planu,te tako njegovi ranijii talenti ne dolaze do izrazaja.  bruka! .  .  mogao je doci npr.  90-ih sa fnm,a i sad sa npr.  tomahawkom,ili peeping tomom.  .  .  Nego tek sad,kad se ovde vise i ne kapira ondasnja njegova aktuelnost,i to sa polupoznatim,kakofonicnim Zu?.  .  extra  :ballbounce:  fala ti,brate.  .  .  anyway,check itout.   Smile  :wave:
« Poslednja izmena: 09. Maj 2008, 02:06:16 od Zvizduk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Karte su ostavljene na prodajnim mestima : SKC,Felix,Eventim,Bilet Servis . Cena 1800.din , eventim je sinoc greskom pustio karte u prodaju i prodato je sinoc par komada :)hahahaa. Zanimljivo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Majk Paton (ex-"Faith No More") 15. juna u Beogradu



Neki dan me pita moj prijatelj Željko kad ću da napišem članak o Fejtima (čitaj - "Faith No More"). "Nikad!", odgovaram ja. "Pa zašto", začuđeno nastavlja on, "sećaš se koliko smo ih voleli?" "Eto, zato!", ne odstupam ja.

Čuj zašto?! Jesmo ih voleli. Puštali kosu, imali isti friz kao Majk, nosili bermude kao on. Celo društvo. Nije bilo žurke bez njih. Dolaskom Majka u bend, 1989. izbacuju treći po redu album - "The Real Thing". Baš negde u to vreme otvara se prvi alternativni CD klub "Mu Tai" u centru Beograda. Da, iznajmljivali smo diskove. A nismo imali gde da ih narežemo. Iskreno, nismo ni znali da to može. Presnimiš na kasetu i vratiš. CD plejer je bio skup kô đavo. Malo ko ga je imao. Ja sam bio jedan od srećnika. I, naravno, uzeo sam disk. Kasnije je ta moja kaseta postala suvo zlato. Nisam se odvajao od nje. Onda je došla 1991. Kreću protesti. A mi mladi, puni energije. Na isti način dolazim do živog albuma "Live at the Brixton Academy", izdatog te godine. I danas potpisujem – najbolji živi album svih vremena! "Falling to Pieces", "The Real Thing", "Epic", "War Pigs", "From out of Nowhere", "We Care a Lot", tim redom. Svaki skup, žurka, proslava. Dok zvučnici ne popucaju ili dok nas ne prekinu. Jedne godine, na proslavi mog rođendana, baš na poslednjoj pesmi u nizu, neko zvoni na vrata. Ja otvaram, sav znojav i zadihan, kad imam šta da vidim. Tri organa reda s pancirima, automatima i punom ratnom opremom. Javljeno im je da je bilo pucanja iz vatrenog oružja. Ma kakvo oružje! Komšija Vučko ih zvao. Ne podnosi čovek sve što nije "ćirilica" iz njegovog rodnog kraja. Ja ih uvedem unutra, ponudim pićem i kolačima, ispričamo se i oni odu. A ja još jače s Fejtima. Zvučnike sam spržio, al' mi nije bilo žao. Tada smo se i zarekli da ćemo ih kad-tad gledati uživo.

Kasnije slede "Angel Dust" (1992), s velikim hitovima "Midlife Crisis", "A Small Victory" i "Easy", zatim "King for a Day... Fool for a Lifetime" (1995) s omiljenom Željkovom baladom "Evidence" i na kraju "Album of the Year" (1997). Zbog sankcija i ostalih muka nismo ni očekivali da će doći u Beograd. Kad su svirali u Budimpešti, Željko je bio u vojsci pa nismo otišli. Verovali smo da će biti još prilika. Moša! Godine 1998. su se raspali, a mi smo ostali u neverici i s neispunjenim zavetom.

A sad, nakon deset godina, čujem da će naša ikona iz mladosti, čovek u koga smo se kleli, pevač s jedinstvenim glasom i fantastičnim mogućnostima, Majk Paton, nastupati u Beogradu 15. juna u SKC-u s italijanskom grupom "Zu". Momci sviraju mešavinu hard-kora, panka i fri džeza. Kažu da će koncert trajati više od dva sata i da možemo očekivati svakakva iznenađenja u vidu starih i dobro nam poznatih hitova. A karta košta samo 1.800 dinara u pretprodaji, a na dan koncerta 2.000. Ma nema šanse. Neću da im oprostim to što su se raspali a da ih nismo videli uživo. Eto, zato neću ni ići na koncert! Kao što neću napisati ni članak.

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Samsung Neki shit
Ne znam stvarno glupo mi malo...kapiram da lik voli samo FNM a meni je prvi bungle jachi od svakog FNM-a...iako mi je FNM jedan od omiljenih bendova ali ono..obozavam...ali obozavam sve sto je patton uradio/rekao posle FNM-a...i da znam da cu videti jednu ikonu uzivo ali takodje znam da cu se provesti neverovatno na samom koncertu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
Bivši pevač „Faith no more“ večeras svira u Beogradu
Autor: N. Dž. | 15.06.2008 - 00:02

Majk Paton, nekadašnji pevač popularne grupe „Faith no more“, nastupiće večeras u beogradskom Studentskom kulturnom centru. On će se nastupiti sa italijanskom grupom „Zu“ sa kojom sarađuje poslednjih nekoliko godina, a koja je poznata po impresivnoj fuziji fri džeza i žestoke gitarske muzike.

Majk Paton rođen je i odrastao u Kaliforniji gde je sa prijateljima 1985. osnovao bend „Mr.Bungle“. Na mesto pevača benda „Fath No More“ došao je u januaru 1989. godine (umesto nepouzdanog Čaka Mozlija), a album „The Real Thing“ koji je objavljen iste godine postigao je veliki komercijalni uspeh i našao se među prvih deset na raznim top listama. Posle još tri studijska albuma „Angel Dust“, „King for a Day... Fool for a Lifetime“ i „Album of the Year“ grupa „Faith No More“ zvanično se raspala 1998. godine. Tokom vremena koje je proveo kao član „Faith No More“, Paton je nastavio da sarađuje sa svojim bendom „Mr.Bungle“. Ovaj popularni muzičar koji voli da eksperimentiše sa svojim glasom fanovima je poznat i kao pevač grupa „Fantomas“, „Lovage“, „Tomahawk“, „The Dillinger escape plan“, „Pepping Tom“ kao i po saradnji sa brojnim muzičarima različitih žanrova, a pre dve godine učestvovao je i u izvođenju operskog dela u Italiji. Svoj glas je takođe pozajmio i u nekoliko video igara. Paton je bio oženjen jednom italijanskom glumicom od koje se razveo 2001. godine ali i dalje često boravi u Italiji i odlično govori italijanski. Odatle i veza sa ovim zanimljivim triom „Zu“ iz Rima sa kojim treba da objavi novi album. Inače, grupa „Zu“ je poznata beogradskoj publici jer je pre četiri godine nastupila na „Ring ring“ festivalu.
Cena karte za večerašnji koncert u SKC-u je 2.000 dinara.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.