Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nista posebno. Jedno pitanje. I malo vise texta.  (Pročitano 3542 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6300
@catherine.. ima potrebu da podeli svoj unutrasnji svet sa nekim..zasto bi to nekome ovde smetalo?

Ok, nisi odgovorio na Daretova pitanja, a bitna su.. pricaj sa nama..
Imas li kakav hobi, nesto sto te zanima? Pretpostavljam da nemas motivaciju, lako odustajes..
E bas tada kad osetis bezvoljnost, stisni zube i sedni i radi! Daj sebi vremena, radi, bilo sta sto te je nekad interesovalo..
Predahni od samoanalize..daj sebi oduska psihickog..fizicki se aktiviraj..videces kako deluje nakon nekog vremena i kako ce ti i mozak biti uposljeniji zdravijim stvarima..
Tesko jeste, ali potrudi se da istrajes..
Treba ti kakav cilj..
Eto, pokusaj da se priblizis majci..razgovor ce vamprijati, ma koliko bio tezak njoj ce biti drago sto si joj se priblizio..
Daj joj da oseti sta te muci, razgovarajte konstruktivno o resenju..i njoj ces pomoci na taj nacin..
I neces postati bezosecajan za na vek.. sve dok je zelje u tebi da budes takav covek kako govoris..
Svaki dan je borba.. svakog dana neko postane pepeo da bi se vinuo kao pelikan..
Kako se dobija najkvalitetnije zlato?

Prebrodices sve ovo..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
belgarath ti si još uvek veoma mlad. Kao čelik kad se kali tako i čovek počinje od mekanog karaktera osetljivog na male probleme pa vremenom očvrsne. Tvoji problemi su realni i ti se sa njima dobro nosiš. Verovatno da si u pravu da treba biti komunikativan i opušten. I to se u životu uči. Treba ti devojka kojoj ćeš verovati. Pojaviće se i tada treba da joj pružiš priliku. Treba ti prijatelj sa kojim možeš da razgovaraš.

Ne treba da se bojiš kritike. Nikom kritika nije laka. Čak i ako je potpuno opravdana kritika nas zaboli bar malo, a ako mislimo da nije onda nas povređuje. Ne treba ni da glumiš kako si jači od samog sebe. Pokaži svoje emocije. To je velika snaga i grešiš kad joj se suprotstavljaš. Tu snagu treba da koristiš kao pokretač u ostvarenjima svojih ciljeva. Ne nikako da se suprotstavljaš samom sebi i tako se iscrpljuješ u toj unutrašnjoj borbi. Šta ovim hoću da ti kažem? Recimo ako si ljut što nisi dobro uradio neki ispit tu ljutnju treba da pretvoriš u motivaciju za učenje. Ako si gnevan što te majka kritikuje nađi u tome snagu da menjaš sebe i nju, ne da se sukobiš sa sobom ili sa njom. Ako si ljut jer procenjuješ da onaj ko te kritikuje nije u pravu onda tu svoju ljutnju iskoristi kao snagu svoje samouverenosti. Dokaži da si u pravu i budi srećan zato.

I da znaš, najhrabriji ljudi se plaše. Samo svoj strah umeju da koriste kao pokretač u rešavanju problema.

ok hvala ti.
samo da kazem da me niko ne kritikuje. Cak je i ona vise nego puna razumevanja. Ali opet...
no ne bitno...daleko sam od pisca, samo pokusavam najbolje da se izrazim posto mi to ponekad ide tesko.
idem. ne bih c@ther!nee da nerviram...od toga izlaze bore n stuff...ne znam ni sta sam ocekivao.
hvala svima na recima ohrabrenja.
pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
belgarath ti si još uvek veoma mlad. Kao čelik kad se kali tako i čovek počinje od mekanog karaktera osetljivog na male probleme pa vremenom očvrsne. Tvoji problemi su realni i ti se sa njima dobro nosiš. Verovatno da si u pravu da treba biti komunikativan i opušten. I to se u životu uči. Treba ti devojka kojoj ćeš verovati. Pojaviće se i tada treba da joj pružiš priliku. Treba ti prijatelj sa kojim možeš da razgovaraš.

Ne treba da se bojiš kritike. Nikom kritika nije laka. Čak i ako je potpuno opravdana kritika nas zaboli bar malo, a ako mislimo da nije onda nas povređuje. Ne treba ni da glumiš kako si jači od samog sebe. Pokaži svoje emocije. To je velika snaga i grešiš kad joj se suprotstavljaš. Tu snagu treba da koristiš kao pokretač u ostvarenjima svojih ciljeva. Ne nikako da se suprotstavljaš samom sebi i tako se iscrpljuješ u toj unutrašnjoj borbi. Šta ovim hoću da ti kažem? Recimo ako si ljut što nisi dobro uradio neki ispit tu ljutnju treba da pretvoriš u motivaciju za učenje. Ako si gnevan što te majka kritikuje nađi u tome snagu da menjaš sebe i nju, ne da se sukobiš sa sobom ili sa njom. Ako si ljut jer procenjuješ da onaj ko te kritikuje nije u pravu onda tu svoju ljutnju iskoristi kao snagu svoje samouverenosti. Dokaži da si u pravu i budi srećan zato.

I da znaš, najhrabriji ljudi se plaše. Samo svoj strah umeju da koriste kao pokretač u rešavanju problema.

ok hvala ti.
samo da kazem da me niko ne kritikuje. Cak je i ona vise nego puna razumevanja. Ali opet...
no ne bitno...daleko sam od pisca, samo pokusavam najbolje da se izrazim posto mi to ponekad ide tesko.
idem. ne bih c@ther!nee da nerviram...od toga izlaze bore n stuff...ne znam ni sta sam ocekivao.
hvala svima na recima ohrabrenja.
pozdrav.

Ma gde ćeš BRE!

Ko koga nervira? Ostaj vde, ne beži. c@ther!nee je učesnica u razgovoru, da je nerviraš jednostavno ne bi ništa odgovorila.

Pa ako te ne kritikuju drugi znači li to da ti sam sebe kritikuješ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG Google Nexus 5
ma ovo je raven.
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46867
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ode sav iskritikovan od krtika kojih se toliko plaši.   Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Ne pomažete čoveku  Smile

Kupi knjigu "Moć Sadašnjeg Trenutka" (Ekard Tol)

Preporučim je svakom ko je inteligentan a ima emocionalnih problema.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Ih... ja kad sam usla u svoju kucu posle xy godina podstanarstva... i gubljenja apsolutno svega.... ja sam leteta i jos letim na krilima srece...
Ono sto ljudi zaboravljaju je da zivot ipa cine maaale stvari...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.