Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministarstvo zdravlja objavilo prirucnik za prostitutke !?  (Pročitano 9587 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6142
Zastava bg
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95 8GB
@littlegirl1
sanse nema da dozvolim ovakvo ponasanje...... sledece je ban, sumnje nema  Smile
IP sačuvana
social share
Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi vi ostarite.
I ta ce mi mladost tesko pasti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ok  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
nisi odgovorio da li bi pristao da tvoja cerkica (ili ti lichno eto  Smile ) radi nekoliko dana kao legalna prostitutka sa sve PDV-om , zdravstvenom zashtitom i posle da javno pricash o tome - poshten posao kao i svaki drugi , zar ne ?  Smile

Kako ja mogu da uticem na to sta ce moja cerka raditi nakon sto napuni 18 godina? Ako do tada nije dovoljno naucila i shvatila da je to lose, onda je to moja greska i nemam pravo da se mesam u njen izbor, pa cak i ako je takav.


Citat
1. prostitutka nishta ne proizvodi .
Ni voznje u Diznilendu nista ne proizvode. Ni razgovor sa psihoterapeutom nista ne proizvodi. A opet, sve ovo proizvodi uzbudjenje/osecaj olaksanja/zadovoljenje fizioloske potrebe.

Citat
3. prostitutka je chesto narkomanka ili alkoholicharka - da bi podnela stres svog posla.

Nacisti su zato svi do jednog posveceni zdravom zivotu.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26


Kako ja mogu da uticem na to sta ce moja cerka raditi nakon sto napuni 18 godina? Ako do tada nije dovoljno naucila i shvatila da je to lose, onda je to moja greska i nemam pravo da se mesam u njen izbor, pa cak i ako je takav.


 ja te pitam da li bi smatrao da je normalno da ti cerka "legalno" zaradi novac baveci se prostitucijom i da li bi o tome prichao isto kao da je novac zaradila peruci sudove u nekom restoranu npr ...

i josh neshto - ako je prostitucija legalan i poshten posao , da li bi vaspitavao cerku da se time ne bavi  (dok je josh maloletna) ?

Citat
Citat
1. prostitutka nishta ne proizvodi .
Ni voznje u Diznilendu nista ne proizvode. Ni razgovor sa psihoterapeutom nista ne proizvodi. A opet, sve ovo proizvodi uzbudjenje/osecaj olaksanja/zadovoljenje fizioloske potrebe.

 voznja u diznilendu "proizvede" malo srece . prostitucija proizvede jednu osobu koja vishe nije osoba (prostitutku) i jednu osobu koja misli da su ljudi stoka koja se kupuje i prodaje (mushteriju) .

Citat
Citat
3. prostitutka je chesto narkomanka ili alkoholicharka - da bi podnela stres svog posla.

Nacisti su zato svi do jednog posveceni zdravom zivotu.

  mozda ta chinjenica tebi smeta ,ali nacional-socijalistichka omladina je svakao mnogo zdravija od judeo-liberalne . a o prostitutkama i njihovom zdravlju necu ni da pricham .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs


Kako ja mogu da uticem na to sta ce moja cerka raditi nakon sto napuni 18 godina? Ako do tada nije dovoljno naucila i shvatila da je to lose, onda je to moja greska i nemam pravo da se mesam u njen izbor, pa cak i ako je takav.


 ja te pitam da li bi smatrao da je normalno da ti cerka "legalno" zaradi novac baveci se prostitucijom i da li bi o tome prichao isto kao da je novac zaradila peruci sudove u nekom restoranu npr ...

i josh neshto - ako je prostitucija legalan i poshten posao , da li bi vaspitavao cerku da se time ne bavi  (dok je josh maloletna) ?

Niko ne kaze da je prostitucija posten posao. Ali legalan jeste, a gde nije - trebao bi da bude.

I ne, naravno da ne bih vaspitavao cerku da se time bavi. Mislim da niko normalan ne bi vaspitavao svoje dete da se bavi takvim "zanatom". Ali kome je to jedini nacin da zaradi za hleb, ne treba ga sputavati dok god se uradi sve da se bar koliko-toliko prevenira nasilje i sirenje polno prenosivih bolesti.

Citat
voznja u diznilendu "proizvede" malo srece . prostitucija proizvede jednu osobu koja vishe nije osoba (prostitutku) i jednu osobu koja misli da su ljudi stoka koja se kupuje i prodaje (mushteriju) .

Musterije su obicno osobe koje iz nekih razloga ne mogu da nadju partnerku na konvecionalan nacin ili su nezadovoljni svojim seksualnim zivotom. Svaka roba nadje svog kupca. Ona dobije novac, on dobije osecaj zadovoljstva. Ukoliko su oboje zadovoljni tim nacinom zivota, zasto bi to tebi smetalo?

Citat
  mozda ta chinjenica tebi smeta ,ali nacional-socijalistichka omladina je svakao mnogo zdravija od judeo-liberalne

Ne znam kako je to u drugim drzavama, ali nesto ne bih rekao da je tako u Srbiji. Stavise, nekako mislim da su u Srbiji desnicari vecim brojem zavisinici od alkohola i tezih droga nego sto je to slucaj sa liberalnim delom populacije gde je zdraviji nacin zivota prilicno popularan, pa su mnogi liberali ujedno i vegetarijanci, recimo. Bio predsednik LDPa narkoman ili ne (posto znam da bi se pozvao na to, makar kroz zajebanciju..).
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Najmanja stopa kriminala je u Holandiji i Belgiji! Da li to nesto govori?
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26


Niko ne kaze da je prostitucija posten posao. Ali legalan jeste, a gde nije - trebao bi da bude.

I ne, naravno da ne bih vaspitavao cerku da se time bavi. Mislim da niko normalan ne bi vaspitavao svoje dete da se bavi takvim "zanatom". Ali kome je to jedini nacin da zaradi za hleb, ne treba ga sputavati dok god se uradi sve da se bar koliko-toliko prevenira nasilje i sirenje polno prenosivih bolesti.

 shto znachi : treba legalizovati neposhteno ?  Smile

i koje su to osobe kojima je to jedini nachin da zarade hleb ? kako nekom moze da bude prostitucija jedini nachin da se izdrzava u toliko hvaljenom "liberalnom" drushtvu ?

Citat

Musterije su obicno osobe koje iz nekih razloga ne mogu da nadju partnerku na konvecionalan nacin ili su nezadovoljni svojim seksualnim zivotom. Svaka roba nadje svog kupca. Ona dobije novac, on dobije osecaj zadovoljstva. Ukoliko su oboje zadovoljni tim nacinom zivota, zasto bi to tebi smetalo?

 mushterije su obichno osobe koje mogu da plate . i da smeta mi da su ljudi roba . tebi mozda ne smeta ? ili ti ne smeta dok ti ili neko tebi blizak ne postane roba - a svako zlo ima tendenciju da se shiri ...

Citat
Ne znam kako je to u drugim drzavama, ali nesto ne bih rekao da je tako u Srbiji. Stavise, nekako mislim da su u Srbiji desnicari vecim brojem zavisinici od alkohola i tezih droga nego sto je to slucaj sa liberalnim delom populacije gde je zdraviji nacin zivota prilicno popularan, pa su mnogi liberali ujedno i vegetarijanci, recimo. Bio predsednik LDPa narkoman ili ne (posto znam da bi se pozvao na to, makar kroz zajebanciju..).

 za tvoju informaciju i hitler je bio vegetarijanac  Smile . a liberalni nachin zivota donosi i liberalne poroke : lake droge , duvan , ponekad alkohol . shto se tiche bavljenja sportom - nisam neshto primetio ...  Smile

 ne znam shta podrazumevash pod "desnichar" ,ali nacional-socijalisti su "chisti" i uglavnom se bave sportom ...
« Poslednja izmena: 10. Maj 2008, 01:43:04 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs


Niko ne kaze da je prostitucija posten posao. Ali legalan jeste, a gde nije - trebao bi da bude.

I ne, naravno da ne bih vaspitavao cerku da se time bavi. Mislim da niko normalan ne bi vaspitavao svoje dete da se bavi takvim "zanatom". Ali kome je to jedini nacin da zaradi za hleb, ne treba ga sputavati dok god se uradi sve da se bar koliko-toliko prevenira nasilje i sirenje polno prenosivih bolesti.

 shto znachi : treba legalizovati neposhteno ?  Smile

i koje su to osobe kojima je to jedini nachin da zarade hleb ? kako nekom moze da bude prostitucija jedini nachin da se izdrzava u toliko hvaljenom "liberalnom" drushtvu ?

Da, ukoliko to ide u korist pojedincu i drzavi.

Koje su to osobe? Neobrazovane, iz relativno nezdrave sredine, etc. Znas i sam koji je profil prostitutke.

Citat
mushterije su obichno osobe koje mogu da plate . i da smeta mi da su ljudi roba . tebi mozda ne smeta ?

Ukoliko osobi koja je roba ne smeta, ne smeta ni meni. Svako ima pravo da radi sa sobom i svojim telom sto god zeli.

Citat
za tvoju informaciju i hitler je bio vegetarijanac   . a liberalni nachin zivota donosi i liberalne poroke : lake droge , duvan , ponekad alkohol . shto se tiche bavljenja sportom - nisam neshto primetio ... 

 ne znam shta podrazumevash pod "desnichar" ,ali nacional-socijalisti su "chisti" i uglavnom se bave sportom ...

U svakom slucaju.. ta vasa omladina je toliko zdrava, da vas je sve manje.. Wink
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26

Da, ukoliko to ide u korist pojedincu i drzavi.

Koje su to osobe? Neobrazovane, iz relativno nezdrave sredine, etc. Znas i sam koji je profil prostitutke.

a kako neposhtenje moze da koristi ?

i upravo to shto si rekao je najveca sramota . to dakazuje da prostitutke nastaju ne dobrovoljno , nego socijalnom i ekonomskom prinudom . drugim rechima - ko je jebe (bukvalno Smile) kad je siromashna , i njen tatica ne moze da je izdrzava - nek bude prostitutka ...

Citat
Ukoliko osobi koja je roba ne smeta, ne smeta ni meni. Svako ima pravo da radi sa sobom i svojim telom sto god zeli.

  dobro znash da niko (ili bar velika vecina ljudi) ne planira da postane prostitutka - poznata je pricha : nema se para , devojchica pobegne iz kuce i sl ... ko tebi garantuje da i ti necesh da budesh siromashan kad tvoja cerka bude imala 18 (ili koliko godina bude potrebno ) ?


Citat

U svakom slucaju.. ta vasa omladina je toliko zdrava, da vas je sve manje.. Wink

 pa ne rachunaj na to - rekao bih da nas je sve vishe Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs

Da, ukoliko to ide u korist pojedincu i drzavi.

Koje su to osobe? Neobrazovane, iz relativno nezdrave sredine, etc. Znas i sam koji je profil prostitutke.

a kako neposhtenje moze da koristi ?

i upravo to shto si rekao je najveca sramota . to dakazuje da prostitutke nastaju ne dobrovoljno , nego socijalnom i ekonomskom prinudom . drugim rechima - ko je jebe (bukvalno Smile) kad je siromashna , i njen tatica ne moze da je izdrzava - nek bude prostitutka ...

Nepostenje.. well.. ovo nije klasicno nepostenje, jer, opet napominjem, u ovome nema ostecenih lica. Svi su na dobitku..
OK.. sramota je.. ali takodje nije presudno.. Ja verujem da svako ima priliku.. koliko god da je siromasna, uz odredjeni stepen obrazovanja se moze zaposliti, makar kao obicna radnica.. Jednostavno, neke druge stvari ovde uticu na to..  a ko zeli da krene tim putem, ne treba ga sprecavati..

Citat

  dobro znash da niko (ili bar velika vecina ljudi) ne planira da postane prostitutka - poznata je pricha : nema se para , devojchica pobegne iz kuce i sl ... ko tebi garantuje da i ti necesh da budesh siromashan kad tvoja cerka bude imala 18 (ili koliko godina bude potrebno ) ?

Niko. Mozda budem milioner, mozda prosjak, mozda me sutra ubije autobus.  Sacekacu da vidim. Ali opet kazem.. dok god nisu primorane od strane drugog lica da se bave tim poslom, onda je to njihov izbor u koji se ne treba meshati..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.