Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 22:22:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uefa Euro 2008 ™  (Pročitano 12047 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Apple iPhone
A koliko puta ste dali takav gol na FIFI?
mnogo puta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1687
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
A koliko puta ste dali takav gol na FIFI?
mnogo puta

Na Fifi 2008 i Euru 2008 je gotovo nemoguce dati takv gol.  Na 2007 je druga prica...
Ako si davao golove na 2007, onda ti preporucujem da probas 2008 ili Euro pa ces sam videti napredak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Iskren da budem,zadnji klon fife koji sam igrao je bio liga sampiona 2004/05(ili 2005/06)...
Batalio sam te igre..
A moram i da priznam da sam Fifu uvek vise voleo od PES-a.
Moj burazer(sto me je dovodilo do ludila) je stalno kada god me je video da igram fifu nazivao retardiranim( Smile)
Dobar je pes,odlican,ali ja sam uvek vise voleo fifu...Pogotovo zbog karijere,a i mnogo je lepo kada su svi timovi licencirani.
Da,znam,postoje patchevi.Imao sam za pes 6 sve moguce peceve,za svaki tim dresove od zadnje tri sezone,bas vrhunski uradjene(imao je patch oko 1,3 giga)i naravno sva imena i klubove.Ipak,fifa je fifa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Samsung S4
U redu o ukusima se ne govori ali o igrivosti Fife i PES-a se stvarno nema sta govoriti!! FIFA je usminkana prosjecna nogometna igrica i samo to.. Nema ono nesta sto ce me drzati uz ekran ili TV mjesecima! Uostalom zato i moraju tako cesto izbacivati nove i nove nastavke!! U kojima nema nista novo osim mozda da se gledatelj u tamo 135 redu vise ne mice samo gore dolje nego lijevo i desno.. mislim stvarno.. sve razvijaju i bolji su u odnosu na PES osim u glavnoj stvari...IGRIVOST! A ja zato igram igrice!!! sta me briga da li se je Beckham osisao i vise nema dugu kosu nego kratku i takve stvari!! PA ljudi ovdje govore kako igraju PES 6... a ne sjecam se da je netko rekao da igra staru verziju FIFA-e.. zasto?? Zato sto se ta igrica brzo prijedje i brzo padne u zaborav jer je nista drugo osim prosjecna, a PES ostaje duboko urezan u sjecanje kao najbolja simulacija nogometa ikada i zato joj se mnogi uvijek i vracaju!!
Ali to je samo moje misljenje! Ljudi igrajte sta vam je volja ali ja cu uvijek ostati pri PES-u!!

Hvala!!  Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Maj 2008, 23:20:55 od fucked_up »
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ма,ја сам пржио и једно и друго...Сада пржим треће!!!  Smile
Шалу на страну,готивим обе игрице,али Фифа ми је више прирасла за срце!

Хвала!!!  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
fifa ... 2004, 2005, 2006 vi niste svesni koliko sam puta presao menadzer mod ... i sa kojim sve klubovima ... dobro u 2oo4 to je bilo malo drugacije ... ali opet se svodi na isto Smiley .. ali kada sam probao pes ... tesko da cu se ikada vratiti na fifu ... sada sam instalirao ovu 2oo8 samo zato sto moze da se igra u mrezi sa piratom Smile a pes ne moze ... inace ... ko je rekao da se fifa bolje kontrolise i da je realnije od pes-a nikako ne mogu da se slozim .. jer bas zbog toga i igram pes Smiley ...

evo instalirao sam fifu i kada treba da se branim ... menjam igrace odbrambene ... on samo vrti one odmah kod  lopte ... 2-3 igraca ... ne mogu da vrtim sve po malo i namestam odbranu kako hocu ... sto u pes-u moze ... realnost Smile ... kada krene da trci nekada ka lopti .... ne moze se iskontrolisati ... sam ide Smiley isuvise je kompijuterizovano ... pogleda na teren i sama fizika igraca je mnogo bolja kod pesa ... uocljivija i vidljivija ... ovde vidim ceo teren ali igraci i sama radnja je dosta sitna ... i opet ponavljam mnogo kompijuterizovano ... i u napadu ... nema kada stisnem kratko sut da sutne ... obavezno ima 2 sec da prodju ... sto znaci da stiskam sut odma posle onog kruga na centru Smile da bi on sutnuo negde pre linije kaznenog ... omg Smile

mnogo je sporije i ne realnije od pesa ... zbog toga i ne igram ... ovako ... sminka grafika ... muzika ... nekako te bas povuce cim pokrenes igru i zbog toga mi se vise svidja .. ali ono prvo je bitnije Smiley
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 315
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
probao sam malo fifu na ps 2...nije bas toliko ocajna igrica...normalno malo me zbunjuje potezi no to je kad sam naucio na PES ...teze je dati gol no to i je car igrice a ne kad otpucam s 30 m i ude u gol....a tko sto voli neka igra
IP sačuvana
social share
Nikad Nisi Sam
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung Galaxy S2
Zašto toliko insistirate na poređenju FIFE i PES-a.. Mislim, to jeste prirodno, ali dokle bre, majku mu..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
kada je otvorena tema predpostavio sam da ce doci do ovoga i mozda spomenuo pes ... i zamolio da se ne pise ovde o poredjenju ... ali ne vredi jednostavno je takva tema ... kao i Intel v Amd, ATI v nVidia, Mecka v BMW .. to se jednostavno poredi i tesko gde moze bez toga  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Može neko da pošalje novu fifu 2008 ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 22:22:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.