Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otac držao ćerku zatvorenu u podrumu 24 godine  (Pročitano 34884 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma,on je,kako god okrenete na dobitku.

starac uzgaja i zivi svoju morbidnost citav zivot.

jednom nogom u grobu...nema za njega adekvatne kazne.smrt bi u njegovom slucaju bila nagrada,uostalom,u godinama je kada svakog casa moze da umre.

dozivotna kazna u njegovom slucaju opet je smjesna...kolika ce biti?moze da bude i manje od godinu dana.

a zatvoriti ga u njihove zatvore,plus publicitet i stalno setkanje do sudnice,u cemu u svojoj bolesti iskreno uziva...pa njemu je upala,iz njegovog bolesnog ugla,kasika u med.

njegova prava su zasticena,zasticena su prava na zivot i dostojanstveno sudjenje svakom devijantnom stvoru u naprednijim drzavama...tako da do mile volje moze da se,da prostite "izdrkava",jer mu ustav i pravosudni sistem to siroko dozvoljava.

dakle,monstruozni cicica dobio je i pet minuta slave i mogucnost da bude idejni vodja po svijetu svih koji su mentalnog sklopa kao on.da prosipa nasiroko svoje mentalne fekalije na svim tv-e stanicama... Smile

ne mozes da ga ubijes,ne mozes da ga mucis,ali mu daj mikrofon i medijski prostor...a on jedva docekao da nam se predstavi Smile...svoj lik i svoje djelo.

i evo,jos bolesniji nasli nacina i da zarade...bedzevi,majice...idejni vodja potencijalnih ludaka na svim meridijanima.

kad se bolje razmisli,stari je nasao nacina da  svima "zavuce" u ime demokratije i prava da svi i svako ima prava na rijec.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2009, 10:50:29 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Posle izricanja presude o doživotnoj robiji Jozefu Friclu
Monstrum osuđen da uči jezike i plete
Autor: CDC/IB | Foto:AFP | 22.03.2009. - 00:01


Monstrum iz Amštetena Jozef Fricl (73) izdržavaće doživotnu zatvorsku kaznu u specijalnoj psihijatrijskoj klinici. Posle 15 godina održaće se ponovno suđenje kako bi se odredilo da li je izlečen, a ukoliko bude, postoji teoretska mogućnost da bude oslobođen. I Fricl i njegov advokat, međutim, svesni su da se to neće dogoditi.

Kako bilo, njegovo novo okruženje biće daleko komfornije nego ono u kome je bila zatočena ćerka Elizabet. Fricl će biti poslat u bolničko odeljenje Miterštajg zatvora u Beču, gde će imati svoj televizor, muzički centar, kompjuter i, ukoliko bude želeo, i ljubimca da mu pravi društvo. Imaće pristup štampi, i moći će da vežba u zatvorskom dvorištu. Boraviće u ćeliji dimenzija 4,8 x 3,6 metara, što je nešto manje od prostora u kome je Elizabet bila zatočena prvih devet godina.
Inače, Miterštajg je poznat kao „luksuzni“ zatvor, sa samo 90 zatvorenika, od kojih su dve trećine počinioci seksualnih delikata. Tokom služenja kazne, Fricl će imati seanse sa psihijatrima, kao i sa dr Patrikom Fortijerom, njegovim ličnim specijalistom koji će u zatvoru voditi brigu o njemu. S ostalim zatvorenicima Fricl će deliti dnevnu sobu, kuhinju i čajnu kuhinju između devet i 18 časova. Takođe, moći će da se uči nekim zanatima, kao što je pletenje korpi, ili grnčarstvo, a imaće mogućnost i da uči neki strani jezik.
Rudolf Majer, njegov advokat, kaže: „Njemu nije važno gde će ga smestiti. To nije hotel, ali on bi voleo da je zatvor blizu njegove kuće jer će možda rodbina dolaziti da ga poseti.“ Zatvor se, inače, nalazi na dva sata vožnje od Amštetena. A postoji i šansa da bude prebačen u Gelersdorf za mentalno obolele kriminalce, na jugu Austrije. U tom zatvoru je bio i Robert Akerman, čovek koji je ubio, a onda pojeo čoveka. Poslednjih dana dok je boravio u zatvoru Zankt Pelten za vreme suđenja, zatvorenici su počeli da mu dobacuju: „Fricle, pretvorićeš se u šnicle kada te do’vati Akerman.“
Mnogi Austrijanci, međutim, smatraju da je monstruma iz Amštetena trebalo smestiti u običan zatvor. Dorotea Šetker, koja radi u zatvoru Pelten, kaže: „Izgleda da će sada moći da plete i da uči strane jezike, a ja mislim da bi ga trebalo strpati u zatvor bez dnevnog svetla.“
Njegova žena Rozmari se razvodi od njega, a njihovo sedmoro dece ga se odreklo.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


If I ever hurt you your revenge will be so sweet..

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 4432
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung D900
ccc..  Smile kao da je dobio vaucer za odmor u nekom hotelu  Smile ma trebali su ga baciti samo u neku jamu
IP sačuvana
social share
...but I'm a supergirl, and supergirls don't cry...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46762
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
liberalne zapadne demokracije....  Smile
« Poslednja izmena: 23. Mar 2009, 13:38:14 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Prvi intervju austrijskog monstruma iz ćelije
Fricl: Pokušao sam da što više olakšam život u podrumu
Autor: Blic online | Foto:Arhiva | 27.03.2009. - 14:38

Jozef Fricl, koji je osuđen na doživotni zatvor u specijalnoj psihijatrijskoj klinici zbog zarobljavanja i silovanja svoje ćerke i ubistva jednog od njihove dece, dao je prvi intervju iz ćelije nedelju dana nakon sudske presude, prenosi "Dejli Mejl".

"Želeo sam najtežu kaznu", istakao je Fricl (73), koji još govori kako želi da pomogne svojim žrtvama – ćerki Elizabet (42) i njihovih sedmoro dece – koje je držao zatvorene u podrumu porodične kuće 24 godine.
U intervjuu, kojeg je predao svom advokatu Rudolfu Majer, a koji je objavio austrijski magazin "Njuz", Fricl je rekao da je pokušavao da svojim žrtvama obezbedi dobar život u zarobljeništvu.
"Pokušao sam da svojoj drugoj porodici što više olakšam život u podrumu i da, tokom godina, ostvarim pravu vezu sa svojom ćerkom", rekao je Fricl.
Njegova fantazija je nestala kada se tokom suđenja prošle nedelje suočio lice u lice sa Elizabet, koju je zatvorio kada je imala 18 godina i silovao više od 3.000 puta.
"Imao sam veoma čudan osećaj, koji teško mogu da opišem, ali mogu da kažem da sam se osećao drugačije znajući da je ona tu. Nakon toga, želim samo najtežu kaznu. Do samog kraja", rekao je Fricl.
"Shvatio sam da je ona tu, u sudnici, i kada sam se konačno okrenuo i video je, iznenada sam se osećao posramljenim", rekao je Fricl.
Elizabet se pojavila u sudnici u Sankt Peltenu dok se poroti puštao video-snimak njenog svedočanstva o paklu koji je proživela dok ju je otac silovao tokom 24 godine u podrumu u kome mu je izrodila sedmoro dece.
"Jedva sam mogao da podnesem ono što je pričala. Ali nisam zaslužio ništa bolje. Ne zaslužujem oproštaj. Znao sam da moram da priznam sve, nisam više mogao da ublažavam istinu", naveo je Fricl, koji je prethodno na sudu poricao krivicu za ubistvo jednog novorođenog deteta i držanje u zarobljeništvu.
On se narednog dana u sudnici izjasnio krivim po svim tačkama optužnice.
"Konačno razumem kakvu sam patnju naneo svojoj porodici", izjavio je, ističući da ne namerava da izvrši samoubistvo, zbog čega ga drže pod prismotrom.
"Voleo bih da napišem knjigu. Ne za javnost, samo za nju. Pokušaću da objasnim zašto sam se ponašao tako strahovito. Ne želim ništa više nego da moje žrtve zaborave na mene i ono što sam im uradio", poručio je Fricl.
On je dodao da želi da psihijatri urone u njegovu "bolesnu dušu", kako bi njihova saznanja iskoristio da pomogne oporavku svoje porodice iz podruma.
Nejasno je da li je – i koliko – Fricl plaćen za intervju. Smatra da će novac od njegove priče ići njegovoj zlostavljanoj ćerci i deci.

Rozemari Fricl je znala tajnu podruma
Nemački advokat Ulrih Grot tvrdi da su Rozemari Fricl, Jozefova žena, i njihov sin Harald znali za tajnu podruma.
"Svaka domaćica ili znatiželjno dete jednog bi dana pronašli tajni ulaz u podrum, slučajno ili vođeni radoznalošću. Ko je snabdevao zarobljene u podrumu u nedeljama kada je Fricl bio na Tajlandu?" pitao je Grot, dodajući da su zapomaganja i plač Elizabet i njene dece sigurno mogli da se čuju.
Na suđenju je iznet dokaz da podrum nije bio zvučno izolovan, podsetio je "Dejli Mejl".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 18034
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC 
Ljubav leči sve
Elizabet Fricl, ćerka „monstruma iz Amštetena“, zaljubila se u svog telohranitelja

 

LINC - Elizabet Fricl (43), koju je otac 24 godine držao zarobljenu u podrumu porodične kuće u austrijskom gradu Amštetenu i nad njom se seksualno iživljavao, zaljubila se u svog telohranitelja, preneo je austrijski internet portal oe24.

Jozef Fricl, koji je u martu osuđen na doživotnu robiju, gotovo četvrt veka je prestravljenu ćerku vezivao i silovao u podrumu bez dnevne svetlosti. Primorao ju je da tri metra ispod zemlje, bez lekarske pomoći, rodi sedmoro dece. Ne bi li joj slomio volju, Fricl ju je tukao i izgladnjivao. Iako je imala samo 18 kad ju je otac namamio u podrum i zaključao, pokazalo se da je Elizabet izuzetno snažna ličnost.

Trinaest meseci pošto je oslobođena, žena koja je doživela samo nekoliko naivnih ljubavnih veza pre nego što se seks za nju pretvorio u zločinački čin zaljubila se do ušiju u dosta mlađeg telohranitelja Tomasa V.

Neverovatno je kojom se brzinom Elizabet oporavlja od strahota koje je doživela, pišu Austrijanci. Kad je oslobođena iz zatočeništva, 26. aprila 2008, lekari su bili zgroženi njenim izgledom: lice joj je bilo bledo kao u porcelanske lutke, kosa seda od stresa, zubi pretvoreni u crne patrljke usled nedostatka vitamina i nege.

Međutim, posle nekoliko nedelja u psihijatrijskoj klinici „Mauer Oling“, gde je porodica Fricl upućena na ispitivanje i oporavak, Elizabet se povratila. Sredili su joj zube i ofarbali kosu, a zahvaljujući šetnjama na svežem vazduhu, boja joj se vratila u lice. Fotograf koji je Friclove krišom slikao u klinici izjavio je da je Elizabet veoma privlačna - onaj tip žene za kojom se muškarci okreću.

Zajedno sa šestoro dece, Elizabet se povukla u sigurnu kuću, gde su porodicu od paparaca i novinara čuvali radnici firme za obezbeđenje „AST sekjuriti“. Jedan od čuvara bio je i Tomas V., čije kolege kažu da se odmah videlo da između Elizabet i njega postoji neka povezanost.

Elizabet je nastavila da posećuje psihijatra, položila je vozački ispit i pronašla novo utočiše za svoju porodicu. Na svakom koraku, i u slobodno vreme, prati je telohranitelj Tomas, koji se u međuvremenu preselio kod nje. Ljubav je, zaključuje pisac teksta na austrijskom sajtu, najbolji lek za sve nedaće.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
    
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
nema adekvatne kazne za njega...jezivo
IP sačuvana
social share
Trala_la
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.