Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:51:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nece da udje...  (Pročitano 20333 puta)
25. Apr 2008, 13:00:33
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Ovako ljudi...Citao sam malo na forumu ali nisam nasao bas ono sto me zanima..Idem sa devojkom nekih 5 meseci i evo ima vec mesec dana pokusavamo da spavamo i nikako ne ide..Ja sam problem.Ili mi se nekada ne digne(posto ne zna bas da me napali),ili kada se digne ne moze nikako da udje..Pokusavali smo nekoliko poza ali nije uspevalo..E sada izgleda da je to njoj veliki problem i doslo je do toga da ako ne spavamo,raskinucemo.Tako mi se bar cini...Mozda misli da sam nesposoban?Ko zna..E zanima me da li mozete da mi kazete u kojoj pozi to da uradim najbolje i najlakse da bi mogao da udje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
prepusticu onodysu ovo.... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
Ili mi se nekada ne digne(posto ne zna bas da me napali)

Da li ti se devojka uopste svidja? Mislim.. moguce je da ti fizicki nije preterano privlacna.. A moguce je i da imas tremu jednostavno, ako nisi imao vise partnerki... Znaci klasika, pokusaj da se opustis sa njom, vino, muzika..

Citat
kada se digne ne moze nikako da udje

A da probate neki lubrikant? Smile

Citat
Mozda misli da sam nesposoban?

Mozda... A mozda ona misli da je u njoj problem i isto se tripuje kao i ti.. Najbolji nacin da saznas je da popricas otvoreno sa njom o tome.. Wink

Citat
E zanima me da li mozete da mi kazete u kojoj pozi to da uradim najbolje i najlakse da bi mogao da udje?

Pa standardno za pocetak, misionarska..


prepusticu onodysu ovo.... Smile Smile Smile

eh sad.. da nisam iskucao vec ovih par redova.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Znaci ovako..Devojka mi je extra..Najlepsa i najzgodnija koju sam video.Nije imala ni jednog partnera do sada.E sada da imam tremu,imam.Posto sam ja u njenim ocima kao neki jebac,a ovamo stvarno nisam imao mnogo partnerki(imao sam neke kurvice koje su sve radile umesto mene)...Ali sa njom sam znaci 5 meseci i nisam imao odnose.Problem je u tome sto kada hocu da ga stavim nikako ne mogu da ga ubodem u pravo mesto..A ona nista nece da uradi(mozda se uplasi)..Samo se namesti i ceka(uplaseno)..A ja moram sve..Npr sinoc smo pokusali onako na stranu(ja iza nje)i nisam nikako mogao da ga ubodem zato sto su mi smetale njene gace(ne daje da ih skinem) a i ima mnogo trtasto dupe tako da ta poza odpada..Ne znam sta su to lubrikanti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
Hm.. normalno da nece da udje, ako ona ne skine gacice Smile Smile .. Mislim.. ako ona tebi veruje jer si ti iskusniji, lepo joj objasni da je to jedini nacin da uradite nesto, posebno jer je i njoj prvi put.. Dear God, dobro nije trazila da je kresnes preko farki Smile

Druga stvar, posto ste oboje stegnuti i uplaseni.. opustite se.. nemojte odma`  da se zaletite neko se prvo malo zezajte.. Smile
Ne znam sta su to lubrikanti?

Kliznite bez problema. Kao i svi precizni alati, s vremena na vrijeme i vaąi osobni trebaju malo dodatnog podmazivanja. Lubrikanti mogu pomoći prilikom spolnog odnosa, ukoliko imate problema sa vlaľenjem vagine. Naravno, lubrikanti mogu koristiti i za zabavu - unaprijeđujući vaą seksualni ľivot.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 13:51:48 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Hm.. normalno da nece da udje, ako ona ne skine gacice Smile Smile .. Mislim.. ako ona tebi veruje jer si ti iskusniji, lepo joj objasni da je to jedini nacin da uradite nesto, posebno jer je i njoj prvi put.. Dear God, dobro nije trazila da je kresnes preko farki Smile

Druga stvar, posto ste oboje stegnuti i uplaseni.. opustite se.. nemojte odma`  da se zaletite neko se prvo malo zezajte.. Smile
Ne znam sta su to lubrikanti?

Kliznite bez problema. Kao i svi precizni alati, s vremena na vrijeme i vaąi osobni trebaju malo dodatnog podmazivanja. Lubrikanti mogu pomoći prilikom spolnog odnosa, ukoliko imate problema sa vlaľenjem vagine. Naravno, lubrikanti mogu koristiti i za zabavu - unaprijeđujući vaą seksualni ľivot.
Ma nemam pojma..Cula je od drugarice da se ona "ono"sa gacicama pa onda i ova hoce tako..Inace nosi tange i ja ih pomerim maxilano ali se ili vrate ili ima neki problem..Ma ja mislim da je samo poza u pitanju i dok samo malo udje..Ne znam sta da radim..A da popricam sa njom sam pokusao...Ona misli da je to nenormalno sto ne mozemo i tako neke gluposti se tripuje(posto sam mogao sa drugim curama)..Ne znam kako da je smirim..Najgore je kada mi je rekla jednom"Nesposoban si!".A meni je glupo da joj kazem da nije to tako kako ona zamislja i da mora i ona da se potrudi koliko i ja.. Ne znam kako da je nateram na neke stvari?Npr ne zeli ni da ga dodirne i to mi je isto veliki problem..Kao plasi se..Ne znam stvarno..Ja imam strpljenja a za nju ne mogu nista da tvrdim posto ne shvata da je to normalno i da je ona tu problem a ne ja..!!!Hvala vam puno ljudi!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Па ако јој је већ први пут, можда би требало за почетак да пробате неку од класичних поза...
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Pre nego što pređete na odnos prvo je maženje, milovanje, dodirivanje. Sve dok se ne opustite dovoljno u dodirima i milovanju, potpuno nagi i dok ne prevaziđete osećaj tabua dodirivanja polnih organa niste stvarno zreli za odnos.

Inače pri prvoj penetraciji za devojku je mnogo prijatnije da ona bude odozgo. Tako bolje kontroliše pritisak da je ne bi bolelo. I kao što reče Kokota ništa bez lubrikanta i kontraceptiva.

Možda bi bilo dobro da odeš u studentsku polikliniku i da tamo dobiješ detaljne informacije o kontracepciji, da ne zakmeči pre vremena.
« Poslednja izmena: 25. Apr 2008, 14:29:51 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Не знам баш... ако она буде "горе" можда неће знати шта и како да ради... Smile
А најважнија ствар је да девојка буде довољно опуштена. Ако није опуштена, пенетрација је фактички немогућа.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Gorane, ako je i njoj prvi put, moze biti da i ona nesvesno sprecava. Postoji mogucnost da toliko stegne misice da je nemoguca penetracija. Taladjanke koriste tu tehniku za vece zadovoljstvo u seksualnom odnosu. Neke imaju takvu izvezbanost, da dok je penis u njoj, moze toliko stegnuti, ne moze se izvaditi.
Znaci, samo opustanje, i sa tvoje i njene strane, i ne razmisljanje o tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 19:51:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.