Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:44:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Rebelde" u Beogradu  (Pročitano 26801 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Rebelde poslednji put u Beogradu! Valjda?!
Petak, 19. decembar 2008. 00:06    


Suze u očima tinejdžerki i ludilo zvano šminka, minići i majce sa likovima "nekih likova iz neke serije", bili su prizor koji se ne sreće svaki dan – osim na koncertu grupe Rebelde u Areni.

Koncert na oproštajnoj turneji šestoro mladih ljudi iz Meksika koji su prvo serijom, a onda i svojom diskografijom, zapalili svet zove se "Poslednji pozdrav". Beograd je jedan od retkih gradova, možda i jedini, kojem su Anahi, Dulse Marija, Alfonso, Kristofer i Kristijan, na našu veliku radost, "mahnuli dva puta".

Dakle, koncert popularne grupe RBD održan je u Beogradskoj areni – ponovo, mladi glumci/pevači/igrači/idoli tinejdžerki, pevali su najpoznatije numere sa svih svojih albuma koji su objavljeni od 2004. godine do danas...a ima ih...




Da ne bismo nabrajali, znajte da su ovi mladi ljudi izdali ukupno sedam albuma, ali ako brojite "prepeve", što na portugalski, što na engleski, pravo je čudo da je beogradska publika mogla da zapamti i svoje ime, a kamoli, kao što jeste (!), otpeva sve numere perfektno!

"Klinci" su milionima fanova širom sveta jednog dana morali da saopšte da se ovaj latinoamerički proizvod "povlači iz proizvodnje". Tada su krenuli na veliku turneju "Empezar desde cero", a onda i na još jednu, ovu sad...poslednju...možda...

A u Areni - mrak, samo upaljeni mobilni telefoni nekoliko hiljada tinejdžerki...

Na ekranima su nas sačekali isečci iz serije i, iz nekog razloga, reklame, na španskom, raznoraznih turističkih agencija koje nam kao idealnu letnju destinaciju "toplo preporučuju" Mexico !

Iako hala nije bila dupke puna, nismo smeli da se uljuljkamo i očekujemo mirno veče:

Ukoliko niste čuli kakav zvuk proizvode fanovi ove serije/grupe, MONDO vam, poput onih reklama, "toplo preporučuje" da to ni ne isprobavate!

Veče je, pored vrištanja naravno, počelo uz zvuke timpana, a potom i jedno "Dobro veče Serbia" i pesmu "Dance".

Devojčice su ponovo pevale sa svojim junacima, a onda uz pozdrave glavnih aktera - šta? Vrištale naravno.




"Dobro veče Srbijo! Veliko nam je zadovoljstvo što smo ovde ponovo sa vama. Ovo je jedan od naših poslednjih koncerata i drago nam je što smo u prilici da veče podelimo baš sa vama. Znamo koliko nas volite, ali znajte da, iako se rastajemo naše prijateljstvo ostaje do kraja života...baš kao i ovo sa vama!", rekao je Kristijan.

Kako bi pokušali da opišemo atmosferu, ukoliko reči vrištanje i histerija nisu dovoljni, objasnićemo to načinima na koji se može (možda) pratiti koncert grupe Rebelde:

1. Stojte i pustite da vas fanovi izgaze ili, u najboljem slučaju, izguraju iz hale, ili
2. Sedite i pustite da vas skakanje devojčica ljulja neka dobra dva sata!

Mirniji deo večeri na kojem su izvedene numere "Tu amor" i "Salva me", koju je beogradska publika jednoglasno otpevala umesto pevačice, samo su bili zatišje pred buru...

Smenjivali su se hitovi grupe, Arena je plesala, i koliko god nama fenomen zvani RDB zaista izgledao kao "fenomen", moramo priznati da treba pevati, đuskati i zvučati odlično, kao i to da dobar deo Beograda, Srbije, ali i celog sveta, kupuje "nekih" 25 miliona nosača zvuka, i apsolutno obožava ove klince!

Zbog svega ovoga, apsolutni "respect" za RDB.

Radosne vesti hiljadama fanova koji su bili krivci zbog kojeg ćemo mi "netinejdžeri" stavljati ruku iza uva i neko vreme govoriti "Šta?! Ne čujem!" i u autobusu, jesu one koje kažu da će RBD izdati još jedan album sa najvećim hitovima, i JOŠ jedan koji će biti objavljen 2009. godine!

Roditelji, odahnite - bar do neke povratničke turneje?!


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Sta je ovoj deci bre  SmileSmile
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
pubertet drma
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Sta je ovoj deci bre  SmileSmile
Све клинке у тим годинама се тако понашају. Пубертет.
« Poslednja izmena: 19. Dec 2008, 10:13:25 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Citat: Paralelni_Svet
Zbog svega ovoga, apsolutni "respect" za RDB.

hahaha  Smile Smile

mada, opet kazem ,neka ih ..deca.. deca ih i slusaju.. imam ziv primer gajbi ... sestra od 15 godina.. i opet kazem.. bolje to da slusa nego grand, karleusu i kompaniju..
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N95
E samo malo, ima nas i "normalnih" koji ne slusaju to, tako da khm khm  Smile svaka cast izuzecima, da da xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
E samo malo, ima nas i "normalnih" koji ne slusaju to, tako da khm khm  Smile svaka cast izuzecima, da da xD

ajde reci mi , šta ti slušaš u tvojim godinama?

mislim da je moja sestra skroz normalna , iako se "loži" na rebelde, rijanu i ostale mtv mejnstrim izvođače.. a uz to je i pametna .. tako da ...  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Nije to do normalnosti koliko je do vernosti trendu. Secam da je, kad sam ja bio u pubertetskim godinama, svaka riba otkidala na Britney i Jennifer Lopez. Trend je trend...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 120
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Nokia N95
Ja salusam ,Anathema, Agalloch, A Perfect Circle, Alice In Chains, Ajattara, Blind Guardian, Bjork, Children Of Bodom, Diary Of Dreams, Dream Theather, Depeche Mode, End Of Green, Ever Eve, Hladno Pivo, Katatonia, Kalmah, Lacrimas Profundere, Northern Kings, My Dying Bride, (old)Nightwish, Opeth, Petur Ben, Radiohead, Saturnus, Sisters Of Mercy, Sigur Ros, Tarja Turunen, TOOL, Tori Amos, The Misfits, The Cure, The 69 Eyes, Tiamat.......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
dobro, fino ... imaš 14 godina i znaš i slušaš sve te bendove.. cool... ali, veruj mi, normalne su i "fenserke" koje slušaju mtv i mejnstrim... kasnije ćeš skapirati... pubertet čini čuda  Smile Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:44:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.