Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:39:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sta mislite o mracnom umu?  (Pročitano 12686 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Bio sam vec u njihovim cipelama. Bio sam pesimista uvek ali bio sam i optimista.
Sada ne znam ni sta sam ali optimista nisam bas.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Tesko je tvrditi da su pesimsti ljudi blizi istini , a da su optimisti oni koji zive u iluzijama.
Sto je covek blizi realnosti to bolje ume da sagleda zivot i uziva u carima zivota.
I pesimiste i optimiste moze neki emotivni sok da dovede do razmisljanja o samobistvu, neko moze da podnese stenu ,a neko samo kamen......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Eeee, drugar, vec dolazis u nedoumicu. Kazes bio si pesimista, bio si i optimista. Pa sta se onda vezuje za mracnost ?? Ne mozes biti ni jedno ni drugo.
Da si mracan, nebi video da si mracan. Moras znaci biti negde drugde. Razocarenje u svet, u ljude, .... moze doneti mnogo tamnih misli. Ali to nije nasa bit, nasa sustina. Da li si nekada seo, i sebe upitao, cemu tezis. Da li si to stvarno ti, ili samo zelis da si takav ?? Ali bez lazi prema sebi. Najgore je lagati sebe. Druge mozes, ali sebe. Gde onda odlazis, u koju cauru ?? Svakome je stalo da zivi bolje, lagodnije, da ga vise cene,.. ali to ne znaci da taj mora da misli mracno, tamno, crno, ... Vec da ispolji te svoje teznje. Zasto ljudi u poznim godima, kada znaju da im je kraj blizu, jos vise zelee da zive ?? Koji je podstrek onima bez nogu, ruku, ... da zive ?? Jel' i oni vide sebe mracnim ??
Ako je svet nesto zasrao, i to vidis, onda reci, razderi se, kenjaj svugde kako je neko nekom u ovom svetu jebo majku. Ali reci za sebe da si mracan, ne mozes. Jer iz svoje perspektive to ne mozes videti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Eeee, drugar, vec dolazis u nedoumicu. Kazes bio si pesimista, bio si i optimista. Pa sta se onda vezuje za mracnost ?? Ne mozes biti ni jedno ni drugo.
Da si mracan, nebi video da si mracan. Moras znaci biti negde drugde. Razocarenje u svet, u ljude, .... moze doneti mnogo tamnih misli. Ali to nije nasa bit, nasa sustina. Da li si nekada seo, i sebe upitao, cemu tezis. Da li si to stvarno ti, ili samo zelis da si takav ?? Ali bez lazi prema sebi. Najgore je lagati sebe. Druge mozes, ali sebe. Gde onda odlazis, u koju cauru ?? Svakome je stalo da zivi bolje, lagodnije, da ga vise cene,.. ali to ne znaci da taj mora da misli mracno, tamno, crno, ... Vec da ispolji te svoje teznje. Zasto ljudi u poznim godima, kada znaju da im je kraj blizu, jos vise zelee da zive ?? Koji je podstrek onima bez nogu, ruku, ... da zive ?? Jel' i oni vide sebe mracnim ??
Ako je svet nesto zasrao, i to vidis, onda reci, razderi se, kenjaj svugde kako je neko nekom u ovom svetu jebo majku. Ali reci za sebe da si mracan, ne mozes. Jer iz svoje perspektive to ne mozes videti.
Ни тачкицу једну не бих додала. Све је речено.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Iskreno ne znam cemu tezim.Nekoj pobuni, revoluciji, neka se borim protiv vetrenjaca koje drugi vide kao vetrenjace, Ja vidim nesto drugo.
Vidim da mi je nishtavilo blizu, smrt dolazi polako, zelim da se borim za malo dobrih ljudi. ne plasim se smrti. Zelim da ostavim nesto iza sebe.
Mene smatraju mracnim, tako su me zvali Mracnjak. I mnogi su se klonili em zbog pojave em zbog teskih tema.

Bambina koji ces ti djavo ovde?
Zakljucala si temu na svom forumu i uzivaj. Idi u tvoju kafanu. Dosta mi je tvog i Cesarkinog sufliranja.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
It's Cesarica, tnx  Smile

* e nemoj da se nerviras previse, kazu skodi zdravlju  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Vidim da mi je nishtavilo blizu, smrt dolazi polako, zelim da se borim za malo dobrih ljudi. ne plasim se smrti. Zelim da ostavim nesto iza sebe.
Sve je to u nasim glavama. Podsvest regulise mnoge stvari. Ali samo verom, ne religijskom, vec bezpogovornoscu, bezsumnje se moze dopreti do nje. Reci nekom mornaru da ima morsku bolest, u najboljem slucaju pogledace te ko da si nesto duvao. Reci to nekom ko je prvi put na brodu, ispovratice creva. Znaci ono sta je u tim dubinama, to smo mi. Hiljade jludi se izvuklo na taj nacin u zivotu. Najveci biznismeni koriste tu moc. Koliko si puta za nekog pomislio, hoce ga pare. Naravno, jer je ubedjen u to. To je deo njegove sustine.
Znas li da postoje slucajevi iz WW2, gde neki nisu mogli biti streljani. Meci su prolazili pored njih. Toliko su u to bili ubedjeni, da su ih na kraju na drugi nacin ubijali. Znas li da kada je Luj Paster iznosio pred tadasnjim naucnim svetom svoje nalaze,  pokazao bocicu, punu bakterija, ustao neki tip od 70-ak god, i popio naiskap. Mislis da mu je nesto falilo. Ni najmanje.
Smim nasim ubedjenjem postizemo razne stvari. Budi ono sto jesi, i imaces drugaciji zivot. Samo se seti koliko se njih oporavilo po bolnicama, bez vidljivog razloga.
Nase misli, uticu i na svet i na nas. Seti se sta su stari govorili. Sami gradimo svoj svet. Kakav ti izgradis svet u glavi, takav ce ti se i vratiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa zasto onda ljudi imaju toliki problem da prihvate da je neko kakav jeste.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Ljudi su u velikoj meri licemeri. Hteli to priznati ili ne. Da li si primetio koliko ljude moze pogoditi istina ?? Kazes nekome nesto istinito, npr. jedan brk ti je kraci, uvredice se. Pa kako, ti ne vidis dobro, mislis da sam ja corav kada sam ih sredjivao, ma ti mi bas znas, ...
Ili koliko puta si rekao, na neciji poziv da izadjete, glava me boli, e bas sada trebam nesto uraditi, spava mi se, .... mali milion izgovora, a nikako da se kaze razlog. Jednostavno, necu. Ljudi izgovor i razlog poistovecuju. A to su ustvari dve veoma razlicite stvari. Reci ce ti hiljadu izgovora, ali retko kada razlog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Lazni moral, licemerstvo, prigovaranje to vidim svaki dan nazalost. Ko kaze da nije egoista laze. Svi smo egoisti i volimo da budemo pohvlaljeni, kada nema niko sami se hvalimo. Nazalost moj svet kako gradim tako se i rusi. osecam se tako mocno i snazno ali tako slabo fizicki. Ne mogu da shvatim da ljudima smeta sta neko drugi radi. jesi li primetio koliko je ljudima zapelo da ogovaraju, i da cine jedni drugima zlo. Evo pravi primer imam ove dve koje me non stop jure i posle toliko dana kukanja na toj istoj temi sa kojom su imale toliko problema i zvali je smor a imale minimum 5 postova po strani uspele da je zakljucaju. I mesto da su stale i rekle dosta, morale su da dodju da kvare i ovde. Je li to normalno? Zivi i pusti druge da zive.
Da se vratim na temu. Biti mracan ne podrazumeva samo osecaj mraka, poistovecivanje sa mrakom, crnim mislima, depresijom, pesimizmom. NEGO isto tako i svaku akciju koju uradis, sve sto mislis kad mrzis, kad ne volis, kad si agresivan. Djavo je bio najlepsi andjeo kazu a bio je najmracniji.
To je isto problem. Ja ne zelim da se svadjam, niti da se prepucavam, ako kazem da nesto jesam onda jesam, prihvati i nemoj prihvatiti. Pogledaj staru temu to je sve preslisavanje, napadanje. Niko ne pita zasto se oseca neko kako se oseca vec samo napada. Ja ne lazem niti se pretvaram. Ja jesam sta jesam, ni manje ni vise.
Jos jedna stvar koju svi pitaju je  a koliko ti je godina? Kao da je to osnovni faktor u necijem procenjivanju. Zato sam anoniman. Zelim da me neko upozna prvo a posle donosi zakljucke.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 08:39:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.