Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:38:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koja je ovo rasa psa?  (Pročitano 3934 puta)
17. Apr 2008, 23:14:19
Svakodnevni prolaznik


Get rich, or die tryin'

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Legend



Jel moze neko da mi kaze koja je ovo rasa psa i gde mogu da nadjem informacije o njemu, da li ima uzgajivaca u Srbiji, koja je cena... Ako vec postoji tema ja se izvinjavam. Unapred hvala!!!
« Poslednja izmena: 17. Apr 2008, 23:15:38 od mightyboban »
IP sačuvana
social share
Bio sam mlad, nista nisam znao, sad sam stariji, opet nista ne znam. Tek sad znam da nista ne znam!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
buldog?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 3Gs
Cisto da se ne bi kasnije razocarao... skejt ne ide uz psa.. Smile




Vise informacija - http://en.wikipedia.org/wiki/Bulldog
« Poslednja izmena: 18. Apr 2008, 00:01:19 od kokota »
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Get rich, or die tryin'

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 364
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Legend
Da bre Smile Ajoj, a znam da znam koji je pas i ne mogu da se setim Smile Hvala Smile
IP sačuvana
social share
Bio sam mlad, nista nisam znao, sad sam stariji, opet nista ne znam. Tek sad znam da nista ne znam!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bolje imati tri čiste nego četiri svoje biste

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 717
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k310i
To je engleski buldog.Moze da se nabavi kod nas,samo mislim da je relativno skup,a koliko znam i osetljiv je,oni se tesko radjaju jer su glavati.Ali stvarno su gotivni! Smile!Pogledaj oglase na internetu,ili Halo oglase itd...srecno Smile
IP sačuvana
social share
ne možeš reći ništa toliko besmisleno a da to već nije rekao neki filozof.(lat.izr.)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


zivot je zapravo veoma zanimljiv...zar ne

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 21
Zastava srbija
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 7373
Bas je buldog u pitanju.U mom komsiluku postoji isti ovakav buldog a i on vozi skejt ali bukvalno.Naucili ga klinci koji ga poseduju.Smesan je kao djavo al sto voli da se mazi to je cudo jedno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia nedam u javnost
 Smile
IP sačuvana
social share
Tiki
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S
pas je mnogo lep, bar meni, i to mu je jedina dobra osobina. Glup je kao tocilo, blentav, ne moze se nauciti nicemu, totalno je nezainteresovan. Ima te mane, neko je spomenuo malopre da se slabo radjaju zbog velike glave, dalje, imaju problema sa zubima, zubi im rastu kao svinjama, svaki zub vodi svoju politiku i zubi im se vrlo lako ostecuju i ispadaju, mislim da je uzrok tome podgriz ... sve u svemu, zanimljiv pas da se vidi na ulici i poigra se sa njim par minuta, za chuvanje jok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
jeste buldog 100% samo su strahovito skupi..
ovakvog je marija serifovic skoro dobila i kazu da je nesto poprilicno skup (preko 1000 eura)...
a evo nesto o njemu:
Kompaktno građen, veoma jak i mišićav pas s masivnom glavom. Gubica je široka, tupa i zavrnuta. Značajne su duboke bore koje obrazu daju tipičan izgled. Uši su kratke i tanke. Boja krzna je bela, crveno-crna, bledo žuta ili tigrasta. Zabranjena je crna, čak i onda kada se radi o štencima.Noge su ravne, šape okrugle i velike. Rep je kratak, nošen na dole. Visina nije propisana, idealna težina je 24 kg. Životno doba - 10 godina.U standardu te pasmine veliku ulogu ima temperament. Agresivni ili lijeni psi se diskvalificiraju. Buldog mora biti aktivan, dobrodušan, ljubazan prema deci. Kada je potrebno čuvati članove obitelji posebno je oprezan. Kada zagrize, teško pušta. Nije primeren za sportaše. Želite li imati poslušnog psa, buldog nije pas za vas. Njegove duboke bore zahtevaju negu. Nije jako osjetIjiv na vrućine kao što većina misli. Tipično za njega je glasno njuškanje. Ima dobru probavu i iznimno dobar apetit. Sudeći po službenim zapisima pasmina je očuvana čitava dva stoljeća. Poznavaoci tvrde da im je to uspelo zato jer su buldoga u prošlom stoleću nekoliko puta ukrštali sa mopsima, španjolskim dogama i engleskim mastifima.Ženke imaju probleme prilikom koćenja zbog velike glave mladih i stoga je potreban carski rez (visoke cene štenaca).
ovo sam skinuo sa www.dog-best.com, tu imas informacije o vecini pasa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko sam cula, buldozi imaju velike probleme sa nogama posto su nastali ukrstanjem svega i svacega...
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 01:11:34 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:38:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.