Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:01:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 63 64 66 67 ... 109
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anti-Grand Club - Reloaded  (Pročitano 126854 puta)
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_2_2
a kako znate da je grand loš.... i da je pink loš? Vi to beše, ne gledate i ne slušate?  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11163
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 
 Smile Smile Smile

ubila si ih   Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je kada imas san i kada verujes u njega,a kada snovi postanu stvarnost – pobedio si vreme i sve sto je bilo nekada davno jos uvek traje i smrt vise nije kraj zivota
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Pa mozda kad bi vozaci u autobusu manje pustali i kad ne bi bilo nekulturno da promenim kanal ispred nalozenih rodjaka. Ne vidim da neko pusta Cannibal Corpse po autobusima, a i kad bi, odma' bi neko zabedio da se promeni... Kako bih inace znao da je muzika potpuno retardirana ako je nisam cuo?  Smile Predrasude ni u cemu nisu dobre. Samo se bezumni vode predrasudama. Ako je misljenje dupe, onda su predrasude izmet. Perfeks za misljenje bez predrasuda.
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 11:00:33 od Skiner_X »
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_2_2
Kao što sam i mislila, i ti si čuo u autobusu....  a ti onda, ako ti smeta, izađi iz autobusa i idi peške... ili si kupi kola  Smile    da si i ti zapevao u grandu sad bi imao i stan, i kola i privatni autobus....

samo me zanima, kako znaš da je to grand....  Smile  mislim, ako nikad to nisi pratio?
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
a kako znate da je grand loš.... i da je pink loš? Vi to beše, ne gledate i ne slušate?  Smile
Ma svi oni potajno krišom slušaju Grand kad ih niko ne gleda, samo ne smeju da priznaju. Smile

Počne tako što u dubokom mraku svoje sobe stave sluške i tiho pevaju: ...drugovi su pili pili pa se zapili... Smile ... devojke se lepe, lepe za njih lako zalepe ...  Smile onda okicama levo-desno osmotre situaciju i uvide da ih niko ne vidi i razderu se... samo mene boli, boli, boli sto mi draga drugog voli, srce nema pamet da preboli    Smile Smile
I onda odu da se okupaju 3 puta jer se stide sami sebe.


Tako ti to ide kod njih draga moj Suzi. Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Kenjate za ceo orkestar. Meni grand ne smeta, ja sazaljevam ljude koji se nalaze u tim pesmama i kojima je takva muzika "dovoljno dobra". Mada, kako da im covek zameri kad ne znaju za bolje? Pored interneta, satelitske televizije, pisanih medija, dostupnosti raznog sadrzaja, ljudi se spustaju toliko nisko da slusaju grand... Jadno.

To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Inače, ovi najglasniji što se najviše bune... najviše ustvari i slušaju.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 11:35:36 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ಠ_ರೃ

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3824
Zastava Ratkovac - Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Da.
IP sačuvana
social share

┌─┐
┴─┴
ಠ_ರೃ
┌─┐     ┌─┐
┴─┴     ┴─┴
ಠ_ರೃ     ಠ_ರೃ
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hm... ako zaređaš po ulici sa pitanjem"Šta mislite o homoseksualcima?" , ako ne dobiješ batine što si to pitao, dobiješ gomilu psovki , hejta i detaljnog opisa čerečenja tih istih homosa. da si to sinoć pitao i navijače na fudbalskoj utakmici, možda danas ne bi bio živ da ovde kuckaš. po tvojoj logici, dolazimo do zaključka da je ogroman broj naših građana, i gotovo svi navijači, homoseksualnog opredeljenja jer
Inače, ovi najglasniji što se najviše bune... najviše ustvari i slušaju.  Smile
daklem, svi koji mrze homoseksualce, vole u guzicu a svi koji ne vole grand, u stvari ga obožavaju.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla desktopsmiley_1_1
mob
HTC Wildfire S
Čuj morao sam malo da isprovociram, da bi se pokrenula tema. Suviše je bilo monotono.  Smile


Ali kad se ne bi zezali.


Homoseksualnost Vs. Muzika


Homoseksualnost je devijacija koju čovek ne može da bira da li želi da ima ili ne ukoliko mu se ne pruži pomoć sa strane. Muzika je već pravo izbora.
S druge strane.
Postoji zaista sumnja da su oni koji mrze pedere u nekoj meri latentni homoseksualci... al' na stranu to, to nije dokazano... ja mislim da je u pitanju nepoznavanje. Strah od nepoznatog se retko priznaje i obično se ispoljava kroz mržnju.
(pisao ja već ovde nešto o tome http://forum.burek.com/hriscanstvo-je-religija-ljubavi-t344415.msg7408308.html#msg7408308 a dežurni burek psiholog potvrdio da nisam lupio  Smile )
Tu muziku o kojoj govorimo, većina nas/vas poznaje... zna kako ona izgleda, ko je izvodi, ko je otprilike sluša, gde se pušta itd itd.... o gejevima ne znamo skoro ništa.  Smile Pa realno.  (sve posle onog skoro su razne predrasude i pažljivo servirane informacije)
Ne znam za tebe, ali ja lično ne poznajem nijednog geja, znam za neke koje jesu iz bližeg okruženja, ali nikad nisam pričao s njima...
Ja gejeve niti volim niti mrzim (jer ih očigledno ne poznajem), a lično mislim da ih treba lečiti.

Ukratko, to su dve različite vrste mržnje.  Smile

PS. Seka provereno DŽuska uz narodnjake. Ali provereno. Samo se folira. Smile
« Poslednja izmena: 10. Sep 2009, 12:10:18 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 63 64 66 67 ... 109
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:01:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.