Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kad jedan od roditelja ne moze imati dece..otac-stric?  (Pročitano 5476 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Sony xperia
Citat
da. sve je to volja svevisnjeg.

Pa da je tako mnogih ne bi bilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 313
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia 6300
Све те идеје око донације и банака сперме мени су одувек прилично... хммм, неприродне.
Мислим, није природа уредила да се дете рађа на тај начин, тако што ћеш од непознатог мушкарца узети сперму, и родити дете које је његово, а да он то никада не сазна. Једноставно није фер, ни према коме.
Исто важи и за овај случај. Па не жели она дете брата свог мужа, забога...

А можда из мене ипак говори балкански менталитет. Не знам, нисам у таквој ситуацији никада била, и не бих волела ни да будем. Лако је причати овако, теоријски.

E, i ja se slazem sa ovime..
Ne znam, nazovimo ovo posledicom balkanskog mentaliteta, kako god, ali pomisao na ovaj nacin oplodnje meni ni malo ne prija..a i sutra kako objasniti detetu kako je nastalo, ko mu je otac i sl..igramo se Boga, vazda, igramo se..kako smo krenuli, decu ce nam na posletku zaista donositi "rode", "radjace se iz kupusa" i sl..ako priroda nije dala da rodim, i ako svom dusom svojom zelim biti roditelj, usvojicu neko malechko..
S druge strane, biti roditelj, biti dobar roditelj, ne znaci napraviti svoje dete y voala..fin..
Naprotiv, tek se treba pokazati, uciti kroz situacije biti dobar roditelj..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Ne mogu da imaju dete?

Toliko ima sirotana kojima treba porodica, ali mora biti moje. Mislim pri tom i na muža i na ženu!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Toliko ima sirotana kojima treba porodica, ali mora biti moje. Mislim pri tom i na muža i na ženu!

Ili to... ili nepoznati donor... ili razvod...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Ono sa stricem je zgrazavajuce.  Smile
Tata bi mu bio stric, a stric tata...ili obrnuto?  Smile

Zivot bez dece ili razvod! Sve sto je vestacko ne moze biti resenje, a narocito u ovom slucaju.
Ako se dvoje zaista vole, ostace zal za decom, ali i dalje imaju jedno drugog. Nije smak sveta...
Ako vec dodje do razvoda, tu je prevagnuo licni interes....neka putuje. Razmisljam, da li bih osobu koju volim ostavio zbog toga...Nikako! Jebiga, celog zivota covek za necim zali....to mu je u prirodi. Stvari uvek treba gledati sa vedrije strane.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta fali usvajanju?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Usvojiti svakako, ako postoji obostrana zelja za tim. Mada kod nas je pakleno tesko postati usvojitelj ... parovi obicno zele belu decicu, najvise ima romske nezbrinute dece ... onda na to jedno dete ide 40,50,100 porodica ... to je prosto kidanje zivaca, a i uslovi su rigorozni vrlo. Takodje i u usvajanju imamo "veze", "poznanike", "titular koji ima prvenstvo" ...mislim to je sve jako bolno ljudima koji vec imaju konkretan problem a to je nemogucnost zasnivanja sopstvene porodice ...
Razmisljam, da li bih osobu koju volim ostavio zbog toga...Nikako!
I ja razmisljam o tome ...kako godine idu razmisljam sve vise ... znam da ne bih ostavila osobu koju volim ako ne moze da mi podari decu. Ali sam sigurna da bih u suprotnom slucaju inicirala razvod ili prekid veze. Ne verujem da bih mogla da zivim citav zivot u zajednici sa nekim znajuci da sam ja uzrok tome sto osoba koja neizmerno zeli decu - ne moze da je ima samnom, a mogla bi sa nekom drugom zenom i mogla bi biti srecna. To mi je jednostavno - too much.
« Poslednja izmena: 17. Apr 2008, 21:31:42 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Citat
Ne verujem da bih mogla da zivim citav zivot u zajednici sa nekim znajuci da sam ja uzrok tome sto osoba koja neizmerno zeli decu - ne moze da je ima samnom, a mogla bi sa nekom drugom zenom i mogla bi biti srecna.
A sta ako te partner ne zeli ostaviti ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ne znam, uglavnom dala bih mu mnogo vremena za razmisljanje. To je ogromna odluka i ima puno pravo da postupi racionalno, bez obzira na moja ili sopstvena osecanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Sony xperia
Vidis, skoro da mi se desi da se nadjem u takvoj situaciji. Ozenivsi se, rekoh zeni da ne nameravam, bar dve godine da razmisljamo o deci. Da se izludujemo, a onda se mozemo posvetiti i njima. Kao sto to uvek biva, tetke, strine, roditelji, ... sa svih strana je bilo, kada ce pa kada. Ja lud, lud, pa blesav, odgovarah svima, radimo na tome. Jednom mi majka, pred zenom rece, pa ako ne moze imati nadji drugu. Tog trenutka sam je oterao u tri lepe pm. Sta bi bilo da se mojoj sestri tako desi ?? Da li bi isto tako rekla ?? To sam je prvo pitao, pre teranja u tri lepe.... Nisam mogao dozvoliti da je ona glavni krivac. Otisao sam da odrade spermogram. I opet ja lud pa lud, gde mi uvalise to da radim, u nekom WC-u koji izgleda kao, 'bem li ga sta. Ubija volju za bilo cim, a kamo li da mi se digne. Vratim se sa praznom tacnicom, ili sta je vec, a sestra me pita: " Sta je bilo ??" Ja njoj: " Treba mi pomoc"   Smile Naravno nije bila nesto pedusetljiva, i ja izleteh iz ordinacije. Sta cu, odraim to iza zgrade u nekom zbunju, i samo ocekujem da me neko ne napadne i jebe nanu, misleci da sam od onih.
Ajd' odaljih se malo. Sve je bilo u redu. Resismo da vidimo sta kazu njeni hormoni. Nakon davanja krvi svakiog drugog dana, izmedju dve mece, ispostavi se da jedan zeza. Medjutim i pored tableta za sredjivanje njegovog rada, opet je bilo po starom. Ispostavilo se da je najveca prepreka psiholoski faktor. Prevelika zelja, uslovljena i delom zbog pritisaka sa strane.
Zelim reci da pored fizickog, u velikoj meri, po doktorovim recima oko 90% nemogucnosti imanja dece, je psiholoski faktor. Medjutim i neznajuci za uzrok svega, do koga je, ... ni na kraj pmeti mi nije bilo da je ostavim.

« Poslednja izmena: 17. Apr 2008, 22:16:30 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.