Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Meso je zdravo?Razmislite.  (Pročitano 26201 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Samo me jedno iz ovoga svega interesuje .. zbog cega su vegetarijanci inteligentniji ako im je prosek IQ rezultata veoma blizu ljudi koji jedu meso ?  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11247
Zastava Zvezdara
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
SonyEricsson c702 + 2gb
Znas kako kazu stari ljudi, inteligencija je 1 a rad je 0, bez rada, inteligentan covek je i dalje samo 1 a onaj koj se trudi, on ce biti 10  Smile
IP sačuvana
social share
Everybody dies. That's just the way it is. The life clock ticks at the same speed for all of us. And we all know, that one day, that clock will stop. And when it does, we'll only have time to say: Oh fuck.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Samo me jedno iz ovoga svega interesuje .. zbog cega su vegetarijanci inteligentniji ako im je prosek IQ rezultata veoma blizu ljudi koji jedu meso ?  Smile
judeo-liberarna zavera. lazu! sve se radi u cilju razbijanja coveka. meso mora da se jede. tako je zapisano u DNK.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
  Nikad nije kasno za osvešćivanje.Tema jeste teška ali ja znam da u svakom od nas čuči saosećanje i nadam se da će proraditi i doći u prvi plan.
ovo je verovatno najteza tema od svih tema koje su bile na planeti Smile

sve da je i tacno sto pises i kacis ovde po forumu(btw...tako se brane zivotinjska prava Smile Smile)....who gives a fuck? Smile

znas li kad cu prestati da jedem meso?
onda kad ga zabrane zakonom...tj nikad Smile

sve ja razumem...tvoje zalaganje da zivis zdrav zivot,da se hranis onako kako ti hoces,cak i da skreces paznju ljudima na neke nepravde koje se cine zivotinjama....ali,ovo sto ti radis nije skretanje paznje vec upravo ono sto ti tvrdis da se radi vecini ljudi na planeti...ti isto pokusavas da operes mozak ljudima i da oni slepo prate tvoju dogmu...ne ide to tako... Smile
mleko je stetno?ok...ali stetna je i genetski modifikovana soja....ko tebi garantuje da kad odes u prodavnicu "zdrave hrane" i kupis soju da je ona prirodna?
meso je stetno?naravno,ako se konzumira u vecim kolicinama nego sto je neophodno(bio sam klinac i citao sam u novinama da se jedna zena toliko navukla na sargarepu i da ju je toliko konzumirala da je njena koza dobila boju sargarepe i da je ubrzo obolela od x bolesti)...sve je stetno ako se konzumira vise nego sto treba....

e moj druze...lako je tebi da krkas soju i kelerabu kad nikad nisi nista teze od kasike digao u zivotu....dao bih ja tebi motiku i par hektara kukuruza da okopas....krepao bi posle 24h bez mesa.... Smile
na selu nema vegetarijanaca...mora se raditi i dobro ledja podmetnuti da bi se zaradio dinar....a coveka tad sigurno nece nahraniti keleraba i zelje Smile
sve si objasnio nemam sta dodati Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Samo me jedno iz ovoga svega interesuje .. zbog cega su vegetarijanci inteligentniji ako im je prosek IQ rezultata veoma blizu ljudi koji jedu meso ?  Smile
judeo-liberarna zavera. lazu! sve se radi u cilju razbijanja coveka. meso mora da se jede. tako je zapisano u DNK.
Nema apsolutno nikakve istine u tome.Molim te,pogledaj video o mesu i mesnoj ishrani u videu iz tri dela na prvoj strani.Sve je stručno objašnjeno,poznati doktori i ljudi koji rade istraživanja.
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
taxtex

Pa takvi isti strucnjaci bi me poslali u pakao i napravili nekim " pametnijim vegetarijancem " po tvom misljenju .. neka hvala  Smile .. ja ima da krkam prasetinu i jagnjetinu pa makar mi se creva sutra prosula po patosu
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1076
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung L700
Stvarno ne razumem ovo naturanje misljenja?! Prvo za mleko, pa sad i ovo za meso. Ja stvarno postujem svakog vegeterijanca i ne pada mi na pamet da ga lozim na zivotinjske produkte, i najmanje sto ocekujem je isti nivo tolerancije sa druge strane. A vi vegeterijanci se ovde ubiste da ljude bukvalno preplasite sa ko zna kakvim istrazivanjima i sumnjivim teorijama. Stvarno preterujete i cak pomalo to sve zvuci sektaski...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ma ljudi šta vam je-niko vas ne tera na vegetarijansku ishranu  Smile

  Video pokazuje stvari u vezi mesa takvim kakve su.Ranije je pušenje bilo "zdravo",bar sutako šezdesetih čak i doktori govorili a pogledaj sad?Ista stvar sa mesom...Otkrivena je povezanost mesa sa dosta obolenja kao i slabljenjem imuniteta.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
 Upoznajte meso na vašem tanjiru (sa prevodom!)
 

 

 Molim moderatore da ne zamere što postujem za redom-našao sam ovo sa prevodom što je prava retkost.
 
 
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Keep the wheelz rollin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Nemam vreme  da citam ceo tekst, al sam zaklucio kako je meso nezdravo bla bla, jadnje zivotinje, onda sta ja da kazem, sto visim po kafanama, da sam ga najebo sa zdravljem , xaxa  Smile
IP sačuvana
social share
Sometimes the truth is not good enough, sometimes people deserve more, sometimes people deserve to have their fate rewarded ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.