Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:37:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste ikad u snu...  (Pročitano 16330 puta)
07. Apr 2008, 23:33:23
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC Wildfire S
Da li ste ikad "provalili" da ste u nekom snu i da sanjate?

Ovo pitanje sam cesto postavljao mojim devojkama i boljim ortacima ( valjda mi bilo glupo da postavljam svakom jer nije uobicajeno pitanje  Smile  )
Po mojoj statistici 70% nije nikad, dok ima onih koji jesu i detaljno su mi opisali celu radnju i to mi je bilo veoma zanimljivo sve dok mi se nije
desilo pre jedno pola godine, nazalost bio je jedan ruzan san i svim silama sam pokusavao da se probudim....    he he istipovano  Smile

Dakle, da li ste ikad bili svesni toga da sanjate i sta se deslio?
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13


   skoro uvek. ili je san ili paralelni svet.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I will (always) survive - Gloria Gaynor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4651
Zastava locirana u vremenu, ali ne i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja uvek primenjujem princip "budi se, ovo je samo san" , ukoliko sanjam nesto ruzno, kad je neka frka u snu i tako to  Smile
IP sačuvana
social share
"jelenche, onaj shto kashlje, jel to onaj isti shto cuti u bioskopu !?"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Dešavalo mi se mnogo puta da u snu znam da je to san. I mogu da se trgnem i svesna sam da ležim u svom krevetu ali ne mogu i da se pomerim,mislim fizički. I onda se nekako usresredim da se trgnem i probudim...kao da to radim jedno 2-3 puta u pokušaju,pa mi uspe iz nekog puta. Eh ma ludilo.. A da ne pričam da mi se u poslednje vreme dešava i da čujem nekog muškarca kako mi nešto priča,objašnjava.Ali je to tako sve jasno,reč po reč,tišina..tada sam se samo plašila šta će mi taj lik reći..nije bilo ništa ružno hvala bogu..Isto tako dešava mi se kada spavam,kao da čujem zvukove u sobi..kako bih objasnila nešto kao da je soba "živa! tj. da diše sve u njoj!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Konacno... :)

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 368
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Eto... ja lepo kazem ljudima da je tako nesto moguce i da mi se desava, a oni mi ne veruju. Sad kad vidim da se desava i vama, nekako mi je lakse  Smile
Da, to mi se desava kad sanjam nesto lose... i nekako u snu znam da to sve sanjam,a ako se ne probudim, da ce biti nesto jezivo, nesto sto ne zelim da dozivim ni u snu... I onda nekako (?) sugerisem sebi: "probudi se, probudi se..." i probudim se... nekad teze, nekad lakse, ali nekako uspem sama sebe da probudim pre nego sto u snu pocne da mi se desava to nesto jezivo.  Smile I kada sam to pokusavala da objasnim sestri, drugarici...bile su u fazonu: "Ma daj, kako mozes samu sebe da probudis iz dubokog sna..."... a cinjenica je da nekako mogu.  Smile I super sto vidim da i drugi ljudi to mogu...
IP sačuvana
social share
" Svako je jutro novo ušće, poteci kao rečica...
neka se trnje plete gušće, nebo je tvoja prečica..."


               

http://img503.imageshack.us/img503/9417/indigogirlef7.gif
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
meni se to ne desava,ali se obavezno posle svakog sna budim,i secam se i najmanjeg detalja koji sma sanjala........
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Streetball is my job........AND1

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1574
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N95
ja evo bas juce,ne lazem,sanjao sam kako lezim i cujem kako se otvaraju vrata od kupatila i neki monster dolazi do moje sobe i kaze MAMA,
a ja mu kazem:
mrs u p... materinu,znam da sanjam ne mozes mi nista,i u tom trenutku sam se probudio u istom polozaju u kom sam sanjao da se nalazim Smile
IP sačuvana
social share
I ja mrzim Grand
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Imao sam jednom prilikom san u nastavcima. Tacnije, san je imao dve epizode koje su se lepo nadovezale sa pocetnim "and in the previous episode", secam se da sam u drugom delu (tj. druge noci) odmah shvatio da je san i onda se zezao i kontrolisao sta sanjam. Tako nesto mi se nikada vise nije desilo.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC Wildfire S
Imao sam jednom prilikom san u nastavcima. Tacnije, san je imao dve epizode koje su se lepo nadovezale sa pocetnim "and in the previous episode", secam se da sam u drugom delu (tj. druge noci) odmah shvatio da je san i onda se zezao i kontrolisao sta sanjam. Tako nesto mi se nikada vise nije desilo.

Taj fazon!  Smile Ha!
E tako nesto sam zeleo da dozivim nazalost ja sam sanjao neku budalastinu pa sam pokusavao sto pre da se probudim ( slicno kao Midorijino budjenje ) i nije mi ostao neki utisak da sam kontrolisao situaciju...
« Poslednja izmena: 08. Apr 2008, 14:24:19 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Vivent les pétasses!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
gotovo uvek se do detalja secam svakog sna, nekad toliko detaljno da je to jezivo ....  pre neko vece sam sanjao da mi je sestra poginula   Smile  Smile ali sam ubedio sebe da je to samo san i probudio se,
ovaj je  Smile ....  jurim u kolicima kroz rudnik i kolica skliznu sa shina i ja izgrebem ruku i tad se budim a ruka mi crvena i ima ogrebotinu  Smile

 najcesce sanjam da bezim od nekog a da ne mogu da potrcim, i jos mnogo gluposti
IP sačuvana
social share
       
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:37:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.