Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đinđićev poslednji intervju, 20 dana pred smrt,izuzetno važno-pogledaj video !!!  (Pročitano 17943 puta)
04. Apr 2008, 17:50:03
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Prvo pogledajte ovaj intervju koji je Đinđić dao 20 dana pred smrt,gde se vidi da je Đinđić jasno rekao Zapadnim liderima,odnosno vladartima sveta,da Srbija neće dozvoliti otcepjenje Kosova…

[youtubev]vCr_NFIiPqc[/youtube]

Link ka videu
http://youtube.com/watch?v=vCr_NFIiPqc


Transkript celog intervjua to je plavim slovima...
Link ka stranici


Šta reći posle ovoga…?

Prvo,nisam mogao da verujem da je ovo Đinđić pričao.

Sada samo budale i politikanti mogu da pričaju da Zapad i njihove obaveštajne službe nisu organizovale ovaj atentat, uz naravno bezbožničku logistiku i pomoć DOS-ovog tadašnjeg kompletnog režima,pa su tako saučestvovali u organizaciji likvidacije svog sopetvenog premijera…!

O pokojniku sve najlepše,ali za Đinđića mogu da kažem…kasno se setio Kosova i Metohije,ali se ipak setio.Razmišljajući o ovom intervjuu,pomislio sam na mah da mu je to bilo za unutrašnju političku upotrebu,ali to otpada iz proste činjenice, da nije to stvarno u oči rekao Zapadnim liderima,ovi ne bi ni imali razloga da organiziju njegovu likvidaciju,jer oni vrlo dobro znaju da razluče kad njihovi poslušnici pričaju narodu dnevnopolitičke “bajke” i laži “radi mira u kući”,a ispred njih poslušno i ponizno ćute i izvršavaju naređenja…

To im dozvoljavaju,da bi nas što lakše preveli “žedne preko vode”…

Pa zar nismo svesni da su Tadiću,predsedniku Srbije,u zadnje vreme usta puna Kosova ,kao on će celim svojim bićem da brani Kosovo,ali to priča samo nama,građanima Srbije,da je to pričao Zapadnim liderima u lice kao Đinđić,prošao bi isto kao on.Osim toga,Tadić je po nalogu Zapada i uništio našu vojsku dok je bio ministar odbrane,a to sve radi “partnerstva za mir.”…
A šta da kažemo o Đinđićevom “čedu”, Čedi Jovanoviću!
I njegova su usta puna “Đinđićevog puta”,”mi nastavljamo da sledimo njegov put,i njegovo delo”,a s’druge strane lobira za šiptare i nezavisno Kosovo,jer je to neka njegova “bezkompromisna realnost”…!
Đinđić je sam kriv za to što mu se desilo,jer je oko sebe okupio sav malograđanski ološ:Čede,Bebe i koga sve ne…Branko Dragaš ga je upozoravao na to,dok je bio njegov savetnik,ali ga ovaj nije slušao i Branko je otišo od njega….

Đinđić je kao karizmatični premijer isključivi krivac za pogubne i pljačkaške neoliberarne reforme koje je uveo u Srbiji,i koje su dovele Srbiju do totalne ekonomske katastrofe,tajkunizacije …!

Međutim,i pored svega, u čoveku uvek treba gledati prvo ono ljudsko,pa tako mislim da se i u njemu,kao Đinđiću-običnom čoveku,dosta toga prelamalo kroz psihu u toj 2003 god. i da je ipak smogao snage da Zapadu kaže ne što se Kosova i Metohije tiče,i da tako ustane u odbranu integritete i suvereniteta svoje zemlje i svog naroda!On nikako nije bio glup čovek,i malo je verovati da on nije bio svestan toga, da može biti likvidiran…

Međutim,ovaj Đinđićev intervju je idealna i poslednja prilika ovom narodu, da se otrezni već jednom iz mamurluka u koji je uvučen,da konačno progleda i vidi da su stranke i strančarenje najveće istorijsko zlo kod nas,to je jednostavno u svojoj krajnjoj fazi,s’obzirom na naš mentalitet, “stranačko ludilo”…!

Apsolutno sam siguran da su za ovaj intervju znali svi stranački lideri DOS režima uključujući takođe i “opoziciju”, SPS i Radikale,ali izgleda da su mnogi “neobavešteni..”…

Ako će neko reći to,da i nisu baš svi stranački lideri znali za taj intervju, onda ja pitam glasno i govorim:

   1. Ovaj intervju je objavljen tek sada,pet godina kasnije i to na internetu, a ne na                 
       glavnim TV stanicama,znači.. ipakje neko znao za taj intervju..!
   2. Pa ko onda upravlja i vodi ovu zemlju…???
   3. Predsednik Srbije,Premijer,Vlada,Skupština…ko ?
   4. Ili možda te proklete stranke,podzemlje,tajkuni,tajne službe,vladari
       planete,CIA,BIA,MI-6,… ko?
   5. Ja bih rekao neko od ovih predhodnih…!
   6. Pa gde bre mi onda živimo…?
   7. Koji je ovo mrak…?
   8. Ko su nam prijatelji…?
   9. Ko su nam neprijatelji…?

Po meni,naši najveći neprijatelji su naši političari i te njihove stranke,i pozicija i opozicija,svi…!Razdelili su se u “strelce”i posvađali narod na:Radikal-ovce,SPS-ovce,DS-ovce,DSS-ovce,LDP-ovce ,SPO-ovce,NVO-ovce i šta sve ne,a u narodu vlada “stranačko ludilo”!

Srbija je podeljena na: “demokratsko-proevropsku i civilizovanu” i “zatucano-nepragmatičnu i domoljubivu ” koja stalno “gleda u prošlost”,to je već postao vidljivi sukob!

Sada je jasno da svi vodeći političari iz apsolutno svih stranaka, slepo i poslušno služe Zapadnim mentorima u ekonomskom razbijanju i kolektivno-nacionalnom ponižavanju Srbije!Svako na svoj način,imaju neki dil,”pozicija”…”opozicija”!Oni su sve bogatiji,a narod sve siromašniji,a kriminalci tajkuni ih finansiraju,svakog koliko treba,za svaki slučaj…


Narode,progledaj…!


1. Sećate li se kako su se DS i DSS prepucavali po govornicama ko je ubio Đinđića ?
2. -”vi ste to organizovali.”..”ko…mi..(!?),svakom je u Srbiji jasno da ste to vi organizovali”…”ma vi ste to uradili”..”ma gde mi,..vi ste to uradili..”.. i sve tako u krug…
3. Izgleda da mi imamo dosta”neobaveštenih”,jer recimo ovaj video materijal mogli su vrlo lako da iskoriste Radikali oko Kosova,i tako poboljšaju svoju poziciju u parlamentu i narodu,ali izgleda da ni oni “koji sve znaju”nisu “ovo znali..!?”Da,ali to jedino može da prođe kao priča maloj deci za laku noć…
4. A kako je tek mogao Koštunica da iskoristi ovaj materijal u svojoj bezkrupuloznoj stranačkoj borbi za vlast protiv DS-a,ali dobro,već znamo da je on tradicionalno “neobavešten”…

Ima li izlaza..?


Ima,to je izvorni parlamentarizam,ali bez stranaka, kakav je on ustvari i bio u svom samom začetku pre 200 godina.O tome je nešto pisao naš voljeni  Rudolf Arčibald Rajs.
Nama trebaju NOVI LJUDI,NOVA ELITA…!
Stranke,marš iz Parlamenta…!

Pročitajte ovaj tekst dole,tu Rajs govori o Izvornom parlamentarizmu,koji je kako sam već rekao i počeo u
potpunosti bez stranaka.Takođe je pisao i o zloupotrema masama putem
stranačkog parlamentarnog načina vladanja uopše,a posebno se osvrnuo na nas
Srbe,i “Srpsku varijantu”, koja je po mom dubokom uverenju, nešto što je bilo,i
još jeste, najpogubnije po nas Srbe i sve građane Srbije..!
Ovo je Rajs pisao 1928. godine o tadašnjim političarima,međutim,kad se sve ovo pročita,i ako smo iskreni
prema sebi samima i svojoj istorijii,videćemo da je današnja političko-stranačka
“ludačka košulja”u Srbiji u potpunosti ista,ili,čak, još i gora!
Rajs je to opisao bolje nego iko! Vratimo se izvornom parlamentarizmu…!

Rudolf Arčibald Rajs o izvornom parlamentarizmu

Link ka stranici

« Poslednja izmena: 05. Apr 2008, 17:47:02 od kafedzija »
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Бог чува Србе.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2032
Zastava Pančevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
I macici progledaju. Smile Arci je potpuno u pravu za nase politicare, nista se u medjuvremenu nije promenilo.
IP sačuvana
social share
Тврд је камен за онога ко на њему спав'о није,
jа сам рођен на камену зато камен мекан ми је.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
a jesi li ti poslusao ovaj intervju? on ti je indirektno rekao da je kosovo vec otcepljeno jos dok je on bio ziv ....

koji ti je?

uostalom .... imala sam priliku da budem s djindjicem i posle toga i sta je on tad rekao i uradio: niko me ne moze ubediti i nikad me nece ubediti da je on dobar politicar, jedini demokrata koji je radio za srbiju i s slicna sranja ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kafedzija

Si ti Gambi, Makro ili Rasha Zemun ? Smile

Puno, brate koristite te radikalsko-epske postapalice  Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Pa gde nađe mene da povežeš sa nekim strankama i strančarenjem,kada sam u postu povodom Đinđićevog intervjua izričito rekao da su stranke i strančarenje naše najvece zlo,ubedljivo.

Eto vidiš,ja izrazim svoje slobodno mišljenje,a ti to odmah povežes sa neom strankom,kao da niko ne može da razmišlja izvan pripadnosti neke stranke.Osim toga,po tebi se moja razmišljanja poklapaju sa nekim,po tebi,radikalskim načinom retorike,  i sve  nekako pakuješ u  "stranački profili" ,eto vidiš koliko je stančarenje obuzelo ljude,kao da u životu nema ništa osim stranaka..

Ti strančariš i mislisc da sam možda radikal..
Još sam i rekao da je rešenje,po mom mišljenju, u parlamentarnoj demokratiji, onoj izvornoj,bez stranaka,a zna se kod nas da svaka stranka ima svog tajkuna,koji "na pošten način" zarađuje..

Situacija je veoma ozbiljna,a ti izvodiš neke kerefeke...
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Alcatel 
Ovaj interviju, koga se inače dobro sećam, pokazuje da nijedan političar u Srbiji ne može tako lako dati Kosovo. Đinđić je već tada shvatio da Amerikanci nemaju dobar odnos prema Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zemljo slavnih vitezova, Lazara i Milosa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N73
Ovaj interviju, koga se inače dobro sećam, pokazuje da nijedan političar u Srbiji ne može tako lako dati Kosovo. Đinđić je već tada shvatio da Amerikanci nemaju dobar odnos prema Srbiji.

Brate isuvise si plitak da bih razgovarao sa tobom ako verujes u to sto si napisao u zadnjem postu. I Tadic ne da kosovo evo ubi se braneci ga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Prvo pogledajte ovaj intervju koji je Đinđić dao 20 dana pred smrt,gde se vidi da je Đinđić jasno rekao Zapadnim liderima,odnosno vladartima sveta,da Srbija neće dozvoliti otcepjenje Kosova…



Šta reći posle ovoga…?

Prvo,nisam mogao da verujem da je ovo Đinđić pričao.

  (.....................tona nebuloza...............tona nebuloza...........................................etc.....
Šta "prvo,nisi mogao da se načudiš" Šta:"Šta reći posle ovoga"?Posle čega majketi???
  Šta,bio je mnooogo loš pa si sad  provalio da je ustvari bio pravi patriJota?  Smile
 Šta se sve lupeta i bulazni......
 
   Svakodnevno ispiranje mozga jeftinih priča demagoga,napadi bulevarske štampe i ljudi mračne prošlosti (koji su se svi od reda pozivali na SrBstvo) - učinili su svoje:
 -///Svi vrlo dobro znaju da je Djindjić bio izdajnik,lopov,mafijaš ali eto čuda  Smile -ispostavilo se da je bio strašno veliki patriJota,da je bio "pravi Srbin"  Smile Smile  ///   Ubila ga je moja baba..
    Smile Smile Smile Smile Smile Smile
  Nemam reči.Sramota.
« Poslednja izmena: 04. Apr 2008, 23:03:09 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zemljo slavnih vitezova, Lazara i Milosa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N73
Odakle si ti uopste?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
More ne zajebavaj  Smile Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.