Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hulio Iglesijas 9. juna u Beogradskoj areni  (Pročitano 1688 puta)
04. Apr 2008, 00:02:59
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 3Gs
Hulio Iglesijas 9. juna u Beogradskoj areni



Najpopularniji latino pevač svih vremena Hulio Iglesijas, održaće koncert u Beogradskoj areni 9. juna ove godine.

Ovaj romantični šansonijer uspeo je da u svojoj dugogodišnjoj karijeri dopre do srca publike i širom sveta proda preko 100 miliona albuma.

Prvi nastup i prvi veliki uspeh ovog nesuđenog fudbalera Real Madrida, bio je 1968. godine na španskom muzičkom festivalu u Benidormu gde je sa kompozicijom "La vida sigue igual" osvojio prvo mesto.

Tokom sedamdesetih godina nastupao je po Evropi i Južnoj Americi i sticao obožavaoce hitovima poput "Manuele", a krajem 1978. godine, potpisuje ugovor sa CBS Internationalom i Iglesijas počinje da snima ne samo na španskom već i na italijanskom i francuskom jeziku.

Početkom osamdesetih krenuo je u "pohod" na američko i britansko tržište koje je za kratko vreme i uspeo da osvoji hitom iz 1981. godine "Begin the Beguine", posle koje je ubrzo usledila i kompilacija "Hulio".

Najveća prekretnica za oca popularnog Enrikea Iglesijasa, bio je album dueta "1100 Bel Air Place" na kojima se nalazi i hit duet sa Vilijem Nelsonom "To all the girls I've loved before", kao i "All of you" sa Dajanom Ros.

Huliova popularnost je nastavila da raste kada je 1988. godine snimio duet sa Stivijem Vonderom "My love". Krajem osamdesetih prestao je da "flertuje" sa engleskim pop tržištem i vraća se snimanju ploča na španskom jeziku.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
O ne  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Počinje prodaja karata za koncert Hulia Iglesijasa u Areni
Beta |||| - 09.04.2008. - 12:10
- Prodaja ulaznica za koncert Hulia Iglesiasa, koji će biti održan u Beogradskoj areni 9. juna, počeće sutra, 10. aprila, saopšteno je iz Arene.


KARTE Ulaznice po cenama od 2.500, 3.000, 3.500, 4.000 i 5.000 dinara mogu se nabaviti na blagajnama Beogradske arene, koja je i organizator koncerta, Eventima, Bilet servisa, Kard servisa, Takvuda, IPS-a, Mamuta, restorana Plato, kao i preko sajta www.arenabeograd.com.
Hulio Iglesijas je "najpopularniji latino pevač svih vremena", a prodao je preko 100 miliona albuma širom sveta. Popularnost mu je toliko velika da i u novom milenijumu uspeva da proda milione albuma i održi rasprodate koncerte širom sveta, navodi se u saopštenju Arene.

Izvor: 24sata
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
POČELO ODBROJAVANJE
 

Najpopularniji latino pevač svih vremena Hulio Iglesijas, s preko 100 miliona prodatih albuma, pokloniće se Beograđanima i njihovim gostima na solističkom koncertu zakazanom za 9. jun u Beogradskoj areni. Romantični uglađeni šansonjer dopro je do duša ljudi širom planete pevajući na mnogim jezicima. Ultrapopularan davnih sedamdesetih, ali ništa manje ni osamdesetih, kad je prednost dao duetima sa Dajanom Ros i Stivijem Vonderom, svoju karijeru nastavio je do današnjih dana, iako je prestao da snima na stranim jezicima. Da mu popularnost nimalo nije opala i da još uvek prodaje milione albuma, te da je poput francuskog vina - što stariji to bolji - najbolje će se videti uskoro u našoj prestonici.   

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
Hulio Iglesijas: Vodiću ljubav sa svima vama!
Utorak, 10. jun 2008. 00:20     


"Julio Iglesias in concert", svetska turneja koja je oborila s nogu sve pripadnice lepšeg koje su joj prisustvovale, stigla je i u Beograd!

Vanvremenski hitovi muzičara, čija karijera traje punih četrdeset godina, ali i latino šarm, očarali su i tri generacije dama u Beogradskoj areni.

Spektakularna atmosfera za koju su zaslužni hitovi "Manuela", "Me olvide de vivir" i "Hey", bila je propraćena cikom i vriskom čak i starijih gospođa koje su verni Huliovi fanovi decenijama.

Svako ko se 9. juna zatekao ispred Arene i video gomilu ljudi koji se penju stepenicama, vrlo lako bi mogao da pomisli da se radi o nekom sportskom događaju - sve dok ne bi primetio da se u reci ljudi koja se uliva u koncertnu dvoranu ne nalazi ni šačica muškaraca!

Poneki čika sa semenkama, vredni tapkaroši i zaljubljeni momci, činilo se da su "jedino muško" na Novom Beogradu.

Dok su se zauzimale zlatne i srebrne stolice unutar Arene, jedina slika koja vas je pratila jeste slika tri generacije žena koje je muzika jednog čoveka uspela da poveže: mame i ćerke, koleginice, kume, mlade beogradske dame, sa ponekim prokrijumčarenim foto aparatom - da se sećaju.

A onda je Beograd utonuo u mrak...

Gromoglasan aplauz skoro 8.000 ljudi prolomio se Arenom, kada je preplanuli latino zavodnik stao na binu.

" Moji Srbi, posle toliko godina i toliko ružnih stvari koje su vam se desile, i vašoj zemlji i vašoj kulturi, ja imam iznenađenje za vas, iznenađenje staro deset godina - 'Natalie'".

Balada koja je godinama mamila uzdahe žena širom planete, bila je pun pogodak. Nizale su se nežne note i baršunast glas vremešnog pevača, sve dok nije opravdao svoj imidž ljubavnika.

 
"Baila Morena" digla je na noge sve prisutne ali naterala i Hulija da zanjiše kukovima, posle čega je morao i da pokloni jedan strastveni poljubac Kalini, devojci koja peva prateće vokale.

" Vrativši se nakon toliko godina, reći ću ono što svima stalno ponavljam: Najveća privilegija svakog pevača je da se vrati u zemlju u kojoj je već napravio jedan spektakularan koncert. Imam više od sedamdeset godina a zbog vas mislim da sam i dalje mlad. Voleo bih da vodim ljubav sa svima vama! Celu noć...i hoću!", rekao je Iglesijas, a potom na oduševljenje prisutnih, nastavio.

" Hajde da pričamo o seksu! Vi svi znate da je moj seksualni život bio intenzivan, isto tako pretpostavljate da više nije! Sad se nalazim u toj fazi kad moj mozak izdaje naređenja, ali ih telo ne izvršava! Ali rešio sam da u Beogradu to promenim - zašto? Zato što ćemo uz tango koji vam donosim svi večeras plesati - do kraja večeri, sa vašim supruzima, momcima ali i ljubavnicima, i vertikalno!".

Posle fantastične pevačko - plesačke numere, usledeli su ostali hitovi španskog šansonijera, poljupci sa ostalim pratećim vokalima, ali i "Manuela" koju je prepuna Arena otpevala jednoglasno.


Ređale su se balade, odjekivali uzdasi beogradskih dama, mogla se videti i poneka suza dok je pevao "You are always on my mind" a onda su se začuli taktovi pesme čije reči svi znamo - "Tamo daleko".

" Pre deset godina, u Beogradu sam doživeo nešto prelepo. Nije to bilo lako vreme za Srbiju! Sada, kada vas vidim ovde kako pevate sa mnom i borite se za život, osećam se počastvovanim što ste mi dozvolili da tu sreću podelim sa vama".

Muzika latino ljubavnika za kojeg bruje tračevi da je u višedecenijskoj karijeri vodio ljubav sa tri hiljade žena, u šali je nazivana "get lucky music".

Hitovi "Quijote", "Me olvidé de vivir", "Hey!", "Abrázame", "El amor", "Un canto a Galicia","La Carretera", su možda "krivi" i što se vi tu i čitate ovaj tekst...

Na turneji prepunoj emocija Hulio je svaki nastup počinjao rečima "svim ženama koje sam voleo", a u Beogradskoj areni, posle fantastičnog koncerta, sve su one volele njega!

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.27
Španski pevač nastupio pred 7.000 ljudi u „Areni“
Hulio razočarao Beograđane

Autor: M. M. - M. R. | 11.06.2008 - 06:00


Legendarni španski šansonjer Hulio Iglesijas održao je preksinoć koncert pred oko sedam hiljada ljudi u „Areni“ koji su koncert napustili poprilično razočarani - očekivali su više. Poslednji nastup Iglesijasa u Beogradu 1998. godine ostao je u lepom sećanju domaćoj publici, ali ove večeri u „Areni“ nije bio na visini zadatka...

Publiku su mahom činile pripadnice lepšeg pola, svih generacija - od tinejdžerki do starijih dama. Ipak, bilo je i puno zaljubljenih parova koji su došli da poslušaju čuvene balade poput „Natali“, kojom je Hulio i otvorio koncert. Na sceni se pojavio u karakterističnom trodelnom crnom odelu sa belom košuljom i crnom kravatom, a publiku je pozdravio na engleskom sa „Dobro veče, Beograde“. Osim proverenim hitovima kao što su „Manuela“, „Abraza me“, „Hey“, „Crazy“..., Hulio je pokušavao da publiku zagreje i opusti i baladama Elvisa Prislija kao što je „You are always on my mind“. Na sceni su ga pratili veliki bend i tri prelepe devojke koje su mu pevale prateće vokale i koje je tokom izvođenja svojih ljubavnih numera i poljubio. Više puta.
Međutim, komentari publike i stručne javnosti (muzičara koji su bili na koncertu) bili su da je „odradio tezgu“, „falširao“, „pevao ispod proseka“...
- Više sam očekivala, nekako je sve brzo prošlo. Mogao je barem bisom da nas počasti. Više je jurio prateće pevačice po bini nego što se koncentrisao na pesmu. Bezveze - priča Beograđanka Milena S. (43) koja je na koncertu bila se ćerkom Anom. Njeno mišljenje dele i Slavko i Jelena, mladi bračni par iz Zemuna.



- Bilo je nekako prosečno, bez većih dometa. Klasično odrađivanje. I zvuk je bio loš - njihov je zajednički komentar.
U prvim redovima na koncertu u „Areni“ bila je i naša predstavnica na „Evroviziji“ Jelena Tomašević.
- Smatram da Hulio Iglesijas na koncertu nije dao svoj maksimum. To mogu da kažem zato što sam gledala veliki broj njegovih koncerata na DVD-ju, koji su bili mnogo kvalitetniji od ovog koji je održao u „Areni“. Kada su u pitanju zamerke za njegovo pevanje, prva stvar je vezana za njegov prejak glas u odnosu na prateći bend koji je zbog toga tokom celog koncerta bio u senci njegovog glasa. Veliki minus je i to što je tokom večeri nekoliko puta prateće vokale ljubio u usta, što je potpuno neprimereno njemu kao osobi i ovakvom događaju uopšte. Takođe, sve vreme je pričao o nekim stvarima kojima nije mesto na takvom skupu. Ipak, na kraju se mora priznati da je njegov glas fantastičan i da je on živa legenda - kaže Jelena za „Blic.“
Neumesne šale
Hulio je između ostalog publiku pokušao da animira i konstantnim šalama na račun svog seksualnog života. Kako je sam priznao, iako mu je um i dalje bistar i spreman na akciju - telo ga lagano izdaje. Publika je bila pomalo zgrožena njegovom pričom kako je za samo 15 dolara u Americi kupio kineski aparat za održavanje erekcije, ali i da mu je lekar preporučio da ograniči njegovu upotrebu jer njegovo srce to ne može da izdrži?!

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moja najbolja drugarica je njegov veliki fan ..... Bila je na koncertu i odusevila se.
Kaze da je bilo odlicno.
Sem toga uspela je da se upozna sa njim, slika i ode na zajednicku veceru... Kaze da je odusevljena sa njim kao osobom kao i sa ljudima koji su joj pomogli u tome!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.