Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:40:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve se skupilo...  (Pročitano 16012 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Mladost, ludost...proćiće je.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Zelim i pravo prijateljstvo a i da budem vidjena u drustvu "faca"...zapravo kod mene nema bas ono FACA ali ne zelim da se druzim sa curama za koje pricaju da su fuxe,seljanke itd..
Znam da mi je ova ideja o silikonu van pameti...meni se to svidja(mada znam da mi je to u ovim godinama skoro neizvodljivo...)
p.s. naravno da vas ne lozim..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Od "Faca" teško da možeš očekivati pravo prijateljstvo. Traži nekoga ko je tebi sličan, ko ima ista interesovanja, želje i slične potrebe.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ovakve neke stvari su razlog sto nikad ne bih imala ponovo 16, 17 godina... kad bi mi ponudili da pocnem neke stvari iz pocetka, izabrala bih 25  Smile

nemoj se koncentrisati toliko na to drustvo iz skole... sada su ti oni ceo svet, ili se to tebi tako cini... za koju godinu ces ih zaboraviti kao da nikad nisu ni postojali!!
zaokupi se necim, nadji sebi neki hobi... bilo je vec saveta na tu temu, sta tebe zanima, razmisli? gde god budes isla, na casove plesa, jezika, keramike...sport, upoznaces nove ljude  Smile ako ides na nesto sto te zanima, velika je verovatnoca da ces steci nove drugare, i to one prave, jer vas spaja zajednicko interesovanje, sklonosti, a ne sasvim slucajan raspored u ucionici kao u srednjoj skoli...
silikonska usna ti nece pomoci da budes samopouzdanija i srecnija, ali neki sport, hobi, druzenje sa tebi prijatnim ljudima- hoce!
« Poslednja izmena: 07. Apr 2008, 13:52:40 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Lako je vama da kazete sve ce to proci. .  ali je ovo mnogoo tesko za mene. .  prosto ne mogu normalno da funkcionisem(ne mogu da ucim,da spavam,nemam volju za nista). .  izgleda da oni koj se ponasalju kao debili,psuju,vicu,glupiraju se najbolje prolaze. .  ja nisam takva,(nisam ni ja neka cvecka ali ne zelim od sebe da pravim debila). . .

Lako nam je jer smo svi to prosli... Smiley

Elem... i ja sam u srednjoj bila stidljiva... i imala sam visak kilograma... i mrzela sam da se sminkam i oblacim po poslednjoj modi... i... volela sam da citam... i...
druzila sam se sa slicnim osobama... otpadnicima... koje se nikada i nikako nisu uklapale u masu...
Nikad, a ni tad nisam pristajala na kompromise...
S druge strane, jedna od moje dve najbolje drugarice je pokusala da se uklopi... da bude kao prosecne devojcice... i mucak.. nije islo... trudila se... ali.. nije bila zadovoljna, a neke glupe standarde koje su joj nametali jednostavno nije mogla da ispuni... onda je odustala od svega i vec 13 godina se druzimo.... i druzicemo se do kraja zivota... jednog dana bice kuma mojoj deci...

Stvar je u tome sto moras da se oslobodis tih predrasuda... osobe koje nisu tip top, koje nisu face, koje nisu najpopularnije... cesto su mnogo bolji prijatelji... pre svega sto delite ista interesovanja...

Dalje... valjda u vasoj skoli postoje neke sekcije.. prikljuci se.... to zaista nije sramota...
Zahvaljujuci npr. novinarskoj... ja sam u jednom trenutku imala priliku da vidim kako je to biti reporter, novinar istrazivac, urednik... kako se radi prelom... itd...

Takodje... ne potcenjuj, ali i ne precenjuj sebe... ne znam sta je gore od te dve stvari... a i prosto je nemoguce da u citavoj skoli ne postoji osoba slicna tebi... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li neko moze da obrise ovu temu?
unapred hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Nisam ranije videla temu ali ću ti danas odgovoriti.

Ti si bezosećajni, razmaženi egocentrik, koji maltretira svoje roditelje, nameće se okolini i pokušava da jaše po tuđim glavama. Boli tebe briga kako se mama oseća kad se ti dernjaš, a ona rinta po ceo dan. Pa još kad joj dođeš sa takvom fiks idejom da na sebi zdravoj napraviš majmunsku vulvu da bi te svi gledali.

Jasno je meni kao dan šta ti treba. Treba ti da te život dobro tresne o zemlju. Na žalost umesto da si se posvetila pravim vrednostima obrazovanja, iskrene odanosti prijateljima, ti bi da budeš Karleuša. A lepa moja Karleušu drogira i jaše svaki ubica u ovoj zemlji. Da li si spremna da živiš takav život u kome padaju šamari? Da li si spremna da budeš nečija krpa da bi još pri tome dobila usta i prsa puna silikona koji ne služi tebi nego tvom zlostavljaču?

Površna si, naivna i guska. Eto to si ti. Siđi sa nebesa i zacrtaj sebi nekakav cilj, makar da oslabiš i da se fizički središ. A onda se stvarno potrudi oko tog cilja umesto da čekaš kako će mama umesto tebe. I sredi svoju sobu, opweri veš, sudove, idi u samoposlugu. Nije život to što ti misliš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia N97
U jebo te, shta bi ovo ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ovo bi dašak stvarnog sveta u Trnovoj Ružici. Ne brini Far, neće teta tebe da grdi.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Nisam ranije videla temu ali ću ti danas odgovoriti.

Ti si bezosećajni, razmaženi egocentrik, koji maltretira svoje roditelje, nameće se okolini i pokušava da jaše po tuđim glavama. Boli tebe briga kako se mama oseća kad se ti dernjaš, a ona rinta po ceo dan. Pa još kad joj dođeš sa takvom fiks idejom da na sebi zdravoj napraviš majmunsku vulvu da bi te svi gledali.

Jasno je meni kao dan šta ti treba. Treba ti da te život dobro tresne o zemlju. Na žalost umesto da si se posvetila pravim vrednostima obrazovanja, iskrene odanosti prijateljima, ti bi da budeš Karleuša. A lepa moja Karleušu drogira i jaše svaki ubica u ovoj zemlji. Da li si spremna da živiš takav život u kome padaju šamari? Da li si spremna da budeš nečija krpa da bi još pri tome dobila usta i prsa puna silikona koji ne služi tebi nego tvom zlostavljaču?

Površna si, naivna i guska. Eto to si ti. Siđi sa nebesa i zacrtaj sebi nekakav cilj, makar da oslabiš i da se fizički središ. A onda se stvarno potrudi oko tog cilja umesto da čekaš kako će mama umesto tebe. I sredi svoju sobu, opweri veš, sudove, idi u samoposlugu. Nije život to što ti misliš.
neko je ustao na levu nogu Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:40:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.