Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:51:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Piraterija  (Pročitano 7200 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia E
a da ti sve to lepo zaboravis...... ako ti je stao na zulj ti to resi na djentlmenski nacin...izazovi ga na dvoboj, na ferku isl.
prijavicu ga policiji...to mi nekako...cinkaroski  Smile
Smile Smile Smile

Ако си јачи онда га туци, ако ниси онда ћути. Цинкароше нико не воли!  Smile
Vidis bre kombi da klinac koji hoce da prijavi ima 16 godina Smile a nosi telefon od 250e koji su mu kupili mama i tata pa mu neko reko da nece da mu proda igricu ili mu je prodao igricu sa lose odstampanim omotom i sad ce on da vidi ja cu da ga prijavim pandurima jer ja sam badza, ako si musko raspravi to odmah oci u oci, mada ti imas 16 godina tako da Smile
jebem te zemljo sa ovakvom drukaroskom omladinom! Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
HTC Sensation
Piratere bi da prijavljujesh? You little bastard!!!   Smile
A odakle ti Win na tom tvom kompu? Da ga nisu rode donele ili si ipak platio paprene parice za original?
Da citiram Reja Marshala - bivsheg vlasnika Grokstera :  "Technology always wins... always. You can`t shut it down!"
Savet - uzhivaj i ne cepidlachi.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Apr 2008, 22:07:23 od DavidB1988 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13


   'ajde 'ajde smirite se, decko je samo zrtva tranzicije. nije on kriv.

   dinkic je vrsio mentalno nasilje pustajuci subliminarne reklame a la prijavi bliznjega svoga.

   jos je mlad, naucice valjda.

   srecna nova "48.  Smile
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 5610
 Smile Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bei mir zuhause.jpg
(107.84 KB, 800x534)
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Koje se to pare gube od pirata? Domaca muzika da filmovi da, ali strano ne. Ko jebe USA,Eu i ostalu ekipu. Ja sam za pirateriju. Otkud Srbima pare da kupe igrice i sve ostalo kad vecina nema posla. Da smo razvijena zemlja i da svi imaju posla ne bih rekao rec, ali ovo je stvarno absurdno.
Mrzim drukare. Ako imas problem sa njim razbi ga ko picku. Tuzenje je kurvinski.
Svi ovde mogu da seru da su pirati losi a garantujem da 99% ima sve originale jel tako? Malo sutra  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia E
Koje se to pare gube od pirata? Domaca muzika da filmovi da, ali strano ne. Ko jebe USA,Eu i ostalu ekipu. Ja sam za pirateriju. Otkud Srbima pare da kupe igrice i sve ostalo kad vecina nema posla. Da smo razvijena zemlja i da svi imaju posla ne bih rekao rec, ali ovo je stvarno absurdno.
Mrzim drukare. Ako imas problem sa njim razbi ga ko picku. Tuzenje je kurvinski.
Svi ovde mogu da seru da su pirati losi a garantujem da 99% ima sve originale jel tako? Malo sutra  Smile
to je to brate uboo si srz problema Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2008, 13:43:06 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N73 ME
naravno da koristim piratske programe, muziku,filmove,igre i ostalo!
lik me stariji 15 godina i vise, i kurci se oko foruma, spamuje na mom forumu, hvali se snimcima na kojima bije matore ljude i muci ih, razmisljam da li da ga prijavim,ma nije on jedni pirat, ostaje nam milion pirata da narezujemo igre, ali ne moze da se kurci kada zna da ima ranjivo mesto, mora to da shvati!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ako toliko vremena provodi na forumu, a zna da ti je na zubu, pripazi da ne dobiješ preko pičkice malo, neće mu mnogo trebati da skonta.... A sama rečenica 
Citat
naravno da koristim piratske programe, muziku,filmove,igre i ostalo!
  govori dosta i o tebi....

Ja u radnji imam legalan Win, legalan Nod, Open Office i par bsplatnih plejera.... A kući uživam u blagodetima pirateirje... i kod mene u gradu postoje radnje koje to rade, pa me boli kurac. Ako ne radi posao onaj koji je plaćen za to, ja sigurno neću da radim tudj posao, pa makar bio i plaćen, a extra jer i ja sam to koristim...
Kao kad bi narkos odrukao narkodilera.... malo paradoksalno, zar ne?

Sedi i kuliraj.... da ne nahebeš.... jer kako neko reče, čim taj radi, ima zaledjinu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Koje se to pare gube od pirata? Domaca muzika da filmovi da, ali strano ne. Ko jebe USA,Eu i ostalu ekipu. Ja sam za pirateriju. Otkud Srbima pare da kupe igrice i sve ostalo kad vecina nema posla. Da smo razvijena zemlja i da svi imaju posla ne bih rekao rec, ali ovo je stvarno absurdno.
Mrzim drukare. Ako imas problem sa njim razbi ga ko picku. Tuzenje je kurvinski.
Svi ovde mogu da seru da su pirati losi a garantujem da 99% ima sve originale jel tako? Malo sutra Smile

to je to brate uboo si srz problema Smile
Zna se da uvek volim centar  Smile
Ali to je absurdno. Ili pusti tog lika na miru ili lepo se izmlatite, kome kuke a kome obojke.Biti pirat znaci biti Srbin  Smile
Kamo srece da to nije tako ali stvari su drugacije.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Biti pirat znaci biti Srbin

Хоћемо онда да џоли роџера уведемо као другу званичну заставу Срба? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:51:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.