Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:10:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Gran Turismo 5 Prologue™  (Pročitano 2869 puta)
26. Mar 2008, 16:13:39
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung S4
LJudi moji... Sutra dobivam ovu fantasticnu igru(dobro nije igra, manje vise je demo)!! Odmah cu vam postaviti dojmove!! Jooooj jedva cekam!!! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Apple iPhone
dobijas ti za PS3, a mi za PC? Smile neverujem da ce tema da bude aktivna, jer su ovde vecinom PC gameri, retki su sa konzolama Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
Igraonica lan-wars je nabavila GT 5 Prologue Smiley mogu vam reći da će biti dobro žao mi je što nemogu igrati se u lanu pošto imamo 5 ps3 konzola pa bi bilo još uzbudljivije

Internet igranje je nemoguće kao i za sve igre pošto nema servera za HR ....... ko zna di se kačimo pa ping leti na 1000 ...  Smile Smile

Slika zahvaljujući HD TV 22" Monitorima užitak je voziti GT.... tko nije nadam se da će bar probati  Smile Smile
nadam se uskoro turniru .........

PS:ja kao veliki obožavatelj možda sam subjektivan baš me zanima kako drugi misle javite se .....  Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Mar 2008, 09:48:44 od ticco »
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3953
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Internet igranje je nemoguće kao i za sve igre pošto nema servera za HR

Ne znam kako je u Hrvatskoj, ali ja u Srbiji igram igrice za PS3 preko interneta bez problema. Samo sam napravio account na PSN i sve radi lepo.

Što se tiče GT5, sačekaću da se pojavi cela igrica, mislim da će biti zanimljivo igrati preko interneta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 329
Zastava Hercegovina - Lan-wars.com
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson P1i + 8 giga
Citat
Internet igranje je nemoguće kao i za sve igre pošto nema servera za HR

Ne znam kako je u Hrvatskoj, ali ja u Srbiji igram igrice za PS3 preko interneta bez problema. Samo sam napravio account na PSN i sve radi lepo.

Što se tiče GT5, sačekaću da se pojavi cela igrica, mislim da će biti zanimljivo igrati preko interneta.

sretan si to jest vi u nas je katastrofa ps3 na internetu pes i bilo sta užas..... Smile Smile
IP sačuvana
social share
LW/klan
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S4
Citat
Internet igranje je nemoguće kao i za sve igre pošto nema servera za HR

Ne znam kako je u Hrvatskoj, ali ja u Srbiji igram igrice za PS3 preko interneta bez problema. Samo sam napravio account na PSN i sve radi lepo.

Što se tiče GT5, sačekaću da se pojavi cela igrica, mislim da će biti zanimljivo igrati preko interneta.

Da  li mozes meni objasniti kako se pravi account preko Psn-a?? I ja bih da igram bez trzanja i gluposti!! I jos nesta..jel mozes na playstation store??
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3953
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Da  li mozes meni objasniti kako se pravi account preko Psn-a?? I ja bih da igram bez trzanja i gluposti!! I jos nesta..jel mozes na playstation store??

Uključiš PS3 bez ikakvog diska unutra i ideš na Create Account (to je skroz desno ako se dobro sećam) i napišeš šta ti se traži (moraš da imaš preko 18 godina, ako nemaš stavi da imaš); samo kad ti traži da staviš državu, grad i poštanski broj, nije ponuđena Srbija, pa moraš da staviš neku drugu državu i grad, a poštanski broj pogledaj na internetu (to kasnije možeš da promeniš). Što se tiče ps store to zavisi koju si državu stavio kad si se registrovao, ali ti treba kraditna kartica koja važi u toj državi (za ovo nisam siguran, ja sam stavio Hrvatsku kad sam se registrovao, a u njihovom ps store nema ništa).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S4
Da ja sam napravio taj account i stavio sam "idiot" Hrvatska i sada nemam nista u storeu a izgleda i da sam si igranje zajebao!!! jel mogu to promijeniti!!!
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3953
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Na account management možeš da menjaš stvari.

A šta neće da ti radi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


U can't handle the truth!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2336
Zastava Ormar tvoje cure
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung S4
Mogu promijeniti ulicu, regiju i postal code ali ne i country... I ne ne radi mi... Pise mi kao"Playstation store is not available for selected country/region"! I sada bih ja promijenio country ali ne znam kako!!
IP sačuvana
social share
I don't need to get a life. I'm a gamer. I have lots of lifes!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:10:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.