Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:37:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Srbi su u stvari:

Glasanje završeno: 24. Maj 2008, 20:24:44

Kelti
3.6%  (2)
Sloveni
63.6%  (35)
Arijevci
9.1%  (5)
Iranci
1.8%  (1)
Etrurci
1.8%  (1)
Indoevropljani
7.3%  (4)
nista od pomenutog
12.7%  (7)
Ukupno glasova: 55
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srpski koreni - odakle smo u stvari?  (Pročitano 98029 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Cega se pametan stidi...  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mobile,
vidim da su ti argumenti guslarski.
To što se ti pozivaš na dučića je objektivno kao da se ja pozovem na književnika Milu Budaka.
Probaj se pozvat na Nikolu Kalabića,možda na Mladića a čak i Šešelj  je "verodostojni svedok"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Pa eto pozovi se na wikipediju ako oces, to ti je barem dostupno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Profesore, prestani da se proseravas!  Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Novi nindža kolo vodi.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 872
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
To što se ti pozivaš na dučića je objektivno kao da se ja pozovem na književnika Milu Budaka.
Probaj se pozvat na Nikolu Kalabića,možda na Mladića a čak i Šešelj  je "verodostojni svedok"


 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mobile,
vidim da su ti argumenti guslarski.
To što se ti pozivaš na dučića je objektivno kao da se ja pozovem na književnika Milu Budaka.
Probaj se pozvat na Nikolu Kalabića,možda na Mladića a čak i Šešelj  je "verodostojni svedok"
mobile,
vidim da su ti argumenti guslarski.
To što se ti pozivaš na dučića je objektivno kao da se ja pozovem na književnika Milu Budaka.
Probaj se pozvat na Nikolu Kalabića,možda na Mladića a čak i Šešelj  je "verodostojni svedok"

Gusle su jedan lep narodni instrument i ne znam zasto ih nipodastavas ali ajd... razumemo te.

Elem, Milu Budaka (valjda svi znamo ko je bio) pokusavas da stavis pored Jovana Ducica... smesan si. Procitaj neku kljugu od Ducica pa onda pricaj. Evo preporucujem te "Blago cara Radovana", veruj mi odusevice te...

Nazalost , ljudima kao sto si ti koji su puni mrznje ne vredi bas nista zdravorazumno reci jer imate nedostatak istog.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mobile,
ne znam po čemu si me tako okvalificirao.
Gusle obožavam,imam ih doma  ali se služim izrazom"guslarski"za nešto što ne prati povijesne činjenice.
Od Dučića sam nekad čitao neku pjesmu i više nemam namjeru.Ne govorim ništa o njegovu pjesništvu već o njegovoj izjavi koju si ti naveo.On nema veze sa njegovim darom za književnost.Znam dobro koje su mu bile političke pozicije.I Mile budak je pisao prije rata i to teme iz seoskog života ali navesti njegovu neku političku izjavu isto j ekao ti Dučićevu.Za mene neobjektivno.Ako je tebi je normalno da je Dučić valjan za neku političku izjav zašto meni ne bi to bija budak(nije, ali ti uspoređujem da vidiš koliko nisi objektivan)
Tvoja izjava da tražim na guglu ono što to tvrdiš je neozbiljna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ja znam da je nekima tesko da shvate sta je ovde tema, ali molio bih da se potrude i da ne kace ovde tekstove koji blage veze nemaju sa temom.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Ja znam da je nekima tesko da shvate sta je ovde tema, ali molio bih da se potrude i da ne kace ovde tekstove koji blage veze nemaju sa temom.
ima ih vala svakakih... Smile
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ccccc

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1034
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6234
Srbi nisu postali ni od kelta,niti su dosli iz Irana,niti su seobama dosli,niti vode poreklo od Slovena...Ciste vatikanske izmisljotine.Na ovim prostorima Srbi zive od pamtiveka.Niz istoricara novijeg doba ioznosi tu i sledece tvrdnje potkrepljene cinjenicama-Srbi se spominju 18 vekova pre hrista,prestonica Srbije ok Krke do Peloponeza Skadar,Aleksandar veliki-Aleksandar Karanovic Srbin,Berlinski kongres-instrumentalizovan sastanak na kome se Srpska istorija lazira...I jos mnogo drugih stvari.Pravo pitanje treba da glasi-Koji narodi su prihvatili hriscanstvo od Srba i stopili se sa njim,a ne ok koga su postali Srbi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:37:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.