Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Шпијунирање преко искљученог мобилног телефона ...  (Pročitano 27379 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Za Slobu nisam izmislio, slusao sam Tijanicevu izjavu. Za ovo ostalo- prema podacima koje sam dobio od agencije iz engleske i iskljuceni mobilni bez baterije se moze spijunirati. Nisam strucan al valjda oni znaju sta pricaju jer se bave time.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 niko ne tvrdi da si izmislio ,ali obaveshtajne agencije (posebno britanske  Smile ) se bave shirenjem laznih vesti i idezinformacija da bi psiholoshki delovali na neprijatelja.
poshto je ovo ipak nauchni pdf , trebalo bi da se nadje nekakvo pokrice za shpijuniranje telefona bez baterije ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Pa nisu to samo oni rekli. Al vec sam rekao da sam ceo folder obrisao tako da nisam u stanju da kazem ista vise. Inace bila i afera sa spijuniranjem preko satelita pre neku godinu tako da od tada sam siguran da je sve moguce.

Tem,a je zanimljiva u svakom slucaju. Ja sam pre jedno godinu dana stavio slicnu temu.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
I-mate il` nemate
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
 ma svakom je jasno da je ukljucheni mobilni kao kompjuter sa bezicnom mrezom , s tom razlikom da ga pored korisnika kontrolishe i mreza - prema tome , shpijuniranje je svakako moguce ,narochito shto mreza moze i bez znanja i volje korisnika da mu instalira razan softver (kao i proizvodjach uostalom ).

interesantnije je pitanje , koliki je deo mobilnog telefona "operativan" kad je iskljuchen - odnosno da li je stvarno ukljuchen ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Ukljucis ometace gde????? Sustina je da ne spijuniras nekog kad je kod tebe vec kad se slobodno krece i kad je van tvog vidljivog dometa. On kad dodje kod tebe licno ne treba ti ometac- uzmes motku i.... posle uzmes sve podatke sto ti trebaju  Smile
hehehehehe....  Smile Smile Smile
U zgradu BIA kad se ulazi mora da se izvadi baterija iz telefona.
zaista vam zanimljiva ova tema...u pocetku sam smatrao a je glupa,ali sad kad sam procitao,zaista mi se svidja...zaboravih da to sto nesto izgleda nelogicno,ne znaci da je i nemoguce...nas okruzuje materija,tako da cak i kada nam nesto izgleda neverovatno,ne znaci da nije izvodljivo...samo nastavite...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Koliko znam moze da radi cak i kad se izvadi baterija. Skoro sam se bas nesto raspitivao kod jedne sluzbe u engleskoj koji mogu da nadziru bilo gde i bilo koga zahvaljujuci globalnoj mrezi. I to je dovoljno da je praceni opremljen obicnim telefonom, ne onim prepariranim. Ima i sluzbi za pracenje i obezbedjenje koje rade na tim osnovama. Sloba Milosevic je trazio da svi kojki dodju kod njega moraju da iz telefona izvade baterije ali nije znao za zvrcku.

Kao za inat sam pre par nedelja izbrisao ceo folder, kao nepotreban, bas sa ovim sadrzajem.
Pa tad je bio slucaj da je Mosad koristio telefon kao bombu, plasticni exploziv u bateriji. Ali tada su mobilni bili malko veci u usporedbi kao danas. Bez baterije je tesko locirati (nemoguce) mobilni. Osim ako nema neku mini bateriju u sebi. A moze se postaviti pored radio uredjaja pa cuti kad je iskljucen dal nesto emituje. Ja sam jednom svog postavio pored radija i cekao sa sekiricom dal c me izdati, nije ni zucnuo kad je bio iskljucen pa je do dan danas u zivotu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Ja sam jednom svog postavio pored radija i cekao sa sekiricom dal c me izdati, nije ni zucnuo kad je bio iskljucen pa je do dan danas u zivotu 
Јеси лик Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Taj mobilni nije imao kameru pa sam iskljucio mogucnost da je vidio sekiricu
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
to sa zvuchnikom (radijom) nije bash 100 posto sigurno . naime , mobilni se povremeno "odzove" na upit mreze kad je ukljuchen - a kad je iskljuchen ne. medjutim , to ne znachi da nije primio komandu mreze - moguce je da je programiran da se ne javlja kad je iskljuchen . ali takodje je moguce da bi na neku drugu komandu mogao da odgovori -iako je navodno iskljuchen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.