Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Počinje demarkacija granice između Makedonije i Kosova  (Pročitano 19390 puta)
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bulajka

Ma kako to da svi koji rade protiv Srbije, rade i protiv sebe? Kako samo dolazis do takvih zakljucaka? Nije mi jasno ...

Gambi je svojevremeno terao Makedonce po forumu da oni, u svojoj zemlji glasaju za onu opciju koja ce podrzavati radikale u Srbiji .... mis'im Smile Smile Sta to bese mozak? Smile

Makeodnci rade, ono sto im se kaze ...
Поздрав,мала девојчице! Smile Ниси хтела да разумеш шта сам рекао,а пошто не верујем да ниси неинтелигентна ,предпостављам да ниси добро разумела.Шиптарски проблем виси као "дамаклов мач" и над њиховом главом(њиховој поготову!).На некој вишој равни свака свесна неправда(а и овај чин,ако се деси,са њихове стране не би био поштен) учињена било коме од стране било кога се мора "као бумеранг"вратити.Признавање Косова је чин који у себи нема никаквог легитимитета и легалитета и не постоји могућност њеног оправдања.Никад се не зна када ће им Србија затребати и то можда управо по овом питању! Шиптари имају превелик апетит и бојим се да ће се цео регион(ако не сад онда у догледној будућности са оваквим намерама,сигурно!)дестабилизовати и можда им тад затребамо и ми и Грци и Црногорци,никад се не зна! На незахвалност се,у политичком смислу,не одговара,захвалношћу.Наравно,свако нека ради према својим интересима,али мислим да то што намеравају да ураде,ако ураде,без обзира по чијем наговору,није политички пробитачно.Напротив,имам утисак да ће такав "благонаклон" став према несумњивом "незајажљивом апетиту", шиптаре само окуражити и уверити их да могу да раде шта им се прохте и у самој Македонији и ништа више!Поздрав!
ПС.Мислим да превише употребљаваш речи као што су "павијан" и "патриЈота".
« Poslednja izmena: 03. Apr 2008, 18:27:26 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
bulajka

Ma kako to da svi koji rade protiv Srbije, rade i protiv sebe? Kako samo dolazis do takvih zakljucaka? Nije mi jasno ...

Gambi je svojevremeno terao Makedonce po forumu da oni, u svojoj zemlji glasaju za onu opciju koja ce podrzavati radikale u Srbiji .... mis'im Smile Smile  Sta to bese mozak?  Smile

Makeodnci rade, ono sto im se kaze ...

То је оно чему треба да тежимо! Треба да будемо држава која ће да ради онако како јој се каже и мирна Бачка!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
demarkacija je odlozena

a za to ko vam je veci prijatelj od nas ili Slovene ...rekao sam vec na ovom forumu ....velika vecina od Makedonce protivi se prizanju Kosovo i prekini sa tu neprijateljsku propagandu sprema Makedonce ...mi vas osecamo najblizi od sve komsije

Ako vlada Makedonije ne prizna Kosovo do zasedanja NATO ja ću sei javno izviniti i to izvinjenje će mi stajati u potpisu 7 dana. Ako prizna šta ćeš ti da učiniš?

vidim tvoj potpis nije izmenjen
Nije se ni samit NATO završio. Kad se završi videćeš.  Smile

Pogrešno sam procenila u svom prvom postu na temi. Makedonija nije priznala Šipniju za ulazak u NATO. Možda i bi da ih Grci nisu zaštopovali oko imena, a možda ni ne bi. Ja se nadam da ne bi. 

Toše  Smile
« Poslednja izmena: 04. Apr 2008, 00:45:32 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Ha ha  Smile

Simijon  Smile
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Cane  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Видите како је суров тај западни свет?
Хајде, хајде, вратите нам се, све вам је опроштено!  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Čekaj bre, nismo se još odmorili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Spam

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Čekaj bre, nismo se još odmorili.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ako vlada Makedonije prizna Kosovo do 2 april  isto cu i ja

А ако призна после другог априла?

...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Ha ha  Smile

Simijon  Smile

Oстаните са оваквим ставом и волим Вас највише на свету...  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.