Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:46:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Napadi na SPC i Srbe povratnike u Benkovac  (Pročitano 8806 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
@Littlegirl...pa to nije bas cool... Smile ti to znala a nikome nisi prijavila...ehhhhhhhhhhh...

Pa nije cool, al' ko te pita. Kazu im "Da vas vidimo tamo u 18:00, pa cemo da vidimo dali da vas iznabadamo ili ne ..."  Smile

Ali, to je nista za ono sto vi radite Srbima-entuzijastima koji odluce da se vrate u Ljepu Vasu Smile

Ja nikom nista neradim...jedino talijane malo prebijamo ali Srbe....no!!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20


Evo ovako izgleda netko tko nezna dali je na nebu ili na zemlji...

@Littlegirl...pa to nije bas cool...  Smile ti to znala a nikome nisi prijavila...ehhhhhhhhhhh...

Где си видео моју слику па знаш како изгледам?! Smile

Nekada je dovoljno citati da covijek sebi stvori sliku...

Е то си добро рек'о. И ја сам читајући дела Анте Старчевића, Мила Будака и других, створио јасну слику о вама Крватима.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa skoro sad su neki momci iz Srbije imali avanturu u Lijepoj Vasoj ... Hrvati im s*ebali auto, njih izvukli iz kola i tukli k'o stoku  Smile

Valjda su ovi ranije tog dana pravili neki pitchwayz na nekoj utakmici ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa skoro sad su neki momci iz Srbije imali avanturu u Lijepoj Vasoj ... Hrvati im s*ebali auto, njih izvukli iz kola i tukli k'o stoku  Smile

Valjda su ovi ranije tog dana pravili neki pitchwayz na nekoj utakmici ...  Smile Smile

A sta ces...budala ima i to treba dobro kazniti i to je to...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


крв југа - душа истока

Zodijak
Pol
Poruke 1224
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ma koja prava, stanovi nikom nisu vraćeni tj stanarska prava.Gdje da se vrate, u neko predgrađe gdje im vlada pravi kuću u zamjenu za stan u centru, pljačka dostojna ustaške iz 41.
@ crocodile rekoh strpljenja malo, doćiće i taj dan ! A mnogo nas čeka na njega .......

Kako nije ja znam iz privatnog poznanstva 4 obitelji kojima je vraceno...
Ma šta reče, pa objavi te slučajeve da ljudi mogu da se pozivaju na njih na sudu i vrate otetu imovinu !!!!!!!!!!
@ mad max  Smile Smile Smile hvala, al ja ću radije u usranu CG !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
 Piše: Hrvoje Šimičević, 26.03.2008. 08:23
NOVA AKCIJA ODVJETNIŠTVA
Šestorica uhićena zbog ratnih zločina u Pakracu

Uhićenja se temelje na dijelovima koji se nalaze u materijalima haškog tribunala u procesu protiv Tomislava Merčepa, a koji su na kraju dostavljeni državnom tužiteljstvu Hrvatske

Državni odvjetnik Mladen BajićDržavni odvjetnik Mladen BajićŠestorica pripadnika bivšeg voda Vojne policije pri 76. samostalnom bataljunu Zbora narodne garde u proteklih mjesec dana uhićeni su pod sumnjom za ubojstvo šesnaestorice srpskih civila u okolici Pakraca iz 1991. godine, piše Jutarnji list.
Za sumnju počinjenog ratnog zločina prvi su uhićeni tadašnji zapovjednici u vodu Vojne policije Damir Kufner i Davor Šimić, da bi nakon nastavka istrage bili uhićeni Željko Tutić, Tomislav Poletto i Ante Ivezić, a u utorak i Pavle Vancaš.

Uhićenja se temelje na dijelovima koji se nalaze u materijalima haškog tribunala u procesu protiv Tomislava Merčepa, a koji su na kraju dostavljeni državnom tužiteljstvu Hrvatske.

Šestorica protiv kojih će se otvoriti istraga, nisu bili pod Merčepovim zapovjedništvom, već u sastavu ZNG-a, a kasnije i HV-a.

Dokazi su u to vrijeme prikupljali i pripadnici policije koji su izlazili na teren nakon dojava o počinjenim ratnim zločinima, a neke od kaznenih prijava zežu i u 1991. godinu na podrućju Pakraca. U zahtjevu na temelju kojeg će se pokrenuti istraga tadašnji zapovjednici u vodu Vojne policije Damir Kufner i Davor Šimić, pod izgovorom traženja ilegalnog oružja, ulazili su u kuće srpskih civila u Marina Selu i u Ribnjaku, a potom ih odvodili u takozvani sabirni centar koji je bio u selu Ribnjak gdje su bili zlostavljani, a potom i likvidirani.

Nacional 26.3.2008.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ma koja prava, stanovi nikom nisu vraćeni tj stanarska prava.Gdje da se vrate, u neko predgrađe gdje im vlada pravi kuću u zamjenu za stan u centru, pljačka dostojna ustaške iz 41.
@ crocodile rekoh strpljenja malo, doćiće i taj dan ! A mnogo nas čeka na njega .......

Kako nije ja znam iz privatnog poznanstva 4 obitelji kojima je vraceno...
Ma šta reče, pa objavi te slučajeve da ljudi mogu da se pozivaju na njih na sudu i vrate otetu imovinu !!!!!!!!!!
@ mad max  Smile Smile Smile hvala, al ja ću radije u usranu CG !
To bi tebi  kripto pogotovo pomoglo da ja obijavim jojooooooj.... jedan od njih je jedan glumac iz Srbije, drugi jedan je iz Knina....ima ih ima...
Sretno ti u CG....  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
Ja se ponekad uplasim nas samih. Ko ce sprijeciti nas bijes ako nam ponovo daju oruzje u sake?

Čuj priče  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
@kriptonit radije ces u CG?
Vidis ja bi radije u HR jer za Hrvate znas sta misle a CG (po mom misljenju) glume lazne prijatelje.
Ruku na srce necu ni na jedno od ta dva mesta na letovanje jer cu ici u Grcku.
Sto se tice teme....
Nista novo.Ovakve stvari me vise ne cude,kada odem u liku na leto i kada se vratim recu vam kako sam ja prosao daleko iza neprijateljskih redova  Smile
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 546
Zastava Pula, Istra, Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovakve stvari me vise ne cude,kada odem u liku na leto i kada se vratim recu vam kako sam ja prosao daleko iza neprijateljskih redova Smile
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:46:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.