Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Муж ме вара, како да се поставим?  (Pročitano 17920 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da li ti je on priznao prevaru, il isi sama otkrila? Da li se on uopšte kaje zbog toga? I da li se i dalje viđa sa tom ženom?
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ako su ti deca još uvek mala, dovoljno mala da se ne pitaju sa kime bi da žive, onda je sav zakon iz porodičnog i roditeljskog prava na tvojoj strani.  A ujedno i tvoja prilika da, ako imaš gde da se skloniš probaš to i da mu predočiš da je za tebe najbolje, jer nisi u stanju da trpiš njegovu poligamu orjentisanost.  Ali nemoj da mu spominješ decu.  Sačekaj da vidiš reakciju.  Možda i shvati koliko je ozbiljno to što se dešava.  Ako ti se učini da ni ne pokušava da shvati, sledeće osnovno pitanje je koliko energije je potrebno da ode nepovratno u jednom smeru u nečemu što treba da bude potpuno uzajamno i autodopunjujuće?! Najgora je teorija: da da bi deca što manje ispaštala, ja ću da se postavim kao džak u teretani, pa neka budem svačiji lek za razne frustove.  Pogrešno.  Nema potrebe da se opterećuješ identitetom te osobe, kada imaš nekoga kome se sve osnovno socio-psihološko potrebno zbog toga što ti pokušavaš, može poremetiti.  Kao što je jedan naš velikan rekao: "Ne tražimo krivca, potražimo rešenje. " Na kraju krajeva nije vas dvoje niko vezao lisicama.  A na ovoj planeti ima toliko ljudi koji umeju da cene i da vrate u njih uloženu energiju.  Ne kažem da ne treba pokušati spasiti, ali ja potičem iz braka gde je ceo jedini život utrošen na pokušaj održanja. . . . . . . . . . . .  nečeg neodrživog.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 137
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
prevaru sam otkrila tako sto sam procitala njan sms:moras se odluciti...............!naravno,prvo se pravio lud pa sam ga primorala da mi prizna nakon 1 mj od saznanja.pokajao se,kupovao mi poklone,pa poslije 3 mj rekao da je vrednija od mene.on se kune da se ne vidaju,ali kako vjerovati? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N8-00
Vidi se da je ona neka stoka od coveka cim tebe zove i prica ti razne gadosti....

Ocigledno je da je i on djubre cim tebe gleda u oci i laze i pokusava da ti maze oci glupostima, lazima, poklonima.....

Ono sto mi nije jasno, zasto ti na to pristajes? Zasto mu verujes i toliko cutis i trpis? Zasto uopste sebe ubijas u pojam da moras da saznas ko je ona? Ona je nebitna.  Ona je zena koja je sebi nasla nekog i bori se za njega, a dovoljno je djubre da je nije briga cije zivote pri tome unistava.

Ovde si bitna ti. Ne mozes ostati sa nekim ko te toliko ne postuje da ti otvoreno laze u lice, da je bio sa nekom i da se igra sa tobom tako sto ti u trenucima svadje kaze da je ona bolja od tebe, a da ti ovamo kupuje neke poklone i toliko nisko misli o tebi da misli da ce te time ucutkati. Zar stvarno mislis da je on covek koji je vredan tvoje ljubavi i brige? Ako ne mozes da ga ostavis zbog dece, veruj mi, deci je i najgori razvod bolji od ocajnog braka. ako ga volis, odljubices se, on tebe definitivno ne voli, ne bi se tako ponasao. Ako je zbog finansijske situacije i egzistencije, snaci ces se. Veruj u sebe.

Mislim da je sve bolje od zivota sa nekim ko te ponizava, ne postuje i ne voli..... nije vredno......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 137
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Vidi se da je ona neka stoka od coveka cim tebe zove i prica ti razne gadosti....

Ocigledno je da je i on djubre cim tebe gleda u oci i laze i pokusava da ti maze oci glupostima, lazima, poklonima.....

Ono sto mi nije jasno, zasto ti na to pristajes? Zasto mu verujes i toliko cutis i trpis? Zasto uopste sebe ubijas u pojam da moras da saznas ko je ona? Ona je nebitna. Ona je zena koja je sebi nasla nekog i bori se za njega, a dovoljno je djubre da je nije briga cije zivote pri tome unistava.

Ovde si bitna ti. Ne mozes ostati sa nekim ko te toliko ne postuje da ti otvoreno laze u lice, da je bio sa nekom i da se igra sa tobom tako sto ti u trenucima svadje kaze da je ona bolja od tebe, a da ti ovamo kupuje neke poklone i toliko nisko misli o tebi da misli da ce te time ucutkati. Zar stvarno mislis da je on covek koji je vredan tvoje ljubavi i brige? Ako ne mozes da ga ostavis zbog dece, veruj mi, deci je i najgori razvod bolji od ocajnog braka. ako ga volis, odljubices se, on tebe definitivno ne voli, ne bi se tako ponasao. Ako je zbog finansijske situacije i egzistencije, snaci ces se. Veruj u sebe.

Mislim da je sve bolje od zivota sa nekim ko te ponizava, ne postuje i ne voli..... nije vredno......
Smile Smile           Ali mene muci neki osjecaj krivnje,mozda sam ja kriva?!Da li je to moguce?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Naravno da je moguće, delimično. Ali čak i da si ti kriva, to nije način da ti saopšti da mu nešto u vašem odnosu smeta.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Tako to redom ide ...
prvo planes, pa onda preispitujes, pa si besna i mrzis ga, pa ga optuzujes, pa onda pocinjes da se pitas da nisi sama negde pogresila, onda mu oprostis ali ne zaboravis, jer si dosla do zakljucka da si i ti doprinela tome ... ima svega.

Poenta je da sve i da si pogresila u necemu, on je taj koji ima ljubavnicu, a ne ti. Dakle, onaj koji je vise kriv je on jer sve i da si bila najgora supruga, on je trebao da se razidje sa tobom prvo, pa onda da se upusti u kojekakve afere ili veze ... a ne da mesecima ima zenu pored sebe kojoj otvoreno kaze da je ljubavnica bolja od nje.

Ako si spremna na potpuni gubitak dostojanstva i na to da te neko pregazi i anulira svojim aktivnostima - ostaces u braku sa njim. I bices zauvek nesrecna. To ce rezultirati jos gorim udaljavanjem. Postacete neprijatelji koji se trpe zarad dece ili nekog ideala.
Moje misljenje je da bez obzira na decu i na sve sto te koci da napravis krupni korak i istupis iz te zajednice - upravo to treba da uradis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N8-00
Kriva si jedino sebi, sto to sebi dozvoljavas.....

Ne znam da li si ti isto tako nesto njemu uradila, nisi navela tako nesto, ali i da je tako, ovo nije nacin za vracanje.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.25
Ako se vec toliko brines za svoju decu, razvedi se, ostavi muza da zivi svoj zivot, pozeli mu sve najbolje i ostani sa njim u dobrim odnosima.
Medjutim, na osnovu tvoje tesko ranjene sujete, to ce veoma tesko ici...

Jos uvek postoji nacin da se sto bezbolnije zavrsi cela prica (primarno po decu), ali ako ste vas dvoje ono sto ti ovde predstavljas....toj vasoj prici predstoji sasvim druga dimenzija.

....i nisi ti ovde dosla da trazis bilo kakav savet, nego grupnu pljuvacinu svoga muza i njegove "kurve". Wrong place, baby....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
pa ipka kurve...
mislim da kurve nisu za zaljubjenost Smile
ako ipak je zaljubjen samo zajednicki prica pomogne , ako bi htela...
al ko je zaljubjen u tom godinama u `drugu` zenu , taj tebe voli, i razumem tvoju dilemu. Ipakrazgovor bi pomogao, i sloboda i tvoja sloboda . jer ako ne nadjes slobodu u tome da ne ili da volis tvog muzu bice tesko. A on kojom djavom je morao to uraditi ja ne znam, ni ne zanima preterano. Al jedno je sigurno ko moze da bude zaljubjen u nasim godinama,on voli svoju zenu, i moguce i vise od toga. to je sranja u komunikaciju, da sve je moguce, koliko i nije.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.