Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:53:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Top tajne koje skriva svaki muškarac  (Pročitano 15141 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6827
Zastava Kr
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k770i
gde bi ja bio da mi nije billo zena  Smile
U kafani, na utakmici, ...  Smile

Citat
Жени је довољно да познаје само једног мушкарца како би упознала све мушкарце
E nesto gluplje u skorije vreme nisam procitao.  Smile

uh,kafana  Smile

A sta da kazemo sa gayeve,oni se ne racunaju u muskarce? (doduse,ne bi ni trebalo,al' 'ajd' sad...)

Stvarno,glupost....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Па до сад сте научили да текстовима са Крстарице треба прилазити врло, врло критично, а понекад мало и зажмурити...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6827
Zastava Kr
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k770i
sledeci put kad vidim text sa krstarice samo cu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Što muškarci rade, a ne žele priznati

Oni gledaju romantične filmove, listaju ženske časopise, plaču, tepaju, ponekad odbijaju seks. Oni su muškarci s tajnama. Svoja mala zadovoljstva rijetko će priznati partnericama, a pogotovo o njima neće pričati s muškim prijateljima

To su mala zadovoljstva koja imaju gotovo svi muškarci, iako ih nikada ne bi priznali drugima. Ako i postoji neki muškarac koji nema tajnu, on vjerojatno nema nikakav život. Ne govorimo o mračnim tajnama poput zaljubljenosti u najbolju ženinu prijateljicu ili skrivanja sklonosti prema muškarcima. Riječ je o malim ritualima, sitnim užicima koje neće priznati kako u očima partnerice i drugih muškaraca ne bi ispali mekušci.

Plaču
Iako ima sve više muškaraca koji se ne boje pokazati osjećaje, još uvijek je velik broj onih koji vjeruju da su suze znak slabosti. Stoga ćete rijetko vidjeti svog dragog kako plače, no to ne znači da ne pusti koju suzicu kada je sam. Neka istraživanja su, vjerovali ili ne, čak pokazala da muškarci plaču jednom mjesečno.

Piju ženska pića

S prezirom gledaju na šarene koktele koje pijuckate i ne pada im na pamet priznati vam da i oni ponekad potajno uživaju u ženskim pićima. Probali su margaritu, a vjerojatno i uživali u nekom ženskom likeru. No pred vama uvijek piju pivo, vino ili viski, jer ipak su to muška pića.

Odbijaju seks
Glavobolje i odbijanje seksa nisu rezervirani samo za žene. I muškarcima se, iako rjeđe, dogodi da zakažu i ne žele seks. Razlozi su umor, stres ili jednostavno lijenost, ali svoje slabosti nikako ne žele priznati ni sebi ni drugima.

Gledaju ženske serije i filmove
Iako se zgražaju nad naslovima romantičnih komedija i pokušavaju izbjeći gledanje ženskih serija, mnogi muškarci vole gledati popularne 'Kućanice' ili seriju 'Seks i grad'. Izgovor za gledanje ovih serija jeste da vama prave društvo no ustvari uživaju u zavrzlamama kućanica iz predgrađa i u seciranju ljubavnih problema cura iz New Yorka.

Listaju ženske časopise
Vjerojatno bi umrli od srama da ih uhvatite kako čitaju tekst s naslovom 'Sedam načina kako do orgazma', no ipak ne mogu odoljeti a da ne zavire u ženske revije. Vole pročitati i vaše tjedne trač novine, iako vas redovito kritiziraju da čitate gluposti. Kada vas nema sigurno s guštom prelistaju vaš magazin i uživaju u raskošnim dekolteima domaćih i stranih celebrityja te pričama tko je s kim, kako i zašto.

Ne žele priznati da prate modu i imaju omiljeni brand

Većina muškaraca tvrdi da se ne zamara izgledom, ali kada ih bolje pogledate, vjerojatno ćete primijetiti da su ipak odani jednoj modnoj marki te da pomno paze što će i kako kombinirati. Privlače ih određeni brandovi ne samo zato što smatraju da u njihovim modelima dobro izgledaju, već i zato što na taj način štede vrijeme.

Vole maženje i partnericama daju slatke nadimke
S prijateljima glume mačo komade, no iza zatvorenih vrata svojim partnericama daju razne slatke nadimke, kojih se ne bi posramio ni najveći zavodnik svih vremena. Repertoar se sastoji od naziva odmila poput dušice, slatkice, ljubice, cvjetiću, pa se ponekad čini da pate od romantičnog Touretteovog sindroma. Nasreću, ovakav način komunikacije, potvrđuju neka istraživanja, povoljno utječe na zdravlje i emocionalni odnos, a također oslobađa od stresa.

Njeguju se
Tržište preparativne i dekorativne kozmetike za muškarce u stalnom je porastu, baš kao i broj muškaraca koji se njeguju, neki čak i više nego žene.
Depiliranje i sunčanje nisu više samo rezervirani za ljepše polovice. Iako većina muškaraca to ne želi priznati, jako im je bitno kako izgledaju. Mnogi čak uživaju u pilingu, pedikuri, pa čak i bojenju kose. No čini se da im to nije baš jednostavno priznati partnerici.

Primjećuju zgodne frajere
Ako ga upitate kako mu izgleda neki drugi muškarac, pravit će se da ga nije ni primijetio ili će vam reći da nema nikakvo mišljenje. Za razliku od žena koje se ne boje priznati da je neka druga žena zgodna, muškarci zaziru od ovakvih komentara da ih se ne bi pogrešno shvatilo. Misle da će, ako kažu da je neki muškarac zgodan, drugi pomisliti da s njim želi otići u tursku saunu. Iako ne žele priznati da primjećuju druge muškarce, to je daleko od istine. Primjećuju ih oni itekako, iz jednostavnog razloga - vole znati kako izgleda njihova konkurencija.

Ove njihove slatke tajne uglavnom su simpatične ženama. Muškarac koji se ne boji prigrliti svoju žensku stranu daleko je veći i jači muškarac od onoga koji glumi mačo tipa. Bar tako misle žene.

Izvor: Tportal

 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Wildfire S
B@mbin@
Chuj! Da ti reknem ja sad nesto:

Citat
Plaču
Iako ima sve više muškaraca koji se ne boje pokazati osjećaje, još uvijek je velik broj onih koji vjeruju da su suze znak slabosti. Stoga ćete rijetko vidjeti svog dragog kako plače, no to ne znači da ne pusti koju suzicu kada je sam. Neka istraživanja su, vjerovali ili ne, čak pokazala da muškarci plaču jednom mjesečno.

Pa plachu! Sto da ne plachu. 100 puta mi se desilo da mi ne znam koji ortak pizdi na ramenu mrtav odvaljen od alkohola jer je raskinuo sa devojchicom.
Uglavnom i plachu kad su pijani. Ili kad puknu na kladzi. Ortak pao za jednu utakmicu, puko oko 30000din, plak'o je ko mala beba.
Ali jednom mesechno bez razloga ( to je ono sto vi zene smatrate da je dovoljan razlog za suze ) ma nema sanse...  Smile Ja sam zaplakao 1 u 10godina, zadnji put kad mi je baba umrla ( jebiga bio sam vezan za tu zenu ) a pre toga kad keva nije htela da mi kupi igrachku ( yebo me pistolj na metkice )

Citat
Piju ženska pića
S prezirom gledaju na šarene koktele koje pijuckate i ne pada im na pamet priznati vam da i oni ponekad potajno uživaju u ženskim pićima. Probali su margaritu, a vjerojatno i uživali u nekom ženskom likeru. No pred vama uvijek piju pivo, vino ili viski, jer ipak su to muška pića.

Ma daj... "S prezirom "?! Dok god ima alkohola u njemu i moze da me napije boli me dupe dal ima neki sareni kisobranchic na cashi. za koji by the way jos uvek nisam ukapirao chemu sluzi  Smile
Citat
Odbijaju seks
Glavobolje i odbijanje seksa nisu rezervirani samo za žene. I muškarcima se, iako rjeđe, dogodi da zakažu i ne žele seks. Razlozi su umor, stres ili jednostavno lijenost, ali svoje slabosti nikako ne žele priznati ni sebi ni drugima.

1. razlog ste sami naveli. Kad dodjes mrtav umoran sa treniga nemas snage da jos naknadno 2sata skaches po ribi.
    ( verovatno ce nekoga da uvredi ovo ali zato je izmisljen blowjob  )

2.razlog... ima drugu...   jednostavno. ( muskarci ne odbijaju sex ako se ne kosi sa prvim razlogom )

Citat
Gledaju ženske serije i filmove
Iako se zgražaju nad naslovima romantičnih komedija i pokušavaju izbjeći gledanje ženskih serija, mnogi muškarci vole gledati popularne 'Kućanice' ili seriju 'Seks i grad'. Izgovor za gledanje ovih serija jeste da vama prave društvo no ustvari uživaju u zavrzlamama kućanica iz predgrađa i u seciranju ljubavnih problema cura iz New Yorka.

Aj bre pa ja sam nauchio da chitam na Kasandri. Pa sta! Nije me sramota!  prestao sam da ih gledam jer su sve iste. Pomalo smori kad vec znas rutinu,
ona je iz nekog socijalnog dela grada. Odgajila je baba. Verovatno je nepismena ali je veeeeooma dobra i postena... sluchajno upoznaje choveka svog zivota... ma kakvog choveka, ljudinu od 10.000.000$, ali on ima zlobnu kevu koja je progoni i tako se oni tajno vidjaju do kevine samrti kad se matora pokaje sto vas je smarala 100 epizoda. The End

Citat
Listaju ženske časopise
Vjerojatno bi umrli od srama da ih uhvatite kako čitaju tekst s naslovom 'Sedam načina kako do orgazma', no ipak ne mogu odoljeti a da ne zavire u ženske revije. Vole pročitati i vaše tjedne trač novine, iako vas redovito kritiziraju da čitate gluposti. Kada vas nema sigurno s guštom prelistaju vaš magazin i uživaju u raskošnim dekolteima domaćih i stranih celebrityja te pričama tko je s kim, kako i zašto.

Zato sto uvek ima dobih riba...

Citat
Ne žele priznati da prate modu i imaju omiljeni brand
Većina muškaraca tvrdi da se ne zamara izgledom, ali kada ih bolje pogledate, vjerojatno ćete primijetiti da su ipak odani jednoj modnoj marki te da pomno paze što će i kako kombinirati. Privlače ih određeni brandovi ne samo zato što smatraju da u njihovim modelima dobro izgledaju, već i zato što na taj način štede vrijeme.

Ako smo muskarci ne moramo da budemo odsecheni i od ukusa!
Doduse necemo tako pomno da jurimo po gradu novu kolekciju jesen/zima D&G kao vi. Mi cemo otici u jednu radnju gde znamo sta zelimo i to cemo kupiti i otici mirno kuci nezanimajuci nas da li postoji negde jeftinije na rasprodaji. Vi cete proveriti  jos 5 radnji i kupiti istu stvar za jeftinije pare, ali cete pritom kupiti jos 10 sasvim nebitnih stvari zbog kojih uopste niste imali nameru da izlazite iz kuce.

Citat
Vole maženje i partnericama daju slatke nadimke
S prijateljima glume mačo komade, no iza zatvorenih vrata svojim partnericama daju razne slatke nadimke, kojih se ne bi posramio ni najveći zavodnik svih vremena. Repertoar se sastoji od naziva odmila poput dušice, slatkice, ljubice, cvjetiću, pa se ponekad čini da pate od romantičnog Touretteovog sindroma. Nasreću, ovakav način komunikacije, potvrđuju neka istraživanja, povoljno utječe na zdravlje i emocionalni odnos, a također oslobađa od stresa.

Kakav treba da budem iza zatvorenih vrata majke ti?!  Smile Pa sta treba onako u macho fazonu da ishutiram ribu da bih joj pokazao da je volim. Dodushe verujem da bi me to oslobodilo stresa kako ste vi naveli ali ne verujem da bi bash prijalo nasem "emocionalnom odnosu". Dok ne smisle nesto bolje ja ostajem pri kuco maco pile i ostale domace zivotinje ( sem krave, momci nemojte da se izlanete  Smile )

Citat
Njeguju se
Tržište preparativne i dekorativne kozmetike za muškarce u stalnom je porastu, baš kao i broj muškaraca koji se njeguju, neki čak i više nego žene.
Depiliranje i sunčanje nisu više samo rezervirani za ljepše polovice. Iako većina muškaraca to ne želi priznati, jako im je bitno kako izgledaju. Mnogi čak uživaju u pilingu, pedikuri, pa čak i bojenju kose. No čini se da im to nije baš jednostavno priznati partnerici.


Ako smo muskarci ne moramo da budemo odsecheni od higijene/lepote  ( to dvoje su uvek povezani )
Nisam isao nikad ni na pinling ni na pedikir a nisam ni bojio kosu. Ali ako neko misli da to njemu stoji. Nek ide ko mu brani...
Mozda ce malo da ga zajebavaju ortaci iz kraja.
Mozda malo posumnjaju u njegovu seksualnu orijentaciju pa malo dobije i batinica
Ali dobro, naviknu se, sve je za ljude...

Citat
Primjećuju zgodne frajere
Ako ga upitate kako mu izgleda neki drugi muškarac, pravit će se da ga nije ni primijetio ili će vam reći da nema nikakvo mišljenje. Za razliku od žena koje se ne boje priznati da je neka druga žena zgodna, muškarci zaziru od ovakvih komentara da ih se ne bi pogrešno shvatilo. Misle da će, ako kažu da je neki muškarac zgodan, drugi pomisliti da s njim želi otići u tursku saunu. Iako ne žele priznati da primjećuju druge muškarce, to je daleko od istine. Primjećuju ih oni itekako, iz jednostavnog razloga - vole znati kako izgleda njihova konkurencija.

Chovek se sa chovekom uporedjuje!
Meni nikad nije bio problem kad shetam sa devojchicom da kazem: Vidi onog shmekera! I pritom ce me boleti dupe sta ce drugi pomisliti jer sam tu sa devojchicom koju bas briga za neku glupu analizu Što muškarci rade, a ne žele priznati. Sto znachi da je devojchica extra. Ako je devojchica extra a nije s njim u vezi nego samnom to znachi da sam veci shmeker od njega! Ha!  Smile  Obozavam svoju logiku...

Bravo ja!
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
najgore od svega je sto su nekom ovakvi tekstovi vodic kroz zivot Smile
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6827
Zastava Kr
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k770i
ja se vodim iskljucivo tekstovima iz blica  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 680
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia neupotrebljiiv
najgore od svega je sto su nekom ovakvi tekstovi vodic kroz zivot Smile

 Smile

novine i casopisi su prepuni tekstova kojekakvih "poznavalaca ljudske psihe", a masa ljudi pogotovo oni koji su nesigurni u sebe sve to prihvataju zdravo za gotovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
@ WhiteGoa,
ne obracaj se meni ako hoces da komentarises tekst; ja sam tekst postavilia, ali ne stojim iza toga sto je postavljeno, ni u ovom, ni u ostalim slucajevima.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC Wildfire S
@ WhiteGoa,
ne obracaj se meni ako hoces da komentarises tekst; ja sam tekst postavilia, ali ne stojim iza toga sto je postavljeno, ni u ovom, ni u ostalim slucajevima.

Aha... izvini nisam znao to.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:53:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.