Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:31:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ljudska pakost, zavist, zloba.....  (Pročitano 40220 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
A shta, je l' dobro ukinuto, je l' sreca ukinuta ? Izgleda da nisam obaveshten ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 618
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
poenta je da na poslu srece neces naci,u to sam ja verovo dok se nisam zaposlio

Lovacke price o tome kako ces da napredujes,pa ce da ti se povecava plata i kako ces da doguras do nekog viseg mesta su price za malu decu....... Smile
IP sačuvana
social share
__
                                  /  /
                          ____/  /_
                         /  /  /   /  /_
                        /  ~   ~    \  \ 
                        \                 /
                         \               /
                          =======
                           zdravo Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N8-00
Izgleda da je dobro uslovljeno time da je osoba u istom ili gorem polozaju od tebe.... inace, zavist, pakost, zloba, mrznja...ocigledno preovladaju....nazalost..... Smile Smile

poenta je da na poslu srece neces naci,u to sam ja verovo dok se nisam zaposlio

Lovacke price o tome kako ces da napredujes,pa ce da ti se povecava plata i kako ces da doguras do nekog viseg mesta su price za malu decu....... Smile

dobro, to jeste retkost, ali nisam mislio na te teorije, vec ako ti se i desi, onda si ga najebao sto se tice kolega, jer ce sve uraditi ne bi li te unistili....mislim, ako si odskocio....

pa koliko samo olajavanja o bivsim kolegama koji su napredovali u firmi cujes...te pazi ga/je se, on je dobar sa sefom, te ova je dosla preko kreveta, te ovaj je tatin sin, te kurac-palac.....strasno......

Evo, konkretno...do skora bio dobar sa jednom koleginicom, ono normalno...mislio normalna devojka...

krenula obuka za vece radno mesto...... koje ona pikira.....i ja predlozen....bato, od prvog dana, provokacija, neke price nebulozne iza ledja, ignorisanje, siktanje, ja je pitam koji ti je, ona ignorise a posle cujem iza ledja ono kod drugih baca neke ziske, totalno ono kretenske.....

Ja u cudu, ne mogu da verujem....ajd kao da ignorisem, al ne mogu, bes neki poceo u meni da se kupi.....ajd da sam joj nesto uradio, da sam je olajavao, da sam joj podmetao nesto da ona ne ide na tu obuku, ma bilo sta, da sam je pogledao cudno, ali bre...nista..... ne razumem.....

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nemojte me pogrešno shvatiti, ali vi kao da ste pod staklenim zvonom živeli.

Sa svojih 21 godinu nagledala sam se toliko ljudskih gadosti... pakosti, mržnje, ljubomore, zavisti, zlobe... I ne dam im da me više iznenađuju. To mogu samo nekim čovečnim gestom, ali ovim navedenim ne. Iako mrzim generalizacije, ljudi su u principu stoka (kao budući psiho ne bih trebala ovo da govorim, ali me je realan život milion puta demantovao).
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N8-00
U pravu si potpuno...ljudi jestu stoka... i gomilu puta dokazano...

Al jebi ga, onda izgleda da ja imam problem, pa uvek ljudima dam sansu..... po defaultu ih prihvatam kao normalne likove, tj ok.....al izgleda da bas to danas i nije toliko normalno... Smile Smile Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
niki,

znam da je ovo bila provokacija, al ovde cu preskociti i samo

Zasto provokacija?

Kako se ti ponasas prema ljudima, tako ce oni prema tebi...


Za 30 godina si to mogao savladati...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N8-00
Ok , mislio sam da jeste....ako nije, izvini

Ok, i ova druga recenica ti je tacna, ali sta raditi kada je ponasanje drugih ljudi obrnuto tvom ponasanju prema njima, a za to nema nikakvog razloga...

Cak im i pomazes u nekim stvarima u nekom trenutku, kada te zamole... mislim dok su bili normalni ili barem je to bilo prividno.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Welcome to the real world...  My friend... Imam 31 godinu, i radnog staža  11 godina, promenio 3 radna mesta... Šta su sve moje oči videle i uši čule.... ijao.... Krivo mi je samo što sam od svojih tinejdžerskih dana radio kod privatnika, i što nisam bar malo osetio te "državne službe" koje svi toliko hvale... Mada, možda je tako i bolje, ne fali mi... Svo koji su radili po državnim, pa ih privatizovali ili prešli kod privatnika, sad ne mogu da se nažale... a ja navikao na smicalice, laktanje, pljuvanje i ogovaranje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
al ipak niko ne govori o tome da i poslodavac bi moralo da uradi u vezi toga da bude vrednija poslovna atmosfera..
ja sam cuo o prostitutkama za radnike, da bude sve ok Smile i to je fazon da to stvarno je pomogao na atmosferi u fabriku, i sve ove negativne moralne atitidi su bili smanjeni... Smile
a posle vec sledi komunikacijske seme, od zacepi celog 14 sati i sibaj, do toga sto sam vec kazao...
Ima puno fazon za poboljsavanje komunikaciju, a ovde u Srbiji to je najveci prepreka ako neko izgradi nesto lepo unutra u fabriku, i sve ide kako treba, jednostavno zbog drustvenu atmosferi, moze se izolirati fabrika..i sve vise smo u Evropu sve vise je cilj da bude zdrava komunikacija u fabriku zbog efikastnosti, sa trudom i radom.
Ucio sam o jednu takvu strategiju kad su merili jednu firmu, da dali naprave ugovor o jednu biznisu, da samo su slali bezimeni ljudi da pricaju sa nekim radnicima, mislim od cistatcice do strugara, ne sa sefovima, samo zato da saznaju koliko su zadovoljni radnici. Zadovoljstvo je indikator za uspeh u jednu firmu..
« Poslednja izmena: 17. Mar 2008, 22:01:17 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 618
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
haha onod jes li ti jos u fabrici ehehehehe

Sto se tice fabrickih,magacinskih,poslova ne bi nekom to preporucijo ukoliko nije jaka licnost,znam ja radim takve poslove.........razni kulovi i psihopate rade te poslove,atmosfera nekad moze da dovede do erupcije malo fali da se nekad posibamo izmedju sebe........ Smile
IP sačuvana
social share
__
                                  /  /
                          ____/  /_
                         /  /  /   /  /_
                        /  ~   ~    \  \ 
                        \                 /
                         \               /
                          =======
                           zdravo Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:31:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.