Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:40:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bedno se osecam!  (Pročitano 12214 puta)
16. Mar 2008, 11:02:42
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Da li je normalno osecati se bedno posle zustre svadje sa sefom koji te je ponizavao i omalovazavao, smatrao te je djubretom i ako si odradjivao sve poslove. Posle razgovora sa direktorom i ukazivanja na to kakav je sef objekta, da li je normalno sto se osecam tako. Nikada nisam odgovarao na to kako se sef ophodio prema meni i sada kada sam odgovorio kada je casa prelila ja se osecam bedno zbog toga. Otkud znam ali nisam vise mogao da gledam kako neki dobijaju po tri slobodna dana a ja ni jedan u mesec dana, da ja ostajem duze a svi idu kuci, da mene krivi za svaki problem i ako nisam kriv. Sta mi se to desava? Pomozite mi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone 6s
Jebem li ga... ima raznih ljudi pa razno i reaguju na tako nesto...
Meni to nikad nije ni smetalo niti predstavljalo neki problem... mnogo vise me je gusilo kada precutim nesto sto mislim...
Verujem da bih jako lose podnosio takve situacije gde me neko bukvalno izrabljuje i uz to ne postuje, pa se trudim kroz dosadasnji zivot da sebe nikad ne dovodim u takve situacije...
Sa druge strane... ko zna... mozda se nesto promeni na bolje... sad te mozda bude tretirao kao coveka posto si mu se suprotstavio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
povrede Smile
i sef komunikacijska i eticko je djubre, ili jako malouman. desi se to. kladio bi na to da sef to misli da te voli Smile
mislim vidljivo je koji je to double bind. dece od tog nacinu komunikaciju postaju sizofrenicari, ti si sigutno odrasla al to je drugacije dusevni bol sto si opisala. i jednini mogucnost protiv toga da puno razmisljas i to nekome izpricas, i puno pricas sa etickim upoznavanjem cinjenice u tom sranju sto ti tako poznejas kao ti i sef.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Nemam pojma sta vise da mislim , sef se uvek oslanjao na mene a pritom me ponizauao vredjao a ja navikao da cutim i da to trpim a sada kada sam progovorio ja se osecam lose zbog toga. Mada je bio isuvise bezobrazan prema svakom najmanje je mene postovao i ako sam obavljao sve njegove poslove i ako nije to moje da radim. Mozda ce biti bolje, mozda gore videcu kada bude trebalo a do tada griscu se iznutra. Morao je neko da sve to pokrene jer stvarno je ubijala svojeglavoscu sto je stetilo celom kolektivu radnje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
mislis da je potrebno, nuzno da imas takav sef ko mora se sa nepostovanjom dati naredjenje? Smile
postoji jedan takav izraz da Karizma, ili da bude sef karizmatican. to je to kad on samo zato je u ulogu roditelja ili uber egu jer mora sa punom infom izboriti se, sve vise je karizmatican ako to tako uradi da postuje aktuelne moralne izazove. No sad ako jos neko nije bilo sef to ne pozanje, i jako je tezak taj posao.
Mislim sve vise je karizmatican  sve vise je moguce otvoreno mrzeti ponekad, a on to moze da tolerise. Al onda moze se postaviti pitanju da li onda i sef u duoble bindu, i da li je potrebno i njega voleti. Zato postoje maltretiranje na posao jer postoji i motivacija i za to da sef bude voljen, al to je podsveno i viktimoloske. Ibas zato bi bilo bitno zakon o mobingu.
Al resenje je to da budi besna , i ne sa sefom vodi ljubav iz tog dinamiku. Nego sa tvojom voljenom osobom.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6101 2.0
Ja sam musko a sef je zensko, moze majka da mi bude a ona je zla maceha. Radi po svom, ne slusa direktore i misli da je pametna i ako nije, koristi sistem rada od pre 15 godina, a sva ova tehnika nju blokira i pametuje i ako ne zna da radi kako sama firma nalaze, kako direktori kazu nego uzima sue kako ona misli da treba i nikada nije u pravu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
pa mislim sam si dao odgovor na pitanju. Smile
Mlad si, a ona je starija malo histericna zena...sta to znaci... Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
e vidis kakvu si gresku napravio:

kazes da se uvek oslanjao/la na tebe .... a ti si je izdao direktoru .... i treba da se bedno osecas ...

ako te vec nerviralo to sto te omalovazava trebao si s njom da se raspravljas, prepires i svadjas, a ne njoj da trpis i cutis, a onda je izdas ....
jer bi te postovala i cenila i imao bi dobar odnos s njom, a s njenim iskustvom i tvojim idejama zajedno ste mogli da modernizujete odnose i posao ...

ovako ispada da ti zelis na njeno mesto ....

trebao si pokusati, a ako ne ide onda se obratiti Direktoru ...

ovako si obicna izdajica ....
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
izdajica si jer ne zadovoljis seficu  Smile
kazem za tog dinamiku ipak povoljnije je voljena osoba Smile
« Poslednja izmena: 16. Mar 2008, 15:33:18 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
ja ne mesam muska razmisljanja i odnose i komunikacija zaposlenih

to ti je predmet Organizacija preduzeca na Ekonomskom fakultetu ... uvek je bolje pokusati interno resiti problem...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:40:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.