Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:45:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izazovnost, napaljenost i te stvari  (Pročitano 18895 puta)
13. Mar 2008, 12:31:05
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pozalio mi se momak da se sa mnom oseca kao lizalica.   Sex mu je dobar, odgovaram mu kao ljubavnica,  ali mu smeta sto ne "skacem" po njemu tj.   ne pokazujem dovoljno inicijative za sex.  
Do toga smo dosli glupim razgovorom.   

Pitanje je bilo da ga je bivsa vise uzbudjivala kao muskarca, da li mu je bila privlacnija ili lepsa?
( Slazem se da nikad to nisam trebala pitati, znam da se takve stvari ne pitaju i ne pitam ih inace, ali imala sam neki glupi razlog.  )

Odgovor je krenuo od toga da jeste, ali zbog njegovih (mladjih) godina.   Inzistirala sam pa mi je rekao.  .  .   Da bi objektivno, da nas ne poznaje, na cesti izabrao nju, a i veruje da bi i vecina muskaraca, jer sredjena izgleda bolje (ali ne lepse, vec sexualno pristupacnije, pozeljnije) nego ja (svakodnevna) i izazovnije se ponasa.   Ja se ne oblacim (cesto) na nacin - dekoltirane majice, .  .  .  , ono bas izaovno, ne nosim puno sminke.  .  .  , pa je mene zamislio takvu, a nju sredjenu (jer je cesce bila).   
Vise ga je uzbudjvala zato što je u usporedbi sa mnom izgledala vise "napaljenija" na njega.   


Zapravo, sve se svelo na to da njemu fali da se izazovno ponasam prema njemu, da ga vise zavodim, jer se on ne oseca sexy sa mnom.   
Kada bi se tako ponasala prema njemu, mozda bi mu bila "tako" privlacna, mozda bi mislio i da sam drugim muskarcima tako izazovna i to je razlog zasto mi je to rekao na takav nacin.   Nemam razloga da se osecam fizicki nesigurna s njim, pogotovo zato sto mi govori da sam mu prekrasna i ponasanjem mi pokazuje.   Rekao je da mu se kod mene svidja puno drugih stvari.   

Znam, nisam trebala nista pitati.   
Znam da se ne bi trebala osecati lose, ali se osecam, pogotovo ne zbog takve gluposti.   Misljenja?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 13. Mar 2008, 12:35:47)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Skaci po njemu sta ti fali Smiley

kupuj izazovni donji ves i kojekakve igracke  Smile
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Ne mogu da verujem da si namerno otvorila 'EKS fajl'. Smile Sad ti nema spasa, trazila si - zivi s tim.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Sony xperia
Ma fazon je u tome, sto ce sada poceti u njoj da raste zelja, za takmicenje s bivsom. Takmicenje u virtualnosti. Ima pravo @Bambin@, vise ne moze biti isto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

imam izazovan donji ves.  :)
ne zelim se takmiciti s ikim, samo se pitam da li sam mu zaista ne toliko izazovna zato sto ne skacem po njemu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


samo me gledajte

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 885
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Auuu, pa naravno da se osecas lose, i to nista nece promeniti. Njegove reci ce ostati urezane i svaki put kad ih se setis osecas se lose. Nemam pojma koji bi bio dobar savet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Дечко воли жене од иницијативе,а  ти си мало пасивнија.
Он воли атрактивне цуре,а ти си свакодневна?

Па како сте онда уопште и заједно? Питаш ли се ти икад? Имаш ли ти неке квалитете који су њега привукли теби, а да не могу стати испод мајце или панталона?
Дакле, нађите се на средини, зашто он не би мало мењао своје навике?
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ono sto te ne ubije,ojaca te!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7368
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pa , vi ste dva sveta razlicita Smile
cim si ti postavila takvo pitanje njemu,znaci da nisi ni ti zadovoljna.Draga moja dobro se preispitaj,ali budi iskrena prema sebi. Samo iskren razgovor resava sve.
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
znam da su to gluposti, ali si ne mogu puno pomoci.

livingston, pitam se. on je to opisao ovako- ima milijon drugih stvari koje mi se svidjaju kod tebe. zamisli da ti neki prijatelj kupuje cvece svaki dan, da li bi bila s njim. racunao je na odgovor ne. dakle, poredba kao- iako mi ne daje paznju na takav nacin ipak sam s njim, a ne s prijateljem.  
nisam ja toliko neaktivna- ne bi mu valjao ni seks, samo mu ide na zivce sto ga mora inicirati on, sto ne vidi tu napaljenost kod mene.
nisam ga to pitala...prije je znao da me slika i rekao mi je da koristi te slike za "one stvari". za pricu je bitno sto se ja sada pitam - zasto ako nisam toliko izazovna?!
da "ublazi" razgovor rekao mi je da se setim kada mi je rekao da sam mu prekrasna. da je to stvarno mislio i da ne govori to tek tako i da misli da kada se sredim da mogu super izgledati.  pitala sam ga i zasto mene nije zamislio sredjenu kao bivsu - jer sam rjedje takva. pitala sam ga sto i nju nije zamislio kako ide u ducan- jer se izgleda i za ducan malo sredjivala.
ok je to, ali ne mogu da budem (zapravo mogu, ali ne zelim -  iako nemam apsolutno nista protiv toga) takva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Буди оно што јеси, а изађи му у сусрет онолико колико се ти нећеш осећати лоше.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:45:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.