Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pet godina od ubistva premijera Zorana Djindjica  (Pročitano 44475 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Сви ви европејци прочитајте Зоранов последњи интервју у Новостима. Па се запитајте како би њему било сада!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Сви ви европејци прочитајте Зоранов последњи интервју у Новостима. Па се запитајте како би њему било сада!


Da ga nije ubio ovaj sljam koji je dobrim delom danas u vlasti, svega ovoga ne bi bilo......a Zoranu bi bilo super , kao i vecini srbije......

Ovi pateticni wanna be - drzavnici i politicari, ne bi znali da vode mesnu zajednicu , a da je ne upropaste, a kamoli drzavu......mali Slobichi, u tetrapak izdanju.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Da ga nije ubio ovaj sljam koji je dobrim delom danas u vlasti, svega ovoga ne bi bilo......a Zoranu bi bilo super , kao i vecini srbije......

Ovi pateticni wanna be - drzavnici i politicari, ne bi znali da vode mesnu zajednicu , a da je ne upropaste, a kamoli drzavu......mali Slobichi, u tetrapak izdanju.....

То су ти озбиљне оптужбе! Предлажем да се обратиш полицији!
Ђинђић је био државник за разлику од ЛДП и неких жутих гована које ви сада у стопу пратите...

Као што рекох прочитајте његов последњи интервју!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 228
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Da ga nije ubio ovaj sljam koji je dobrim delom danas u vlasti, svega ovoga ne bi bilo......a Zoranu bi bilo super , kao i vecini srbije......

Ovi pateticni wanna be - drzavnici i politicari, ne bi znali da vode mesnu zajednicu , a da je ne upropaste, a kamoli drzavu......mali Slobichi, u tetrapak izdanju.....

То су ти озбиљне оптужбе! Предлажем да се обратиш полицији!
Ђинђић је био државник за разлику од ЛДП и неких жутих гована које ви сада у стопу пратите...

Као што рекох прочитајте његов последњи интервју!

Taman sam hteo da odem do Joce da predam prijavu, kada covek zgazi kera, i polomi peti prsljen.....maler..... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
U Srbiji svako ko valja ili umre (lisen/a zivota) ili emigrira  Smile Govorimo o ljudima koji nemaju veze sa podzemljem, mahinacijama, prevarama itd.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ало жутаћи! Прочитајте његов последњи интервју! Пажљиво кукава вам мајка проевропска!  Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Alcatel One Touch
Ало жутаћи! Прочитајте његов последњи интервју! Пажљиво кукава вам мајка проевропска!  Smile
  Nisam zut,a kamoli crven,za razliku od tebe...Slava mu!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Zoran Djindjic.jpg
(148.79 KB, 731x1024)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
Nisam zut,a kamoli crven,za razliku od tebe...Slava mu!

 Smile
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Ево мишеви шта је причао ваш идол...
Сад схватам да је пред смрт човек коначно био сазрео за државника и да су га убили у најбољим годинама...

Citat
POSLEDNJI INTERVJU DR ZORAN ĐINĐIĆ DAO JE "NOVOSTIMA", 7. MARTA 2003. GODINE
SRBIJA NIJE ŽETON ZA PLAĆANJE DUGOVA

PRAVA Srbije na Kosovu i Metohiji nisu nešto što može da nestane. Niko nema, ni među Albancima, ni u svetu, prava da nam kaže: Milošević je potrošio vaša prava i vi počinjete od nule. Naravno, i albansko stanovništvo ima svoja prava. Naš pristup nije jednostran i ne govorimo da Srbija ima svoja prava. Ne. I u Rezoluciji 1244 je zapisano da mora da bude pronađen kompromis između prava Prištine i prava Beograda. Mene zabrinjava to što poslednje četiri godine sve ide mimo Rezolucije 1244 i protiv mogućeg i potrebnog kompromisa. Suočeni smo sa širokim isključivanjem čak i mogućnosti da Beograd ima bilo kakva prava.
... Ponavljam: mi ni formalnu, ni faktičku nezavisnost Kosmeta nećemo prihvatiti. Iskoristićemo različite mehanizme da animiramo pojedine vlade i zemlje i učinićemo sve što možemo da međunarodnoj zajednici bude prihvatljiva nova pozicija. Potpuno sam svestan da nam predstoji dugotrajna borba da pokušamo da odbranimo svoj interes... Bojim se da se neke stvari nisu bitno promenile od trenutka kada sam pre sedam-osam godina, na predavanju u Americi, rekao da mi tadašnja američka politika liči na Titovu: slaba Srbija - jaka Jugoslavija.
... Učinio sam sve što sam mogao da, svojim poslednjim inicijativama, pokrenemo kosmetsko pitanje paralelno sa pitanjem Iraka. Moja namera je da svetu kažemo da nismo ničiji žeton u rezervi kojim bi neko namirivao svoje druge dugove.
... Istina je, već sam, zbog Kosmeta, pokvario odnose sa dosta svojih kolega u međunarodnim organizacijama. Neki od njih su ovo za šta se zalažem shvatili kao guranje prsta u oko. Kosmet je, međutim, za mene državni prioritet broj jedan. Status Kosova je, u stvari, status Srbije. Mi ne možemo da zaokružimo državnost Srbije dok ne znamo kakav je status Kosova i Metohije. Ja sam izabran da zastupam i branim interese Srbije. Svet mora da shvati da srpske demokrate, a i ja kao predsednik Vlade Srbije, posle dve godine, još ne možemo da kažemo šta je naša država. Moraju da shvate i prihvate da je to za nas - kao što bi bilo i za svaku drugu normalnu državu i narod - veliki problem.
... Stvari će početi suštinski da se menjaju tek kada međunarodna zajednica kaže: rešenje je u kompromisu koji traži Rezolucija 1244. Rešenje je u suštinskoj autonomiji za Kosmet, vraćanju proteranih Srba i vraćanju predviđenog broja naših policajaca u pokrajinu. U striktnom sprovođenju Rezolucije 1244, do poslednjeg slova.
... Pribojavam se da međunarodna zajednica u dogledno vreme ne kaže: Kosmetska "divlja gradnja" je postala tako velika da ne možemo da je rešimo, hajde da je legalizujemo.
... Srbija nije pod protektoratom da bi iko mogao da joj nameće bilo koje rešenje za neki deo njene teritorije.


ЗА тренутак човек помисли да је 2008. и да Коштуница прича, кад оно међутим!
« Poslednja izmena: 12. Mar 2008, 14:58:28 od Feanor11985 »
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Ево мишеви шта је причао ваш идол...
Сад схватам да је пред смрт човек коначно био сазрео за државника и да су га убили у најбољим годинама...

Citat
POSLEDNJI INTERVJU DR ZORAN ĐINĐIĆ DAO JE "NOVOSTIMA", 7. MARTA 2003. GODINE
SRBIJA NIJE ŽETON ZA PLAĆANJE DUGOVA

PRAVA Srbije na Kosovu i Metohiji nisu nešto što može da nestane. Niko nema, ni među Albancima, ni u svetu, prava da nam kaže: Milošević je potrošio vaša prava i vi počinjete od nule. Naravno, i albansko stanovništvo ima svoja prava. Naš pristup nije jednostran i ne govorimo da Srbija ima svoja prava. Ne. I u Rezoluciji 1244 je zapisano da mora da bude pronađen kompromis između prava Prištine i prava Beograda. Mene zabrinjava to što poslednje četiri godine sve ide mimo Rezolucije 1244 i protiv mogućeg i potrebnog kompromisa. Suočeni smo sa širokim isključivanjem čak i mogućnosti da Beograd ima bilo kakva prava.
... Ponavljam: mi ni formalnu, ni faktičku nezavisnost Kosmeta nećemo prihvatiti. Iskoristićemo različite mehanizme da animiramo pojedine vlade i zemlje i učinićemo sve što možemo da međunarodnoj zajednici bude prihvatljiva nova pozicija. Potpuno sam svestan da nam predstoji dugotrajna borba da pokušamo da odbranimo svoj interes... Bojim se da se neke stvari nisu bitno promenile od trenutka kada sam pre sedam-osam godina, na predavanju u Americi, rekao da mi tadašnja američka politika liči na Titovu: slaba Srbija - jaka Jugoslavija.
... Učinio sam sve što sam mogao da, svojim poslednjim inicijativama, pokrenemo kosmetsko pitanje paralelno sa pitanjem Iraka. Moja namera je da svetu kažemo da nismo ničiji žeton u rezervi kojim bi neko namirivao svoje druge dugove.
... Istina je, već sam, zbog Kosmeta, pokvario odnose sa dosta svojih kolega u međunarodnim organizacijama. Neki od njih su ovo za šta se zalažem shvatili kao guranje prsta u oko. Kosmet je, međutim, za mene državni prioritet broj jedan. Status Kosova je, u stvari, status Srbije. Mi ne možemo da zaokružimo državnost Srbije dok ne znamo kakav je status Kosova i Metohije. Ja sam izabran da zastupam i branim interese Srbije. Svet mora da shvati da srpske demokrate, a i ja kao predsednik Vlade Srbije, posle dve godine, još ne možemo da kažemo šta je naša država. Moraju da shvate i prihvate da je to za nas - kao što bi bilo i za svaku drugu normalnu državu i narod - veliki problem.
... Stvari će početi suštinski da se menjaju tek kada međunarodna zajednica kaže: rešenje je u kompromisu koji traži Rezolucija 1244. Rešenje je u suštinskoj autonomiji za Kosmet, vraćanju proteranih Srba i vraćanju predviđenog broja naših policajaca u pokrajinu. U striktnom sprovođenju Rezolucije 1244, do poslednjeg slova.
... Pribojavam se da međunarodna zajednica u dogledno vreme ne kaže: Kosmetska "divlja gradnja" je postala tako velika da ne možemo da je rešimo, hajde da je legalizujemo.
... Srbija nije pod protektoratom da bi iko mogao da joj nameće bilo koje rešenje za neki deo njene teritorije.


ЗА тренутак човек помисли да је 2008. и да Коштуница прича, кад оно међутим!

To je mogao da kaze Zoran Djindjic, i ja bih se potpisao da sve to podrzavam kada bi on to pokusao da sprovede u moje ime.

Jer je imao podrsku znacajnog dela politicara u EU, umeo je da razgovara sa ljudima, i bio im je "prijatelj" u nekom iskrivljenom politickom smislu... Da ne nabrajam, bitno je da je bio sposoban drzavnik... Kostunica nije ni dobar covek, ni dobar politicar, niti je simpatican ljudima... Jedno izopaceno stvorenje, koje moze i cvece iz usta da prosipa, ali to niko nece uvazavati niti postovati...
E, zbog toga nikada nece moci da kaze i uradi isto sto i Djindjic...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.157 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.