Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Secanje na 17.mart! Svi ispred republicke Skupstine.  (Pročitano 12694 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Sa koje grane silaziš seko Jaguar b. p. Zar stvarno mrziš toliko čoveka koji je radikal da bi ga ubila? Ovakve postove ne bi trebalo puštati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
malo znanja nije na odmet




Jao bože dragi,jedva izdržah minut i po  Smile
 Koji je ovo ispirač mozgova jbt  Smile
 On je na pravnom?Džizaz Krajst Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Jao bože dragi,jedva izdržah minut i po
trebao si da slusas do kraja.

Citat
Koji je ovo ispirač mozgova jbt  Smile
da ispira mozag od raznih gluposti kojim nam ga pune

Citat
On je na pravnom?
da Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 E jbg Jole,ne želim da se uvrediš,mislim,ovaj ga baš ispatetisao i ugnjavio a osim toga ja bi sa srednjom školom održao bolji govor  Smile.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k310i
E jbg Jole,ne želim da se uvrediš,mislim,ovaj ga baš ispatetisao i ugnjavio a osim toga ja bi sa srednjom školom održao bolji govor  Smile.
A sta nije lepo rekao?I ne vredjam se Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 Ma način na koji priča-prilično manipulativan i patetičan.Sad će kao on meni da izazove rodoljubiva osećanja sa besmislenim pozivanjem na svece, "Nemanjiće" i Svete ove i one. Nonsens  Smile
Naravno da se sa traumama setim bombardovanja i šta su nam belosvetski licemeri radili ali bre,zar ovakvi likovi da drže govore?On ima negativizma i mraka u sebi,ne treba biti psiholog,vidi se...
« Poslednja izmena: 24. Mar 2008, 00:10:30 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
E jbg Jole,ne želim da se uvrediš,mislim,ovaj ga baš ispatetisao i ugnjavio a osim toga ja bi sa srednjom školom održao bolji govor  Smile.
A sta nije lepo rekao?I ne vredjam se Smile

Oliver Antic je odavno rekao dovoljno - jos za vreme studentskih protesta 96/97. Dovoljno da ja vise nikada ne moram da ga cujem. Rezimska marioneta i demagog, kao i mnogi drugi koji su sada opet nanjusili priliku da uzjasu Srbiju kao sto su je jahali do 2000. Da opet teraju u ratove, tuku po ulicama, unistavaju fakultete, i za to vreme, naravno, otimaju drzavne pare...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Meni je najneverovatnije to da ljudi iznova nasedaju na foru sa patritizmom....
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Иначе, ти "шиптари" и ратови којима сте опседнути, представљају само ваш очајнички бег од тзв. нормалног живота,
јер чим буде дошао крај вашег лупетања на политичкој сцени, и када људи престану да проводе живот гледајући суђења за ратне злочине

поставиће се питање ко сте ви заиста и шта умете да радите, а одговор је наравно ништа и нико.


Ovo je živa istina,na žalost.Nadam se da nećete pogrešno shvatiti-mislim na "patriote" koji svoje lopovluke kriju iza te floskule i stalo im je do teritorije Srbije a do gradjana nije.Imate svakodnevne dokaze o nebrizi prema gradjanima.
 Razumem kritike čoveka koga ste napali i siguran sam da je to rekao iz revolta a ne zato što bi stvarno voleo da nekog radikala koknu.

 P.S.
 Još jednom se vidi koliko smo duboko podeljeni Smile

Јагуаре, Србију су пре 9 година бомбардовале исте државе које јој данас отимају земљу. Пре тога су јој увеле санкције. То није "опседнутост", како је називаш, већ проста чињеница. Непатворена истина. Нормалан развој Србије се сурово омета у последњих скоро двадесет година.

Такстекс, зашто ниси тако трпељив када Србин би из револта казао: "Ма, у Српској и Рашкој треба да убију сваког ко гласа за балијске партије"?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 318
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Јагуаре, Србију су пре 9 година бомбардовале исте државе које јој данас отимају земљу. Пре тога су јој увеле санкције. То није "опседнутост", како је називаш, већ проста чињеница. Непатворена истина. Нормалан развој Србије се сурово омета у последњих скоро двадесет година.

Такстекс, зашто ниси тако трпељив када Србин би из револта казао: "Ма, у Српској и Рашкој треба да убију сваког ко гласа за балијске партије"?

ha ha cinjenice... cinjenice su devizni racuni porodice Milosevic, Miroslava Miskovica i ostalih... to o cemu ti pricas je ono sto su ti utuvili u glavi da bi oni mogli nesmetano da kradu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.