Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:43:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Punjenje ketridza  (Pročitano 5745 puta)
11. Mar 2008, 09:19:19
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Da li ima iko iskustva u punjenju HP ketridza. Kupio sam originalnu crnu farbu za HP stampace, napunio, ali nece da radi. Ketridz je fakticki nov i ovo mu je prvo punjenje, ispravan je. Bez obzira sto je spuzva u njemu natopljena kolicinom farbe koliko moze da primi, na racunaru mi pokazuje da je jos prazan.Ranije sam to radio sa Canonom i funkcionisalo je. Sa HP-om, nece. Molio bih ako mi moze neko pomoci svojim savjetom. Hvala. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Da li ima iko iskustva u punjenju HP ketridza. Kupio sam originalnu crnu farbu za HP stampace, napunio, ali nece da radi. Ketridz je fakticki nov i ovo mu je prvo punjenje, ispravan je. Bez obzira sto je spuzva u njemu natopljena kolicinom farbe koliko moze da primi, na racunaru mi pokazuje da je jos prazan.Ranije sam to radio sa Canonom i funkcionisalo je. Sa HP-om, nece. Molio bih ako mi moze neko pomoci svojim savjetom. Hvala. Smile
Ovako..Ja imam HP deskjet 3845 i punio sam ga hiljadu puta..I meni ne pokazuje da mi je ketridz pun..Uvek me upozorava da je prazan...Ali nema veze..Bitno da radi..Punio sam ga tako sto uzmem spric(sa iglom)i gurnem u sve rupice i punim(odluci sam kada ces da stanes)..A ako nece da stampa onda odi u kupatilo i iznad kade tresi ketridz dok ne procuri boja u kadi i onda ga malo obrisi i vrati u leziste..To je to..Aj pa javi sta si uradio...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 111
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
ja takodje imam takav ketridz i kada se napuni radi ali sistem pokazuje da je prazan. Tako nemoj nista brinuti to je ok, bitno je da on stampa. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Nije ni meni bitno sto pokazuje da je prazan, samo sto nece da stampa. Samo me interesuje i to, kako kad se odnese na punjenje kod privatnika koji se sa tim poslom bave, pokaze da je ketridz pun. Sta oni mogu drugacije uraditi od nas samih. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Nije ni meni bitno sto pokazuje da je prazan, samo sto nece da stampa. Samo me interesuje i to, kako kad se odnese na punjenje kod privatnika koji se sa tim poslom bave, pokaze da je ketridz pun. Sta oni mogu drugacije uraditi od nas samih. Smile
Najverovatnije ti se je spekla boja u ketridzu,ali i to se da resiti...Kazem ti..Ja sam moj(koji nije bio punjen jedno 3 meseca minimum)naterao da stampa kao sto sam napisao u predhodnom postu..Znaci tresi ga dok ne pocne boja da izlazi i radice..Naravno nece odmah prvi papira da odstampa extra ali posle drugog-treceg radi normalno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Hvala ti na trudu sto zelis pomoci. Pokusati cu danas to da odradim.Ne vjerujem da je boja spekla, jer se tek bio ispraznio. Malo je stampao, ali lose. Ali sve je moguce. Cak sam gledao i upustvo za punjenje i tamo ima savjet ako nece da proradi odmah, da se u vrelu-kljucalu vodu potopi na 2-3 sek., donji dio ketridza gdje je glava. I to sam odradio i nisam uspio da ga pokrenem. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
mob
HTC Diamond
Hvala ti na trudu sto zelis pomoci. Pokusati cu danas to da odradim.Ne vjerujem da je boja spekla, jer se tek bio ispraznio. Malo je stampao, ali lose. Ali sve je moguce. Cak sam gledao i upustvo za punjenje i tamo ima savjet ako nece da proradi odmah, da se u vrelu-kljucalu vodu potopi na 2-3 sek., donji dio ketridza gdje je glava. I to sam odradio i nisam uspio da ga pokrenem. Smile
Ma i ja sam mucio muku..E jel znas sta jos da uradis..Gde je ona rupica za punjenje,kada zavrsis punjenje prelepi je lepljivom trakom,da u toku rada ne pocne da prska..Slobodno stavi i u tolu vodu(nece nista da mu se dogodi),ali samo dobro prebrisi ketridj da ne bi doslo do komlikacija..A i u podesavanjima mu namesti da ispusta dosta boje..I namesti na sporo stampanje(best)....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 211
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia Galaxy S
Nije ni meni bitno sto pokazuje da je prazan, samo sto nece da stampa. Samo me interesuje i to, kako kad se odnese na punjenje kod privatnika koji se sa tim poslom bave, pokaze da je ketridz pun. Sta oni mogu drugacije uraditi od nas samih. Smile

urade to da resetiraju čip koji je u ketridzu jer on daje obavest koliko je potrošeno farbe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
to sa resetiranjem cipa,ja nikako da uspijem sa ssc programom. cak sam pri pokusajima izgubio jos boje,molim ako neko zna da mi pojasni,epson c43ux
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:43:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.