Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:55:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li cu izdrzati,molim savjet?  (Pročitano 7500 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
sumnjičava,
cesarica nije tebi postavila nikakav ultimatum tipa - "Razvodi se pod hitno!" Ona je, u principu, rekla da, ukoliko si nezadovoljna svojim brakom iz bilo kog razloga, za to uvek postoji rešenje - a krajnje rešenje je razvod.

Znači, on je dobar muž, koji fino zarađuje, mazi te i pazi, ali ti smatraš da to nije dovoljno. Hmmmm... da li zapravo znaš kolika si srećnica? Pa samo mi na ovom forumu čuli smo za mnooogo teže slučajeve... U stvarnom životu je još gore.
Rasčisti malo sa sobom neke stvari, i zapravo ćeš videti da praviš preveliku buku oko ne baš velikog problema. Svakako, razgovaraj sa njim, ali malo preispitaj i sebe.  Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2008, 18:33:23 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Munka ja ucim jezik,i radim s njim po malo...pomazem mu u firmi....tu sam vec godinu dana,jezik se ne uci za godinu dana perfektno,ja se odlicno sporazumjevam ne samo na pijaci(iako nemam pojma da li ovdije ima pijaca)vec i na drugim mjestima,bolnici,posti i slicno.
Istina imam vise slobodnog vremena a i racuni su svi pali na njega takoder istina,jer ja radim kod njega i sav novac je zajednicki.

Kad sve sagledam tvoje odgovore kao i vestice mimi slazem se sa vama u potpunosti.H vala vam na iskrenosti.Jer i ja mislim da je problem mozda vise u mojoj glavi nego kod njega.

Vjestice mimi sreca ja nemam problema sa njegovima,jer on je s njima prekinuo kontakt prije nego me ozenio jer su se oni protivili tome iz razloga jer sam ja starija godinu dana.Rekli su ako me ozeni nikada me nece prihvatiti i on je tad rekao im da ga ne zovu i ne traze jer ce me zeniti usprkos njima.Od tada pa do danas nisu u kontaktu,oni pokusavaju ali on ne zeli da cuje.

Cure hvala vam narocito Munka tebi i Vjestici Mimi!!!Hvala vam pomogle ste mi da shvatim da je problem u mojim ocekivanjima a ne u njemu.Dok on radi ja trosim kartice i novac i jos se zalim...bas sam ne zahvalna....to mi je jedne prilike rekla i moja mama kad sam se pocela zaliti...a ona ga je upoznala naravno licno a ne kao vi iz mojih prica.

Hvala...lijep pozdrav......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
sumnjičava,
cesarica nije tebi postavila nikakav ultimatum tipa - "Razvodi se pod hitno!" Ona je, u principu, rekla da, ukoliko si nezadovoljna svojim brakom iz bilo kog razloga, za to uvek postoji rešenje - a krajnje rešenje je razvod.

Znači, on je dobar muž, koji fino zarađuje, mazi te i pazi, ali ti smatraš da to nije dovoljno. Hmmmm... da li zapravo znaš kolika si srećnica? Pa samo mi na ovom forumu čuli smo za mnooogo teže slučajeve... U stvarnom životu je još gore.
Rasčisti malo sa sobom neke stvari, i zapravo ćeš videti da praviš preveliku buku oko ne baš velikog problema. Svakako, razgovaraj sa njim, ali malo preispitaj i sebe. Smile



Znam,shvatila sam koliko sam nepravedna prema njemu....zao mi je sto sam otvorila ovu temu i sto mi je trebao neko na netu reci da sam ja problem a ne on da bih ja to shvatila.

Hvala vam....


Znam Bambolino za zalosne slucajeve imam ih pred nosom....uzeli se pre dva mjeseca i on je vec istukao,hoda sa prijateljima navecer svakih desetak sdana,a ona sama pred tv.A ona kaze da ga voli i da je nece vise tuci da je obecao,moj muz joj kaze hoce jer ko jednom udari opet ce i to jos jace ali ona samo njemu slijepo vjeruje.


Uglavnom hvala vam na savjetima....i tome da shvatim da sam ja jedna nezahvalnica,sjedim i trosim abnormalne sume eura i zalim se na nekoga ko mi je to sve omogucio.....

Veliko vam hvala Smile Smile sad idem da malo romantike napravim prije nego ude u kucu i razgovaramo u opustenoj atmosferi....
« Poslednja izmena: 10. Mar 2008, 18:41:44 od sumnjicava »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


*u gadnu babu rastem*

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 12422
Zastava francuska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 5610
next !!!  Smile Smile Smile


IP sačuvana
social share
U mom penkalu je jos mnogo mastila, ali volim da pisem samo jednoj osobi...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
mozda sam ja malo previse posesivna ma nemam pojma.
Jesi, i dosadno ti je. Ali nije nista strasno imati ocekivanja. Svi ih imamo. Problem je sto se u stvarnom zivotu ona malo vise degradiraju. Desi se zivot.
Sada si ovim drugim postom bacila drugo svetlo na celu pricu. Sad je jasnije da je u stvari sve normalnije nego sto se stekao utisak u prvom postu. Tebi je samo trebalo da nekome ispricas to sto ti se sakupilo vremenom na dusi, ali to ne treba da skrene pricu sa onoga sto je za tebe najvaznije. Izduv nije izduv ako je u vidu ovoga u tvom slucaju, ti svoj izduv treba tek da nadjes. A mene zanima zelis li ti uopste da se necim bavis u zivotu ili ne. Vrlo konkretno pitanje (i ne, ne mislim na sredjivanje racuna tvoga muza, mislim zaista bavis, imas posao, pa makar i honorarni rad). Jednostavno pitanje da ili ne, koje ukazuje na to kako vidis sebe u buducnosti i sta zelis za sebe u buducnosti. Ako vidis sebe kao podrsku iz doma, zenu koja je ajde uslovno receno "domacica" mada ja to ne volim takve izraze, jer je "domacica" mnogo vise od zene koja sedi kuci, to je puno radno vreme plus odgoj dece i svaka cast zenama koje su spremen da kazu i priznaju:"ja hocu da budem to i nista vise i nista manje", onda moras ili bukvalno moras urediti zivot onako kako tebi odgovara i prihvatiti se stvari koje te ispunjavaju i cine srecnom. To nije samo on, on je sad jer si situacijom upucena samo na njega, ali polako, bice i drugih ljudi, drugih osoba, zena, prijateljica, poznanica, zanimacija, svega. Samo moras da u svojoj glavi postavis sebe na mesto. Provlaciti karticu po radnjama je super, i zaista ispunjava (ja sam shoping freak pa znam), ali nikako na duge staze, jer ako kompenzujes nesto time, to te odvede u kompletno nezadovoljstvo. Dakle ili gledaj da pcnes da radis negde nesto ili pocni da se bavis necim sto te uveseljava. Kupi neki dobar foto-aparat i bazaj po gradu, snimaj ljude, dogadjaje, sve ono sto volis, nauci nesto vise o stvarima koje si oduvek volela, probaj da uneses u svoj zivot lepotu i desavanje, to samo moze da te tera napred, a i tvoj suprug ce sigurno biti srecniji kad te vidi da zbog necega sijas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
E poshto volish da troshish euroe imam dva predloga. Prvi je da krenesh na fitness. Fitness je pored alkohola jedini univerzalni lek. Drugi je, kad se zategnesh kao pracka, da kupish izazovnu garderobu, ali sa stilom ... a ostalo je istorija. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
fahrenheit,

zaboga miloga,pa ti si opsjednut fitnesom,plocicama,zategnutim tijelom i dijetama Smile Smile

svaki tvoj savjet u zadnje vrijeme ima veze sa teretanama Smile

nazalost,bilo bi previse lako.(ne ljuti se,imam slobodu Smile)

bicu kratka.
beskrajno te razumijem.moje iskustvo je vidno drugacije(ali opet ima i dodirnih tacaka),ali iskustvo osobe koja je meni bliska,skoro da je isto,sa tom razlikom da ta,meni draga osoba,nije imala ni muza.kakvog-takvog.
nije imala nikoga u stranom svijetu i nije znala jezik.
a sada je jedna od najsamosvjesnijih,najhrabrijih i najispunjenijih osoba koje znam.

prosto.
najteze je biti sam sa sobom.
najteze je osloniti se na sebe samog.
uzasno je tesko uzivati u sebi.
jebeno je lose ocekivati da nam praznine popune drugi.
porodica,prijatelji....pa i nesretni muzevi Smile

necu se baviti tvojim muzem i odnosom sa njim.
ti znas kako da mu pridjes i dobijes(ili ne dobijes)ono sto ti treba.

ali...ne prebacuj svo breme svoje neprilagodjenosti na njegova pleca.
odgovornost-najveca,zapamti to,za sve ono sto radimo i osjecamo,samo je na nama samima.

bori se za vlastiti zivot.
tacnije-stvori svoj zivot Smile
taj zivot,onaj unutarnji,vlastiti...pa on i ne treba da ima veze ni sa muzem,ni sa bilo kim drugim.

uzasno je tesko,ali zadovoljstvo je nagrada...vjeruj mi Smile

i da,puno,puno srece i samosvjesti ti zelim.
« Poslednja izmena: 10. Mar 2008, 23:08:41 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
oh boze!!!!!!

tu fazu prolaze svi, doci ce vreme kad ces ti njemu reci: idi, izadji malo iz kuce ...

sta mislis da ces naci boljeg od njega??? cuti tu i uzivaj ....
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
fahrenheit,

zaboga miloga,pa ti si opsjednut fitnesom,plocicama,zategnutim tijelom i dijetama Smile Smile

svaki tvoj savjet u zadnje vrijeme ima veze sa teretanama Smile

nazalost,bilo bi previse lako.(ne ljuti se,imam slobodu Smile)

A shta da radim ? Moj zhivot se odvija izmedju teretane i chitaonice ... vishe ne znam ni kako da komuniciram sa ljudima.

Uskoro cu i ja da skrenem pa cu da otvorim svoju prvu temu ovde ... a ondak cete da se nasladjujete. Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2008, 00:35:08 od Fahrenheit »
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
vidi...sve cu izdrazati,
samo da ne pocnes da na temi o abortusu kacis svoje slike....iz teretane Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 04:55:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.