Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:45:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pala vlada!  (Pročitano 27621 puta)
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
Svi menjaju svoje stavove kako vetar dune. Moj idol je Covic, u kom sistemu on nije bio moj brajko, i jos je to.
Funjara na najvecem mogucem nivou, demokratija sa smradom laznih socijalista.
To ti je sutinski problem. Njih boli dupe za Kosovo. Oni su taj problem napravili tako sto su eliminisali sve Albance koji su hteli da ostanu u Srbiji.
Njima je potreban problem, a tako da ga vecito imaju. I eto 20 godina drzi problem, krade i jos te prodaje. A ti fol zbog njihove ljubavi prema Kosovu ne mozes nigde sa ljudima.Trziste od 7 miliona ljudi im odgovara ko kec na jedanaest.
To sto ce tako razoriti celo srpstvo, bas ih briga.U medjuvremenu strogo kontrolisano idu novi bogatasi, tajkuni i ostali. Politicari su isto kao u vreme komunjara, po podobnosti, pa ako si dobar, dobices i ti mrvice.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
A narod ko narod, opet naivan. Ne znam sta je to sa svima nama, ko da smo pali pod neki uticaj magije ili cega vec ali jednostavno ni da se maknemo.
Zavadi narod i pokupi pare a posle se pravi tosa. Ovi sto se uzdaju u nove izbore grese. Isto ce biti ako ne i gore, svi imaju istu skolu, rade vec to godinama. A oni retki koji su dobri (ako ih je bilo) naravno ce da promene "veru" i ko jebe narod. Oni njima dizu plate, i zajebavaju se. Boli njih. Ja mislim da treba da dobiju plate ako rade nesto dobro. Ako ne rade dobro, dzabe. Dzabe su te glasale, za toliko i radi.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
A narod ko narod, opet naivan. Ne znam sta je to sa svima nama, ko da smo pali pod neki uticaj magije ili cega vec ali jednostavno ni da se maknemo.
Zavadi narod i pokupi pare a posle se pravi tosa. Ovi sto se uzdaju u nove izbore grese. Isto ce biti ako ne i gore, svi imaju istu skolu, rade vec to godinama. A oni retki koji su dobri (ako ih je bilo) naravno ce da promene "veru" i ko jebe narod. Oni njima dizu plate, i zajebavaju se. Boli njih. Ja mislim da treba da dobiju plate ako rade nesto dobro. Ako ne rade dobro, dzabe. Dzabe su te glasale, za toliko i radi.
Nismo bili ko istocnjaci, na dnu. Da hvatamo zabe ko Rumuni, da prvi put vidimo cokoladu u destoj godini, da vidi narandzu i misli da je kasikara, da se zene kresu za par hulahopki.Da se ubije covek kao u Rusiji za koznu jaknu ili levis farmerke. Kada budemo stigli tamo nece nas vise biti.
Svi se nadaju nekom povratku nekog iluzornog zivota koji su vodili dok se partija kurvala i uzimala kredite koje ti sad placas.Tako su zvali kurvanje i druzenje sa crnicima: mudra politika.Tako gubimo godinu za godinom.Nema bato lihvari su svuda pobedili. I Kinu jebote istorija i Rusiju, a mi preko Tome i Voje teramo neku teoriju medjunarodnoh prava herojstva i kojekavih sranja.Daj sansu ljudima da dignu ovu zemlju, pa kad doje Siptar da ti radi ko sluga, drugacije ces razgovarati.
Jedna Kina ne moze da povrati Tajvan, a tebi Voja uslovljava da se pokaju ameri i svabe i englezi. Pa to jeste stvarno kolektivno ludilo.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2008, 04:03:35 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Petsto godina su vladali Turci, petsto godina ce vladati kurci: Bora Corba
to sve govori
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Posledica pada Vlade
Penzioneri bez povišice

Autor: R. Marković | 11.03.2008 - 09:18



Taman kad su se penzioneri ponadali da će posle niza zakona iz oblasti penzijskog osiguranja koji su išli na njihovu štetu dobiti jedan u svoju korist, ispostavilo se da od njihovih nadanja, bar u narednih pola godine, neće biti ništa.

Naime, tokom marta očekivalo se usvajanje izmena Zakona o penzijama koje bi važile od aprila i koje bi, prema najavama iz Vlade, najstarijima počev od sledećeg meseca pa u narednih pet meseci donele veću povišicu od one koja im sleduje po sadašnjem zakonu. Međutim, padom Vlade i raspuštanjem parlamenta došlo se u situaciju da zakon nema ko da izmeni, pa će se od aprila penzionerska povišica izračunavati po formuli koja je po najstarije još nepovoljnija od one koja je važila lane.
Da su se nadležni u Vladi prethodnih meseci odgovornije ponašali, ne bi se došlo u situaciju da se sve radi u poslednjem trenutku i da zbog pada Vlade penzioneri ostanu kratkih rukava.
Još u predizbornoj kampanji pred prošle parlamentarne izbore i odmah po formiranju Vlade penzionerima je obećavana izmena zakona i bolji standard. Mesecima je iz nadležnog Ministarstva rada objašnjavano da se rade računice koliko povećanje penzija budžet može da podnese. U tom računanju potrošeno je dragoceno vreme i kada je konačno rešeno da se pristupi izmeni zakona - pala je Vlada.
- Mi smo predlagali da se izmene urade još prošle godine. To je trebalo raditi u trećem lanjskom kvartalu paralelno sa pripremanjem budžeta za ovu godinu i sve bi bilo urađeno na vreme - kaže za „Blic“ Milan Nenadić, predsednik Saveza penzionera Vojvodine, dodajući da penzionerima ostaje da se nadaju da će nova Skupština do oktobra, kada se ponovo radi usklađivanje penzija, ipak izmeniti zakon.
Na naše pitanje zašto se sporo radilo na zakonskim izmenama, Snežana Lakićević-Stojačić, sekretar u Ministarstvu rada i socijalne politike, kaže da je bilo puno posla oko spajanja penzijskih fondova, ali da je, ipak, dosta urađeno.
- Teško je bilo paralelno sa svim tim promeniti i zakon. Radićemo i dalje i sastajati se svakog meseca, jer penzijski sistem mora da se promeni. Onaj ko dođe na vlast, imaće gotov materijal - navodi Snežana Lakićević-Stojačić.

Usklađivanje
Formula po kojoj su se penzije usklađivale prošle godine:
-25 odsto kretanja zarada plus 75 odsto kretanja troškova života u prethodnih šest meseci
Formula po kojoj će se penzije uskladiti u aprilu ove godine:
-12,5 odsto kretanja zarada plus 87,5 odsto kretanja troškova života u prethodnih šest meseci

Prošlogodišnje i ovogodišnje povišice
mesec   procenat povećanja   prosečna penzija (u dinarima)
april 2007.    3,75    14.836
oktobar 2007.    7,78    16.013
januar 2008.    11,06    17.778

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 6230
Jedna od najvecih pljacki, koja je uradjena za vreme Milosevica, je bila pljacka penzijskih fondova. Fondovi su bili najjaci u bivsoj sfrj. Takodje, nisam siguran, ali i dosta nepokretne imovine koja je donosila dohodak i rasterecivala privredu je opljackano.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2008, 11:07:14 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N70
Krajnje je i vreme bilo da padne...A što je i najbitnije Pale Su i Maske!  Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Krajnje je i vreme bilo da padne...A što je i najbitnije Pale Su i Maske!  Smile

Konacno nesto pametno i od tebe !  Smile
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1001
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia ?
Zuti blic samo stampa istinu-naravno! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N70
Krajnje je i vreme bilo da padne...A što je i najbitnije Pale Su i Maske!  Smile

Konacno nesto pametno i od tebe !  Smile


U čemu je problem?
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 22:45:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.