Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Пре и после ''референдума'' о самоизолацији  (Pročitano 8990 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Jeste li vi za samoubistvo cele Srbije i svih Srba širom sveta? Zamazuju vam oči, blokirali su skupštinu da ne usvoji zakon o oduzimanju nelegalno stečene imovine. Stojan Stamenković izričito kaže da ako ne krenu investicije za 6 meseci Srbija mora da umanji standard ili da bankrotira. Milion ipo Srba je u RS i opstaju kao republika samo na opstanku Srbije. Sve to je na korak od propasti ako propadne Srbija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 624
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Prijatelji moji, nisam cuo normalnog coveka koji je za izolaciju, to cujem samo od nekadasnjih svercera cigareta, benzina i dr. koji zale za tim vremenom i koji bi da se tako nesto ponovi. A sto je interesantno,  oni su svi do jednog radikali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Jeste li vi za samoubistvo cele Srbije i svih Srba širom sveta? Zamazuju vam oči, blokirali su skupštinu da ne usvoji zakon o oduzimanju nelegalno stečene imovine. Stojan Stamenković izričito kaže da ako ne krenu investicije za 6 meseci Srbija mora da umanji standard ili da bankrotira. Milion ipo Srba je u RS i opstaju kao republika samo na opstanku Srbije. Sve to je na korak od propasti ako propadne Srbija.

 Smile Smile Smile
Ne mogu da verujem

Ko je blokirao Skupstinu i zbog cega?Smile Smile
Ko je za "samoubistvo cele Srbije i svih Srba sirom sveta"?!   Smile Smile Smiley 1
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 21:01:18 od Maks 78 »
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2227
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Maks

Ovo je istorijska sanasa da radikali kao politicka partija odu u zaborav ... sto ce biti melem na srpske rane.
IP sačuvana
social share
Interview - Bebi Dol: Skoro me je gospođa iz komšiluka koju stalno pozdravljam sa dobar dan pitala: „Je li, je l’ ti to mene provociraš?“
nidzo, svaka cast Smile
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Max hajde da se ne zapričavamo. Imamo situaciju u kojoj u skupštini treba da bude donet paket zakona za borbu protiv mafije, pa zakoni o decentralizaciji, pa još gomila posla. Imamo ustav, dve deklaracije koje obavezuju vladu, u trenutku ulaska u EU mora da se sprovede referendum. A onda je skupština blokirana. Zašto? Da li je EU možda pozvala Srbiju da se uključi sutra? Ne. Samo treba da odluči o zakonodavstvu koje je usklađeno sa EU ali ne na korist EU nego na korist Srba koje konačno neće moći da krade ko god kad god i kako god hoće.

Sve je to igrarija, obaranje vrednosti Geneksa, ostalih hotela i banja koje su na tenderima.

Ničim od predloženih poteza ne može se sprečiti otcepljenje Kosova. Ono se može sprečiti ulaskom Srbije u EU i delovanjem kroz SB UN. A za to su potrebne pare, privreda koja radi, stabilnost.
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 21:09:27 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Maks

Ovo je istorijska sanasa da radikali kao politicka partija odu u zaborav ... sto ce biti melem na srpske rane.

Tranvestitu, najozbiljnije bi ti skrenuo paznju, da ne provociras!
Ne diram te, ne diraj me
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
nenadjebivi

Ja ne znam da li si ti mentol ili sta ... ? Ajd' da pocnemo iz pocetka.

Sta ce jedna mala zemljica, bez ekonomije, vojske, slabog prirodnog prirastaja da radi za recimo 5-6 god, kad sve zemlje iz okruzenja budu u EU ili NATO-u? Kakva je sudbina takve zemlje?

Opet dolazimo do Tesle  Smile  ... ne mojom krivicom (moderatori, molim vas ne brisite me ... hvala Smile ). Da li ti znas sta bi bilo sa tim istim Teslom da je ostao u Srbiji? Bio bi drugorazredni profesor. I opet, prosto se najezim kad ovo procitam "izmisliti struju". Struja se -----ne moze---- izmisliti.

Dakle, dzaba i sam Tesla bez finansijske pomoci ... to treba da shvatis. Prestani da se za svaku sopstvenu slabost hvatas Tesle, Pupina itd. Ti nemas pravo na to, jer takvi kao ti vodite zemlju u samounistenje.

To kako ce Srbija da udje u EU, tek treba da se raspravi ... to ti neces odlucivati, a ni ja. Cisto da te podsetim.

I da, sasvim je logicno, da ako nekog toliko mrzis, jednostavno prekines da koristis Windows, celularne telefone sa zapada, vozis njihova kola itd ... zato sto pre uzmi neki operativni istem sa istoka ili pak Afrike Smile

На знам зашто ме вређаш? Јесу ли то европске вредности?

Једна земља која је окружена НАТО пактом и ЕУ ће гледати да има добре партнерске односе са те две организације. Са НАТО-ом кроз партнерство за мир, са ЕУ кроз разне међу државне уговоре, као се то иначе и ради.

Србија нема економију? Нисам знао за то, али ако ти кажеш, онда мора да је тако. Углавном,ја бих гледао да ту економију унапредим.

Немамо војску? Као да је немамо, то је нажалост истина. Углавном, треба је унапређивати.

И ово око Тесле ниси најбоље разумела или разумео. Али, мрзи ме да ти објашњавам.

О томе да ли ће и како ће Србија у ЕУ наравно да одлучујем ја и т у истој мери колико и сви други грађани Србије.

Не мрзима ја никога (осим можда Хрвата и Албанаца), јер нико соим Хрвата и Албанаца нас не мрзи, већ све раде из неких својих интереса. Ја то разумам иако се њихови интереси косе са нашим, али нема потребе за мржњом.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 665
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Neka se ta tzv država Kosovo slobodno zadužuje, dugove otplaćuje Srbija, grof nije cicija... Smile

Јеси ли ти за независност Косова?
Kakvo je to pitanje, da covek popije ban.

Није ово б92 форум па да попије бан због свог политичког уверења.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Max hajde da se ne zapričavamo. Imamo situaciju u kojoj u skupštini treba da bude donet paket zakona za borbu protiv mafije, pa zakoni o decentralizaciji, pa još gomila posla. Imamo ustav, dve deklaracije koje obavezuju vladu, u trenutku ulaska u EU mora da se sprovede referendum. A onda je skupština blokirana. Zašto? Da li je EU možda pozvala Srbiju da se uključi sutra? Ne. Samo treba da odluči o zakonodavstvu koje je usklađeno sa EU ali ne na korist EU nego na korist Srba koje konačno neće moći da krade ko god kad god i kako god hoće.

Sve je to igrarija, obaranje vrednosti Geneksa, ostalih hotela i banja koje su na tenderima.

Ne mogu da verujem, o cemu ti pises  Smile
I jos se trudis, da me ubedis, da si , ozbiljna?! Smile  Smile
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 21:09:26 od Maks 78 »
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Max hajde da se ne zapričavamo. Imamo situaciju u kojoj u skupštini treba da bude donet paket zakona za borbu protiv mafije, pa zakoni o decentralizaciji, pa još gomila posla. Imamo ustav, dve deklaracije koje obavezuju vladu, u trenutku ulaska u EU mora da se sprovede referendum. A onda je skupština blokirana. Zašto? Da li je EU možda pozvala Srbiju da se uključi sutra? Ne. Samo treba da odluči o zakonodavstvu koje je usklađeno sa EU ali ne na korist EU nego na korist Srba koje konačno neće moći da krade ko god kad god i kako god hoće.

Sve je to igrarija, obaranje vrednosti Geneksa, ostalih hotela i banja koje su na tenderima.

Ne mogu da verujem, o cemu ti pises  Smile
I jos se trudis, da me ubedis, da si , ozbiljna?! Smile  Smile

Hajde objasni ti meni jer ja očigledno ne razumem. Kako deklaracija zbog koje je blokiran rad skupštine štiti Kosovo i Metohiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.