Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:45:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako smuvati Devojku?!  (Pročitano 52394 puta)
07. Mar 2008, 18:39:22
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Molim vas pomozite sta cu da kazemo zaljubio se...ali neznam tacno kako da joj pridjem pisite sve sto znate a moze da pomogne,ona ide u osmi razred,kao i ja razlicita smo odeljenja nismo do sad pricali ovako...plavusa je,plave oci...a ja sam sebi zadao da je prisvojim do kraja sledece nedelje  Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 07. Mar 2008, 20:34:17)
IP sačuvana
social share

Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1780
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 1650
Pridjes devojci, pitas je koliko je sati..Mislim da je pravo vreme da se upoznamo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
prisvojiš?  Smile

A da kupiš psa, možda?  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Hehe da ali mislim znamo se iz vidjenja pa je malo glupo...ista skola...  Smile


A ovo da prisvojim  Smile pa da mi bude devojka nemoj sad zezzzzati
IP sačuvana
social share

Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
E cuo sam za ono


-Jel ti Cale lopov?
-Ne sto?!
-Pa jeste cim je ukrao sve zvazde sa neba i stavio ih tebi u oci...

Nije lose...  Smile
IP sačuvana
social share

Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
LG viewty
Pa ako hoces takve fore, odgeldaj (jos jednom) Lajanje na zvezde ili ako vise volis procitaj knjigu, tamo sve lepo pise  Smile
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mrzi me...AJde dajte predloge...mora se to i prouciti  Smile salim se ne pada mi na pamet da bubam tekst i da joj otpevam nego treba mi nesto da pocnemo razgovor jer nikad nismo pricali pa da se razvije prica i da tek krajem nedelje mozda bude nesto  Smile
IP sačuvana
social share

Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1166
Zastava novi sad
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC one m7
kazes joj da ti je lepa itd jbt neke fore serviras i to ti je to...odvedes na kafu...upotrebi malo mastu...
IP sačuvana
social share

sponzor seksualnog odnosa ... Omega Smile
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S Advance
Imas vec negde ovde te "fore" za muvanje devojaka... imas cak i temu gde je lik muvao curu iz odeljenja (na kraju teme je sam izdao i skup pravila kao vodic za usamljene duse tipa "kako obaviti taj tezak "posao""  Smile )

Baza svakog prilazenja/muvanja je originalnost (e sad, ukoliko ne mozes da se setis neke originalne fore/zvake za muvanje, gledaj bar da serviras "originalno" vec postojecu) Sto me podseti... nemoj da primenjujes ove pateticne... to ces tamo na visem stupnju, pa mozda cak i kada budete zajedno (sluze vise da nasmeju i da pokazu kako je neko pazljiv/sladak... nja...  Smile)

Iz iskustva.... (a verovatno i ti imas neko slicno, pa makar i sa ucenjem) ono sto covek "zacrta" teshko (jeste to lepo i plemenito) i retko ostvari u zacrtanom roku... pusti neka se stvari odvijaju same... svojim tokom...

I sam kazes da se znate samo iz vidjenja... pa upoznajte se za pocetak... to ce biti dobra osnova za dalje...

Znachi samo bez straha... i ako pokushaj ne uspe... zivot ide dalje... nemoj biti razocaran... sacuvaj je barem kao prijateljicu... mozda i bude nesto na kraju...

P.S. Niko nikog ne moze da "prisvoji" - tako da... ovaj izraz ti bash i nije trebao... dodje mu dosta ruzan i uvredljiv... ti morash poshtovati dame... biti dzentlmen... jer ipak su one taj nezhniji pol...

Javi progres... (btw, nemoj ocekivati da ti neko sa foruma smuva curu, to se jos nije desilo niti ce, ovde su ljudi koji sa tobom mogu podeliti svoje savete/iskustva i misljenja... ostalo morash obaviti sam...) Smile

I da, najvaznije za kraj - ukoliko se dvoumis usred akcije, i izmedju par mogucih resenja pojavi se izbor izmedju tvog i necijeg saveta sa foruma, pokusaj sa svojim... jer, kao sto se inache i kazhe, vredi pokusati  Smile

(a i tako skupljamo druga iskustva cime prosirujemo postojece teme -  Smile Smile Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 168
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Puno Hvala na ovom savetu!Znaci pokusacu prvo da budemo ‚‚Drugovi" a kasnije cemo videti cuo sam da je sa njom malo teze ispalila je vec jednog mog druga tj. popio je pedalu...Devojcicama u tim godinama je bitan fizicki izgled,mislim ja nisam nesto visok ali visi sam od nje mislim zategnut stomak (plocice) Nista posebno ali nije lose...sad proglasili su me za naj stomak na ekskurziji xD jbg tad mi se ona i nije svidjala pa je nisam startovao ali da sam tad iskoristio priliku...


@ imamo 14 godina  Smile
IP sačuvana
social share

Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:45:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.