Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa Kladionicom bet - at - home  (Pročitano 6142 puta)
06. Mar 2008, 15:47:04
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Od kladionice Bet-at-home.com    sam dobio vaucer u visini od 5 eura u dnevnom listu Blic.Po njihovim racima sa tim vaucerom otvaramo besplatno racun u ovoj kladionici na kome ce se nalaziti 5 eura sa kojim dalje raspolazemo oko sportskih razulatata,stim da taj iznos moramo najmanje 3 puta uloziti pre isplate. Ja sam odigrao 
jedan tiket koji sam promasio i onda 2 tiketa koje sam pogodio sa dobitkom od nekih 60 eura. I sad taj dobitak od 60eura ne mogu da podignem tacnije ni 10 eura kao gresku javlja da nisam dostigao odredjen bonus i zbog toga nije moguce prebaciti pare na moj racun, doku u objasnjenju kladionice stoji da u svakom trenutku mogu prebaciti novac na svoj racun. Ovu temu otvaram sa namerom da me neko uputi u to koji racuni su potrebni  da bi me oni isplatili. Ja trenutno imam otvoren devizni racun i racun za placanje preko interneta. Molio bih da sve one koji znaju vise o ovoj kladionici i nacinu isplate da mi odgovore
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Mi pamtimo Bari, a vi Fljamurtari

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 904
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia n73+2gb/iPhone
moras 3 puta obrnuti dobitak...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 103
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
moras 3 puta obrnuti dobitak...
       
Moraces mi malo bolje pojasniti to ako nije problem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
care kak si dobio bonusa 5 €.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 22250
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b3
nemas potrebe ceo iznos da ulazes 3 puta,mozes da stavis 3 X 1 euro i da pogodis... Smile

samo napred imas tenis ili rukomet gde su ti kvote 1,05  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Za njega zivot cu da dam... Racunajte na nas...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 360
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
SonyEricsson k700i
Od kladionice Bet-at-home.com sam dobio vaucer u visini od 5 eura u dnevnom listu Blic.Po njihovim racima sa tim vaucerom otvaramo besplatno racun u ovoj kladionici na kome ce se nalaziti 5 eura sa kojim dalje raspolazemo oko sportskih razulatata,stim da taj iznos moramo najmanje 3 puta uloziti pre isplate. Ja sam odigrao
jedan tiket koji sam promasio i onda 2 tiketa koje sam pogodio sa dobitkom od nekih 60 eura. I sad taj dobitak od 60eura ne mogu da podignem tacnije ni 10 eura kao gresku javlja da nisam dostigao odredjen bonus i zbog toga nije moguce prebaciti pare na moj racun, doku u objasnjenju kladionice stoji da u svakom trenutku mogu prebaciti novac na svoj racun. Ovu temu otvaram sa namerom da me neko uputi u to koji racuni su potrebni da bi me oni isplatili. Ja trenutno imam otvoren devizni racun i racun za placanje preko interneta. Molio bih da sve one koji znaju vise o ovoj kladionici i nacinu isplate da mi odgovore

Pazi sad.....
Ovo mi je cetvrti put kako okrecem vaucere ali drugi put da sam podigao pare(jer 2x nisam uspeo da okrenem tih 5 e)
Ovako stoje stvari....Oni ti daju 5 e vaucer....medjutim ti treba tih 5 e da okrenes 3x i to na kvotama vecim od 1.50, znaci na prvom tiketu moras da imas uplatu od 5 evra.....Na primer prvi tiket ili singl...nebitno samo da je kvota veca od 1.50 stavis ulog od 5e....dobijes, onda na sledeci tiket stavljas ulog po tvom izboru ali nesme da bude manji od 5 evra i moras da prodjes a isti je slucaj i sa trecim tiketom....Znaci fora je u tome da tih 5 evra okrenes prva 3x na kvotu vecu od 1.50 pa tek onda mozes da prebacis pare na tvoj racun ili da nastavis da se kladis, uostalom pare su tvoje pa samim tim i izbor je samo tvoj.....

Nadam se da sam pomogao....pozz...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.26
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.