Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows Mobile 6.1  (Pročitano 7218 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E50
Nismo se razumeli, tj. nisam se verovatno dobro izrazio. Smile Milsio sam na na onih 9 ikonica i belu pozadinu u meniju (kao na slici) i zanima me da li te ikonice mogu da se promene, kao i to da se umesto te bele pozadine stavi neka slika. Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

1.jpg
(412.44 KB, 407x345)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 4
Te ikone, koliko ja znam, ne verujem da mogu da se promene jer svaki program ima svoju ikonu, dok za pozadinu moze da se izabere druga boja iz color scheme, ili da se uz pomoc programa Homescreen Designer 2007 sa kojim se prave teme, moguce je da se menja recimo da izgleda ovako, sa raznim kombinacijama boja ali nisam nasao opciju kako da se postavi slika:


Druga opcija je da se u registry menja HKCU\Software\Microsoft\Shell\StartMenu\GridView = 0  i dobijas ovakav menu:


Mozes jos da instaliras recimo program SmartToolkit sa kojim dobijas kompletno promenjen meni slican onom na PC-u:


Uglavnom homescreen mozes da editujes kako hoces dok start menu ne mozes toliko, koliko ja znam, mada moguce je da postoje jos ovakvih mogucnosti...
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 06:41:32 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E50
E hvala ti mnogo za opsiran odogovor, sad mi se jos vise svidja wm.  Smile Ovaj zadnji screenshot mi se extra svidja, i licno bih samo njega drzao kao "menu".  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
Pa uglavnom se svima svidja WM Smiley Mislim da je jedini problem WM telefona to sto su cene veoma visoke ovde u Srbiji.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia e71&SE X8
Pa uglavnom se svima svidja WM Smiley Mislim da je jedini problem WM telefona to sto su cene veoma visoke ovde u Srbiji.

To stoji,mada imas Samsung I300 za nekih 100-120evrica,sad nisam siguran da li moze WM6 na njega...a ima i samsung i320 (oko 200e)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 4
Ovaj i320 ne izgleda los telefon (na slici), fabricki dolazi sa wm5 samo ne znam da li se pojavio za njega wm6.
Sto se tice ostalih wm telefona kod nas su cene neopravdano velike!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC desire s
Cene su mnooooogo velike, posebno ako dodje neki telefon koji ima wm5 standardno, e sad problem je sto malo prodavnica ima takve telefone i zato imaju monopolski polozaj pa mogu da nam narokaju cene koliko njima odgovara, secate se kada je samo jedna prodavnica imala i300 ne bih sad da je imenujem i drzala je cenu od 360 evra Smile Smile Smile eeee 360 evra za telefon koji ima 1.3mpix kameru i wm2003se Smile Smile Smile E posle kada su jos neke prodavnice nabavile isti onda su malo spustili cenu na 250 evra i tako sve nize i nize kako je nabavljan i300... A o i320 i i600 da ne pricam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia e71&SE X8
A kakav je i400?jedno vreme ga je jedna BG prodavnica imala za 140e (prema "izvornom" sajtu),danas sam gledao,nema vise...


EDIT:moja greska,ovaj i400 je sa Symbian-om...sorry
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 17:27:03 od skols »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC desire s
E momci da ne odemo mnogo u off ipak je ovo tema za wm 6.1 a mi se raspricali o svakojakim telefonima, eto ako ste raspolozeni za raspravu oko wm imate temu sve u vezi wm ili temu za nedoumicu oko telefona pa cemo tamo nastaviti, ja sam uvek raspolozen da deljenje iskustava o wm telefonima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
Za koje sve telefone postoji ova verzija OS-a?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.161 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.