Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows Mobile 6.1  (Pročitano 7216 puta)
05. Mar 2008, 21:56:28
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 4
Zahvaljujuci momcima sa XDA, veoma brzo nakon sto se pojavio WM 6.1, tj danas je skuvana i verzija  za moj telefon, jos uvek nije finalna ali veoma mi se svidja.
Ono sto je najbitnije je home screen koji je napravljen za desetku, sada je moguce iz njega da se stigne gotovo svugde gde je najbitnije u telefonu i lepo izgleda.
Primetio sam jos SMS poruke koje se sortiraju kao kod iPhone-a, po posiljaocu sto je veoma prakticno i pregledno, i dodali su fabricki copy/paste kod poruka.
Treba jos da se sredi brzina sa kojom prebacuje u landscape kada se otvori puna tastatura i par sitnica, ali sve u svemu dobro osvezenje za WM.
Evo zakacio sam i na youtube da vidite kako izgleda:

« Poslednja izmena: 05. Mar 2008, 22:01:59 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Fino izgleda. Smile Nego, bilo bi lepo da nama laicima kao poznavalac pojasnis da li su aplikacije pisane za prethodne verzije WM kompatibilne sa WM 6 i 6.1(i koje su to verzije WM)? Znas li koliko upotrebljivih app je uopste dostupno, otprilike?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 4
Fino izgleda. Smile Nego, bilo bi lepo da nama laicima kao poznavalac pojasnis da li su aplikacije pisane za prethodne verzije WM kompatibilne sa WM 6 i 6.1(i koje su to verzije WM)? Znas li koliko upotrebljivih app je uopste dostupno, otprilike?
Pa  nije ovo symbian  Smile, do  sada 100% svi programi koji su mi radili na wm 6, rade bez problema i na 6.1, upravo sam instalirao wmirc koji imam od mpx220 koji je imao wm2003 i radi najnormalnije i naisao sam na dosta starih programa koji su radili i na sesticu. To je velika prednost wm-a jer realno imas vise programa.
Moram da napomenem da sa zvanicnim HTC rom-om, besplatno dolazi zadnja verzija  Office Mobile koji otvara excell powerpoint i word dokumenta napravljenih i u Office 2007, i Adobe Reader LE za pdf dokumenta.
« Poslednja izmena: 06. Mar 2008, 20:36:49 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Apple iPhone
Stvarno extra izgleda  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Riba ribi grize ribicu - 21. vek!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N97 black
Genijalno...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC desire s
Znaci svaka im cast Smile Smile Smile Prosto me odusevljavaju, pogledaj taj homescreen Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 600
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung GALAXY NOTE 2
Znaci ljudi ovo je nasa buducnost i realnost sa Symbiana na ovo... pa dobro sto se mora nije tesko Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 4
Nasao sam spisak novina koji donosi 6.1 ali za sada najvise mi se svidja novine oko SMS-a i homescreen sa kojeg je moguce da se sada pusta i muzika, gledaju slike, bez ikakvih plugina, kada pritisnete start prvo ulazite u Recent Programs i posle ako hocete mozete da vidite sve programe, evo napravio sam jos jedan klip:

 
Evo spisak:
-Copy / Paste (finally!)
-Domain Enroll in Settings (Enrolling in a domain will connect your device with company resources.)
-New home screen (pan left and right to check out missed calls, notifications like email, sms, etc.)
-Change Master Security Code
-Added text input settings
-Recent Programs when pressing Start menu
-Threaded SMS!
-When you compose an email, or SMS, and start typing the name of the contact in the "To:" field, the contact names finally pop up like Windows 
-Mobile Professional!
-Internet Explorer now lets you define a homepage, and also zoom in and out using a nice and clean interface
-Task Manager now shows CPU usage as a whole, and also lists it by process
-Internet Explorer offers 6 zoom modes and copy / paste functionality
-IE also uses a new font, which looks worlds better
-ActiveSync will now try to automatically configure your Exchange settings once you enter an email address
-Wi-Fi indicator in the status bar, just as in Windows Mobile Professional
-New "Vista" home screen and theme

« Poslednja izmena: 06. Mar 2008, 20:22:50 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E50
Stvarno extra, nemam reci.. Smile

Ali da postavim jedno banalno pitanje. Da li moze u meniju da se stavi neka slika kao pozadina i da se promene ikonice? Ovako mi deluje dosta monotono i prosto, i nekako mi dosta odskace od samog desktopa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone 4
Ali da postavim jedno banalno pitanje. Da li moze u meniju da se stavi neka slika kao pozadina i da se promene ikonice? ...
Moze da se promeni i pozadina ili kompletno desktop, da izgleda kao klasican wm desktop, a mozes kao i do sada da napravis kako god hoces desktop u kojem mozes da dodajes/izbacis sta hoces uz pomoc raznih pluginova...
« Poslednja izmena: 06. Mar 2008, 22:21:36 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.