Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:42:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Koliko nam je Rusija pomogla  (Pročitano 24607 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Osim Socijalista !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Alcatel 
Tačno , zaboravio sam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 448
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Generalno se slazem sa tvojim misljenjem ali postavljam ti pitanje ako ti ocekujes da ce komunisticku unuci da prave reforme e onda cemo prijatelju i ja i ti da se nacekamo i to dobro
Jbg, to i pricam, u problemu smo  Smile
Jer vidis, npr, ovom coveku su puna usta Kosova i patriotizma, ministar prosvete je inace, sto znaci da treba da se bavi studentima i djacima, a pazi sta se radi u pozadini
Citat
Tužilaštvo proverava ministra Lončara zbog utaje poreza
Autor: M. Maleš | 22.03.2008 - 20:04

Ministra prosvete Zorana Lončara
Na osnovu dve krivične prijave podnete protiv ministra prosvete Zorana Lončara, koje ga terete da je kao suvlasnik firme „YU biznis“ d.o.o. utajio porez u vrednosti većoj od 7,5 miliona dinara i zloupotrebio službeni položaj kako bi za sebe i svoje partnere pribavio višemilionsku zaradu trgovinom lekovima, Okružno javno tužilaštvo u Novom Sadu pokrenulo je pretkrivični postupak.

U Okružnom javnom tužilaštvu „Blicu“ su potvrdili da su zatražili provere navoda iz pomenutih krivičnih prijava koje su prošlog meseca podnete protiv ministra Lončara i da su nakon toga Ministarstvo finansija i Regionalno odeljenje poreske policije u Novom Sadu izvršile provere i dostavile izveštaje tužilaštvu. Ali pošto, kako kažu, celokupne provere po navedenim krivičnim prijavama nisu završene, o ovom predmetu još nije donet akt o pokretanju istrage.
U jednoj od krivičnih prijava, do koje je došao „Blic“, čiji su podnosioci neimenovani profesori Pravnog fakulteta u Novom Sadu, Lončar se tereti da je, iskoristivši položaj ministra u Vladi Srbije, omogućio privrednom društvu „YU biznis“, u kojem je imao vlasnički udeo od 25 odsto, da za godinu dana stekne višemilionsku zaradu trgovinom lekova.
Lončar je, tvrde podnosioci prijave, izbegao plaćanje poreza, doprinosa i drugih dažbina, prikrivši bitne podatke za utvrđivanje poreske obaveze, i prikazao svoj udeo u pomenutoj firmi višestruko manjim. Na taj način, kako zaključuju, izbegao je plaćanje poreza preko 7,5 miliona dinara.
- Zoran Lončar je ugovor o kupoprodaji suvlasničkog udela od 25 odsto u „YU biznisu“ zaključio sa direktorom DSS Novi Sad Nenadom Rončevićem 30. marta 2005. godine za 4.500 USD, kada je ukupna vrednost ove firme iznosila 10.470.000 dinara ili 130.000 evra. U narednih godinu dana preduzeće je uvećalo svoj kapital na neverovatnih 530.364.000 dinara ili 6.630.000 evra - navodi se u prijavi, a ovim podacima svedoče i izveštaji za 2005. i 2006. godinu Agencije za privredne registre.
I sad ce neko da me ubedi da je i ovo namestaljka stranih sila i zavera protiv Srbije.  Smile
A u stvari ovo je i poenta price-patriotizam je poslednje utociste nitkova(mislim na politicare koji zloupotrebljavaju to osecanje medju obicnim narodom), i pokrice za raznorazne pljacke. Deja vu.
I to je poenta cele moje price i svog nezadovoljstva-mislim da politicari vuku poteze kako njima odgovara, narod Srbije im je deveta rupa na svirali, pomocu medija kreiraju javno mnenje(svi nas mrze, samo mi patriote mozemo odbraniti zemlju), bitan je jos jedan mandat i jos malo da se kraducka. I ko nam je kriv sto propadamo, sto ode Kosovo(nadam se ne zauvek)? Moje misljenje je da smo krivci mi 85%, a svi ostali 15%.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 27 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 20:42:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.