Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:28:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vaginalno krvarenje?!  (Pročitano 42099 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
druze borkes bez markesa, milo mi je cuti da je sve kako treba, i da je kamen pao sa srca Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Meni se desavalo da posle ribine mece kad stavim joj stavim prstice da imam male ugruske krvi na prstima.Al to je posledica mece.A ako ona nije imala mecu par dana pre toga bolje nek ode kod doce pa nek vidi sta je.

Kupaju li se one?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Smile Smile Smile Smile  E fala ku*cu ....

Ajd' sada bar kazi jel' bila doktorka ili doktor ??

I sledeci put pazi gde ga muvas i sta lizes.  Smile

Baba doktorka...

Odlicno Smiley

aj nam sad dovedi onu  Smile

Hoćeš da ti dam broj? Čim na drugom sudaru dođeš dotle...  Smile Smile

Aleee .. super  Smiley



 Smile Smile

Bolje bi bilo da si navuk'o neki triper, chisto pedagoshki da ti krknu 15 penicilina. Smile

Ma ima vremena  Smile

Ljudi, prijatelji moji, hvala vam što ste brinuli za mene Smiley

Ali danas je dokazano da je Borkes zdrav kao dren  Smile Smile

Sad mogu da predahnem  Smile
Super! Imao si sreće! Od sad pa na delje i za ubuduće - pazi šta radiš i sa kim radiš! I svakako doooobro razmisli o uotrebi kondoma, za stalno (dobro, dok ne odlučiš da imaš dečicu)...  Smile

Just for the record, ponekad (ali samo ponekad) se može desiti da u toku ovlacije bidne krvi (mada, to nije krv, već samo podseća na nju) i u malim je količinama. Sve osim toga je znak da nešto nije u redu...

Gde je tu opasnost ako je sa kondomom... hehe... Šalim se. Naravno. Pa beše ovulacija...  Smile  Smile

Smile

 Smile

druze borkes bez markesa, milo mi je cuti da je sve kako treba, i da je kamen pao sa srca Smile  Smile

Drugarice Machakz, i meni je drago da su se moje buregdžije zabrinule više za mene nego moji najbolji drugovi. I u to ime upravo zalivam... 

Meni se desavalo da posle ribine mece kad stavim joj stavim prstice da imam male ugruske krvi na prstima.Al to je posledica mece.A ako ona nije imala mecu par dana pre toga bolje nek ode kod doce pa nek vidi sta je.

Kupaju li se one?  Smile

Samo nedeljom...  Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
Ma da ja uspem na vreme da sprečim ako sam i ja zapatio nešto...

pa odes ti kod ginekologa ako si se prepao za sebe ...  Smile

nemoj cekati na nju ... jos je gore ako nece nesto da ti kaze ...
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 194
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Da li meni neko moze da pomogne?Pre mozda 10 godina me zarazila devojka sa kojom sam imao odnose.Naime posle par dana osetim peckanje na polnom organu ali unutar njega ili odjednom osetim strasan bol koji traje mozda sekundu-dve i iz njega mi curi nesto zuto.Nisam smeo kod lekara jer sam cuo da kad uzimaju onaj bris guraju ti cevcicu u penis tako da je odlazenje kod lekara bilo minimalno,pa mi je drug preporucio neke lekove,prodaju se u apoteci 6 komada u kutiji a piju se ujutru 4 tablete na prazan stomak i tog dana ne smete nista da jedete do podneva a narednih nedelju dana alkohol nikako.Medjutim ja se prevarim pa uzmem alkohol posle 4 dana i ja se prakticno samo zalecim.Dan danas ja osecam blagi unutrasnji svrab u penisu posebno kad pijem nesto gazirano.Da li neko moze malo strucnije da mi objasni o cemu se tu radi i koliko je to opasno i kakve sve posledice mogu da snosim?Unapred se zahvaljujem...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Šta se dešava ako se gonoreja ne leči? Postoje velike šanse da se pojave komplikacije . Muškarci: otok testisa i penisa, upala zglobova, promene na koži i sterilitet


Citat
Lokalne komplikacije kod muškaraca su vrlo značajne, jer kao posledica istih može doći do opadanja seksualne moći, kao i do steriliteta. Česta komplikacija kod žena je karlična zapaljenska bolest, koja u nekim slučajevima može da zahvati čak i jetru. Posledično često se javlja sterilitet, a mogu i potencijalno smrtonosne vanmaterične trudnoće. Gonoreja za posledicu može dati i oboljenja srca, zglobova, kože, oštećenja vida.

Cestitamo... Zbog straha od uzimanja brisa, mozes da ostanes sterilan... i pitanje je koliko si jos devojki zarazio..

A, sad lepo... ne budi kukavica i idi kod doktora...
« Poslednja izmena: 12. Maj 2008, 18:05:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Aaaaaaaaa deset godina si inficiran i tek sad si odlucio da se pozabavis tim problemom ?  Smile

Moze biti hiljadu stvari, glupo je da nagadjamo, ali dok imas iscjedak znaci da imas neku boljku. Idi kod doktora ne budi budala.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
Da li neko moze malo strucnije da mi objasni o cemu se tu radi i koliko je to opasno i kakve sve posledice mogu da snosim?Unapred se zahvaljujem...

Tvoja glupost u ovom slucaju je toliko ozbiljna da si se zarazio sa polnom bolescu.. u medjuvremenu, intenzitet tvoje gluposti je doveo do toga da bolest opstane u periodu od 10 godina.

Postoje razni scenariji posledica, od gubitka zivota kad neka od bivsih sazna i kupi pistolj , do toga da te doktor eventualno posalje na psiholosku evaluaciju. Nista ne mozemo sa sigurnoscu tvrditi.

Najbitnije je sada da popijes casu vode koja je poznata po smirivanju virusa ne-inteligencije i odes brzo kod doktora koji ce ti davati striktne istrukcije i kastrirati te u slucaju da se tvoja glupost povrati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
.. u medjuvremenu, intenzitet tvoje gluposti je doveo do toga da bolest opstane u periodu od 10 godina.

Znači, valjao sam se  Smile Smile
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
jao, ne mogu da verujem...  Smile to sto ti opisujes je verovatno gonoreja, u narodu poznato kao triper.
zasto se zove triper, ne znam, mozda zato sto se muskarci mnogo tripuju na bele mantile i nece da se lece!
balevr, pravac kod doktora  Smile

« Poslednja izmena: 14. Maj 2008, 12:32:55 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 09:28:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.